Chcela by som..
Sa ta smiet dotknut
Chcela by som..
Ti smiet hladiet do oci.
S usmevom na perach
So slzami v ociach
A s pokojom na dusi.
Chcela by som ti pisat basne,
Ale toto mi naozaj nejde.
Viem iba napisat,
Co chcem
Co citim
Co prezivam.
Chcela by som
Ta mat po svojom boku
Chcela by som
Ta smiet drzat za ruku
Byt v opojeni bozkov
A v spojen...