Poviedky

Rano som lezala zviazana na posteli. Pan mi zaviazal zapastia nad hlavou o postel a clenky na nohach. Moj zadok bol cely cerveny.. zdobilo ho panovo este teple, ranne semeno. Kundu aj stehna som mala cele mokre od mojej picky. Lezala som na brusku..cela naha, len v ustach som mala svoje cervene, cipkovane nohavicky zo vcerajska.
Urobil sa len moj p...
Nami
Mučiareň
Posted 17.09.2023 by Nami in BDSM
Spím zviazaná. 8 hodín v jednej polohe. Bolí ma celé telo, no pri pohľade na neho, na môjho Pána, na všetku bolesť zabúdam. Môjmu Pánovi zvoní budík – vypína ho a otáča sa tvárou ku mne. Pousmeje sa. Rukou má pohladí po tvári a spýta sa ma jeho mužným hlasom :
~ Ako si sa vyspalo dievčatko?
Som celá ubolená a unavená, pretože veľmi som v noci nes...
Bol tretí deň nového školského roku. Ráno po exemplárnom potrestaní sa chlapci zotavovali na cele. Dievčatá im dali pokoj, dokonca sa nad nimi zľutovali a doniesli im raňajky. Ťažko povedať, či zo súcitu, alebo z čistého pragmatizmu. Predsa len, ich potrebovali mať čím skôr opäť vo forme. Lýdia dokonca povolila ošetriť Maxov chrbát, ale masť mu mus...
„Prestaň už prosiť, si trápna a neplač! Dobre teda, súhlasím! Následky tvojej drzosti a urážok si ponesieš sama. Zajtra si siahneš na dno svojej submisívnej duše. Prejdeš si tortúrou, uličkou hanby a bolesti. Pripravíme ti program na celý deň... Vypadni a pošli mi sem Janinu, dám jej inštrukcie!“ ukončil meeting nahnevaný Wágner.

Až pred večerou sa...
Storyteller
Nocne stretnutie
Posted 11.09.2023 by Storyteller in BDSM
Bolo už neskoro v noci.
Anilen som nedúfal, že by mohla byť online a prečítať si moju správu ešte pred východom slnka, no nemohol som si pomôcť na ňu prestať myslieť tak, ako už každú noc pred tým, než zavriem svoje oči. Ešte nikdy som k žiadnej subinke necítil nič podobne. Zobúdzam sa a zaroven aj zaspávam iba s myšlienkou na ňu. Musel som jej dať...
Zobrazujem 1 - 5 z 1293