Ieatmeow
Monika už ďalej nevedela mlčať. zatial čo ju stale držal pod krkom a masiroval ju a ostatní cirkusanti sa pomaličky vkrádali tienmi počaš blikajucej neónky v nočnom podchode ktorý sa zmenil na beznádejne miesto na záchranu, sa postupne oddávala viac a viac.

,,prosím.,, zašepkala vzdychaním.

,,Čo prosíš?,, spýtal sa tanečník. a prestal ju na sekundu masírovať iba silno pritlačil dlaň proti jej rozkroku.

druhý cirkusant podišiel k nim a vytiahol penis a začal močiť o stenu. ,,Počuj, Lukáš pretiahneme ju tu aleo si ju vezmeme so sebou?,,

Monika sa pozrela krajíčkom oka na Lukášovho spoločníka a keď uvidela penis z ktoreho sa prúdom chŕli mokrá tekutina s výparmi ktoré zasiahli jej nos. nezvládla to a odpadla.


prebrala sa s roubíkom v ústach. Ruky mala spútané v kožených putách a sedela na stoličke uprostred manéže. keď sa prebrala, ktosi zatiahol lano a v tom momente visela. bola nahá nevidela nikoho. Snažila si uvedomiť čo sa asi deje a okamžite zvlhla. niekto sa premihol poza ňu a ukradol spadnutú stoličku, s ktorou ušiel do ticha. Ticho bolo asi 20 minút no manéž mohla byť plná divákmi, nakoľko občas mohla pocítiť cigaretový dym a občasne poškrabanie sa alebo z inej strany nejaký škvrkot.

nemyslela na nič iné iba poslušne stáť a sústredila sa iba na dýchanie ale jej nadržanosť a chctíč v jej srdcu nedovolovali oddýchnuť od napätia.

Je vedecky dokázane že tiger dokáže zavrčať tak nežne, že je to ludským uchom skoro nepočutitelné, no vydá zo seba súbor frekvencii, ktoré dokážu prejst kosťami a tak paralizovať svoju korisť.

Monika to pocitila v najbližších sekundách, keď začula niečo čo ešte v živote nepočula a neznámi zuk sa pomali približoval spoza jej chrbta. Prišiel k nej zozadu Lukáš a odlahlo jej že to nieje tiger iba nahrávka.
Keby nebola priviazaná, zvalila by sa mu do náručia, ale tak sa skúšala oprieň o neho aspoň zadkom a on ju nežne pridržal a pritlačil sa o ňu.
Bol nahý. pocítila jeho vysekané telo a zvlhla ešte viac. pod sebou už mala poriadnu mláčku od kvapiek ktoré sa naťahovali z jej vagíny skoro až po zem.

Lukáš si zo seba vytiahol análny kolík a dal ho jej pred oči a pošepkal že jej dá teraz na chvílku dolu roubík a ona ho ocmúla a strčí jej do do zadku. Monika takmer okamžite prikývla súhlasom a tak ho ocmulala, bol už pekne vyhriaty a preto zvlhla ešte viac.
Pomaličky jej potom prenikal klinikom do análu. Monika priam visela úplne opretá čo najviac smerom ku kolíku ale Lukáš ju tríznil že oddialoval kolík od jej zadku a len po milimetroch zasúval.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.