Mata's poviedkys

Mata
Zlatá hodinka
Posted 18.04.2024 by Mata in Ostatné
Teplo letného večera. Čas tráviť vonku. Teplo letného dňa sa ešte nerozplynulo aj keď Slnko pomaly zapadá. Na perách sa pohráva úsmev. Čaro lesnej cesty a pekných myšlienok. Milujem tieto večerné prechádzky, som tu len ja a moja myseľ aspoň som si to myslela.

Vyrušovať sa nenechám. Kráčam po ceste ďalej a ďalej za vyšším cieľom. Uvedomujem si mo...
Mata
Prvé stretnutie...
Posted 2.01.2023 by Mata in Ostatné
Dnes je teplý zimný deň, Slnko mi svieti do očí. Už dva týždne myslím na stretnutie s Pánom. Bojím sa ho ale aj sa na neho teším. Sľubuje mi,že sa nebude nič zlé diať a neublíži mi. Mám sa báť alebo sa mám tešiť.

Pokyny zneli jasne:
Prídeš bez spodného prádla
Donesieš zmluvu, obojok a štipce
Budeš mať análny kolík

Jasné pokyny, sľub, že mi neublí...
Mata
Úloha s prekvapením...
Posted 27.12.2022 by Mata in Ostatné
Je studený deň. Vonku je taká zima, že ani psa by som nevyhodila von. PÍP PÍP. SMS od Pána "ÚLOHA NA DNES:ODFOTÍŠ SA NAHORE BEZ V AUTE". Ako prvé premýšľam ako to mám splniť. Veď každý má možnosť má vidieť. Pán vie, že nie som exhibicionista. Čo mám robiť?

Ráno som to nestihla, veď ráno na ulici ani ducha nie je nie to ešte človeka.
Išla som do prá...
Kedy subka príde na to, že je submisívna? Ako veľmi je submisívna? Čo jej chýba a čo potrebuje? Stále sa nad tým zamýšľam, aj keď nie vždy to má riešenie. Práve teraz som oslávila prvý rok s mojím autom. A prišla som na to, že, ak sa starám o autíčko stopercentne mi slúži a napadá ma teraz asociácia k tomuto trochu bizarná, ale ide mi to... Ak sa ...
Som sama doma, tvár mi hladí jarné alebo možno aj letné Slniečko. Otváram oči a sústredím sa na svoj dych. Chcem Pánovi urobiť radosť. Nikdy mi nedal príkazom niečo, čo by som nechcela splniť, smejem sa, že pre jeho oči urobím totálne všetko. Ale vrátim sa k téme.. Vyťahujem mobil a už v hlave sa mi rozteká nejaký nápad.

Zelená kontrolka v hlave...
Zobrazujem 1 - 5 z 13