Eleni
Posted 18.01.2024 by Eleni in Spanking
Podivné stretnutie

Nedeľný podvečer, príjemne teplý, ako to už v lete býva. Zoznamovacie stretko, ako ináč z xka.
Neriešim dlhotrvajúci pokec a ine vanilkové sračky na zoznámenie. S Lacom sa mi moc na stretko nechcelo, mali sme však takú ostrejšiu výmenu názorov. Bolo treba vyriešiť nezhody.

Pozval ma, neodmietla som. Priamu reč z očí do očí si ja cením.

Celý deň som sa chystala, 2 hodinova vaňa, holenie bobríka, lebo chlpatá buchta, zlá buchta. Hladká si viac užíva a lepšie chutí, netreba cukor. Keby náhodou, som pripravená, a nech sa stane čo sa má stať. Prekecali sme toho dosť a nebudem sa brániť ak sa veci ujasnia. Uvidíme, beriem sebou aj spiatočku.

Pozerám na hodinky, o 5 minút deväť. Tak som si švihala. Rýchlo letné šaty, sandále, mokré vlasy, žiaden mejkap, prirodzená. Pridávam do kroku, sakra, nezvyknem meškať .
Vyrážam so snahou dodržať termín o 21:00 pred Kuchajdou, čiže pár metrov od môjho prechodného bývania, ľahká úloha. Meškám prirodzene 15 minút. Celá ja.

Je tam, mladý muž, kučerave vlasy čierne ako uhlie, brada, masívne pery, modré oči ako John Snow z Games of Throns. Malý, usmievavý s príjemným hlasom sa mi prihovorí: „Lenny?“
Colombo uhádol, tak kontrujem: „ áno Laci, prepáč že meškám, nemám to vo zvyku. Motám sa celý deň, mrzí ma to (fakt ma to mrzelo) .“ Prichádzame k stánku, on si objednáva kofolu, ja citrónovy radler. Neďaleko sú lavičky a stoly, sadáme si oproti. Vzrušenie by sa dalo krájať, taký ten vášnivý náboj keď vizuál je podľa gusta.
Začneme sa zhovárať o práci, o bdsm, hudbe. Večer ubieha v uvoľnenom móde, vôni jeho kolínskej a môjho parfemu. Vyjasňujeme nedorozumenia, nič vážne, stratené v preklade.
Je nám spolu fajn a obaja máme pocit, že nastal čas preklopiť sa na druhý level, nezáväzne spoznať jeho domov. Návrh prijímam. Valíme večerným mestom, prázdnymi uličkami a zábavným rozprávaním príbehov.
Čas plynie, cesta ubieha a ani sa nenazdám Laco odomyká vchodové dvere novej bytovky. Pozýva ma dnu, usadí .
„Drink?“ pýta sa nesmelo. „Colu poprosím“ neodmietam návrh. Usmeje sa. Ako sa tak v kuchyni naťahuje za pohármi z linky, všimnem si na pracovnej doske spústu varešiek. Mne sa zaiskrí v očiach a ta ujebaná iskra zapáli nápad, nápadne sa Laca spýtať: „ dával si niekedy babe výprask?“.
„Nie, zatiaľ nie“ zaskočene odpovedá.
„Myslím si, že je čas to napraviť“ šibalsky sa na neho usmejem, opriem lakte o linku a natrčím zadok.
„Rana zhora je štipľavá, bolí viac , rana zospodu je rajcovná“ poúčam, usmejem sa a zažurkám jedným okom. Najprv začne uderiať nesmelo, začne si to užívať a ja s ním, až sa mu v očiach zableskne ta radosť z novej „hry pre dospelých“. Postupne vyskúša celý rad variech. Cítim jeho vzrušenie, tvrdne a dotýka sa mojho boku. Dáva mi nevypovedané znamenie: „som ready“.
Dosť bolo výprasku! Obaja sa začíname vyzliekať, žiaden ostych, moje vzrušenie, jeho vzrušenie. Jeho telo, moje telo. Dotyky, ovoniavanie, bozkávanie , lízanie na všetkých miestach našich tiel, vnímame len chtíč. Nestačí, prichádzajú pľuvance, nežné facky. Badám na okennej doske sviečky rôznych druhov, viac mi netreba. Jednu zapálim a ukazujem preĺaknutému. Nie nie, už mi neunikneš ! Kvapkam vosk na jeho pýchu, zrýchlene dýcha. Beriem si ho do úst, sajem, cítim jeho bielu šťavu v ústach. Neprehltnem, podelím sa! Mierim si to k jeho ústam. Odovzdávam štafetu! Bozkávam vypľujem, kontruje. Bozky zmiešané s jeho semenom a našimi slinami. Cela noc, líže ma, sajem ho. Nadránom do mňa preniká, cítim jeho telo vo mne, všade jeho voňu, slaný pot. Berie sviečku teraz on, som stratená, ocitám sa obviazaná v izolepe vosku. Nežný sadista a najlepší milenec.
Od vtedy sme sa nestretli, nedorozumenie vyriešené. Tá noc bola „najsexi“ v mojom živote.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 24.01.2024.
2 Hlasov
Romantika ::050::
Q
Pridal/a Eleni dňa 24.01.2024.
2 Hlasov
Ďakujem .
Som rada ,že sa ti páčilo.
Naposledy upravil Eleni 30.01.2024.
Eleni
Pridal/a Pan MO dňa 19.01.2024.
1 Vote
Bolo to príjemné čítanie, ktoré dokáže vtiahnuť do deja. Dej je svižný, napínavý, iskrivý, zmyselne erotický, nabitý energiou a fantáziou. Gratulujem, len tak ďalej
Pan MO
Pridal/a Eleni dňa 19.01.2024.
1 Vote
Ďakujem Pán Mo som rada ,že sa ti páčilo .
Eleni
Pridal/a Mastterr dňa 18.01.2024.
1 Vote
Najsexi noc v zivote a ziadne dalsie pokracovanie? Asi zle vyriesene nedorozumenie.

Otazka: Co znamena zobrat so sebou spiatocku?
Mastterr
Pridal/a Eleni dňa 18.01.2024.
1 Vote
To je jednoduché tá spiatočka .Keby sa mi nepáčil utiekla by som Smile.
Nedorozumenie bolo super vyriešené povedali sme si len raz a dovi dopo Smile.
Takže , táto poviedka pokračko nemá.
Ďakujem za koment .
Snáď sa páčilaSmile
Eleni
Pridal/a Was dňa 18.01.2024.
1 Vote
pekné, záver "brutálny".Smile
Was
Pridal/a Eleni dňa 18.01.2024.
1 Vote
Veď totok Smile.
Ďakujem
Eleni