SVIZ15
Posted 3.01.2018 by SVIZ15 in Femdom, BDSM, Hardcore
Nie je tomu ani rok, čo som mal vhodne vyzerajúcu manželku s ktorou sme postupne objavovali taje BDSM. Ani neviem ako a ona sa časom zmenila na prísnu dominu a ja na poslušného subíka. Dokázali sme si uspokojiť aj tie najzvrhlejšie túžby a náš život sa postupne začal točiť len okolo BDSM, časom sme však zistili, že nie je jednoduché cez deň seriózne fungovať s nejakým človekom z ktorého večer urobíte to najpodradnejšie stvorenie. A tak sme to k obojstrannej spokojnosti ukončili.

Vtedy som si povedal, že už nikdy BDSM a radšej štandardný sexuálny život so štandardnou partnerkou. Netrvalo to však dlho a začalo mi to brutálne chýbať. Chýbať tak, že som bol ochotný urobiť akúkoľvek blbosť len aby som to ešte zažil. A tak v jednej chvíli po požití značného množstva alkoholických nápojov som sa zdôveril svojej veľmi dobrej kamarátke. Nebolo to až také ťažké, nakoľko roky som jej pomáhal riešiť množstvo sexuálnych prešľapov, čo mala za sebou. Takže som sa až tak nehanbil, lebo ona by sa mohla hanbiť rovnako. Aspoň tak som to v tej chvíli pociťoval. A keďže je to párty žena čo pozná asi každého v meste napadlo ma, že by mi mohla pomôcť. Čo som čakal aj urobila a ochotne sa ponúkla, že ma zbaví starostí a hneď aj začala premýšľať ako vyriešiť moju potrebu.

Trvalo to takmer dva týždne, ale s nadšením mi povedala, že má pre mňa to čo hľadám, ale má to malý háčik. Napíše mi vraj nejaká žena ak chcem. Bez fotky. Nejaká jej známa z blízkeho mesta. Môžem jej vo všetkom dôverovať, ale je drsná. Na triezvo mi to už bolo trochu divnejšie riešiť tieto veci, ale túžba bola veľká a tak som súhlasil.

Hneď v ten večer mi aj neznáma napísala. Zistil som, že sa volá Soňa. Celú noc sme si písali čo hľadáme, očakávame... Až mi nakoniec odpísala, že sa veľa krát sklamala a že síce píšem, že chcem to čo aj ona, ale že mi neverí. Že to nedokážem, že realita je iná ako písanie. Vraj ak ju chcem získať musím splniť jednu úlohu. Hneď som odpísal, že čokoľvek. Ani neviem ako vyzerá, či nie je škaredá, nesympatická, ale tá túžba je obrovská. Keď som zistil, čo je to za úloha, tak som začal intenzívne premýšľať, či je to vhodný nápad. Dosť sa mi to protivilo, ale túžba po neznámej Soni ma prinútila súhlasiť.

O dva dni neskôr som sa vybral splniť úlohu. Už som aj chcel cúvnuť a zdalo sa mi to neuveriteľné a nechutné zároveň, ale túžba bola veľká. Šiel som do susedného mesta vzdialeného len pár kilometrov do nákupného centra. Tak ako prikázala. Vyšiel som na najvyššie poschodie do predposlednej kabínky na wc. A naozaj. Neveril som, ale bolo to tam. V stene kabínky bol otvor. Bál som sa, chcel som cúvnuť, ale čakal som. Po chvíli 3 klopnutia. Podľa dohody som odklopal naspäť. A v tom vidím z otvoru vystrčeného veľkého vtáka. Nedalo sa nič robiť a podľa dohody som ho začal fajčiť. Aj keď som hetero. Musel som, ak som chcel Soňu. Trvalo to dlho. Použil som aj ruku, aby som urýchlil vyvrcholenie neznámeho. Bolo to strašné. Lepkavé teplé semeno som mal v krku. Takmer som sa povracal. A v tom prišla na rad druhá časť dohody. Strčil som svojho vtáka do diery a pritlačil sa o stenu. Veľmi som sa bál. Po chvíli som cítil dotyky a ani neviem ako som mal nasadený pás cudnosti. Kľúč vraj bude mať Soňa. Ponížený a bez možnosti uspokojiť sa som odišiel domov. Hanbil som sa sám pred sebou. Pudy ma ale zlomili a boli silnejšie.

Hneď ako som prišiel domov som písal Soni. Neverila, že to splním a pochválila ma. Písal som jej ako veľmi ma obmedzuje pás cudnosti a že ju už musím stretnúť. Keď napísala, že až o 4 dni v piatok skoro ma porazilo. Ako to vydržím. Vták ma tlačil, bolel. Potreboval som to zo seba dostať von. Nedalo sa, musím čakať. Nedalo sa mi ho ani poriadne umyť. 4 dni boli utrpením.

Až prišiel konečne piatok. Tešil som sa, ale bál som sa stretnúť Soňu. Budem sa hanbiť. Čo ak bude škaredá, alebo nebodaj nejaká známa čo ma pozná. Kamoška ma síce uistila, že je to v pohode, ale aj tak som sa bál. Ale musel som, veď som mal nasadený pás cudnosti a hasičov sa mi volať nechcelo. Samozrejme zase som dostal inštrukcie a musel som sa pripraviť. To som sa zľakol ešte viac. No čo už...
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 8.01.2018.
1 Vote
Doufám, že bude pokračování, protože se mi to moc líbilo...
Q