Nami
Posted 29.08.2023 by Nami in Scenare hratok
Som len v uteráku. Češem sa. Mám len 2 minúty. Nestíham. Adrenalín a stres vo mne stúpajú extrémnou rýchlosťou. Môj Pán nebude nadšený mojou nedochvíľnosťou. Utekám do spálne. Rýchlo rozmýšľam, čo si oblečiem. Pán mi prikázal si vziať spodné prádlo, ktoré mi kúpil na meniny a niečo pohodlné. Krásné čipkované spodné prádlo telovej farby. Volím čierne legíny a béžový top, z ktorého výstrihu mi decente vidieť čipku z podprsenky. Vyzerá to úžasne, pretože môj dekolt dozdobuje aj tetovanie. Beriem si ešte ružový svetrík, ak by sa ochladilo. Už je 9:34 a ja 4 minúty meškám. Rýchlo sa obujem a beriem malú čiernu kabelku. Buchnem dverami na byte a utekám po schodoch. Z okna vidím, že môj Pán netrpezlivo čaká pri aute. Prichádzam k nemu a vidím, že sa hrá s krabičkou od cigariet. Viem, že fajčí iba keď sa hnevá alebo je nervózny. V hlave si uvedomujem, že meškám, čiže určite sa hnevá a je nervózny, keďže má nejaké plány a ja ich svojou nedochvíľnosťou ničím.
Prichádzam k nemu. Pozerá na mňa a celú si ma premeriava. Pri pohľade na môj dekolt a jemne pretŕčajúcu čipku sa pousmeje.
~ Pekný deň Pane, ospravedlňujem sa za svoje meškanie.
Pozrie sa na mňa veľmi prísnym pohľadom. Pristúpi ku mne blízko. Naše telá sa dotýkajú. Dvíha ruku. Čakám, že pristane na mojej tvári a zatváram oči. Chytí má jemne za krk a prejde až na šiju a chytí má pevne za vlasy. Pritisne ma ešte bližšie k sebe a na čele mi pristane jeho bozk. Hlavu mi zakloní tak, aby som sa mu pozerala do očí.
Vidím prísny no veľmi láskavý pohľad.
- Sadni si na miesto spolujazdca a nasaď si masku na oči!
Povedal veľmi rozhodne. Sadám si a nasadzujem si masku bez zbytočných otázok. Sadol si za volant a naštartoval, ale ešte siahol na zadné sedadlá a niečo hľadal v taške.
- Otvor ústa!
Nasadil mi guličku a rozbehol sa. Nepovedal ani slovo. Počujem, že si vyberá z krabičky cigaretu a zapaľuje ju. Viem, že budem potrestaná. Sedím bez pohnutia a po mojom hrudníku a tope stekajú moje sliny. Cítim sa veľmi previnilo a ponížene. Vyhadzuje smerovku. Odbočujeme. Ideme po veľmi hrboľatej ceste. Adrenalín vo mne narastá.
Vystúpi. Príde k mojím dverám. Otvorí ich.
- Vystúp si!
Chytí ma za ruku. Oprie ma o kaputu auta. Rozkročí mi nohy. Počujem ako kráča o kúsok ďalej. Trhá nejaký konár. Prichádza ku mne. Jemne mi prechádza po chrbte konárom. Prechádza aj po rukách opretých o kaputu. Prechádza po stehnách a zadku. Som v napätí a očakávam ranu.

- Meškala si 5 minút, teraz ťa čaká trest! Opovážiš zo seba vydať čo i len jeden hlások! Dostaneš 5 rán. Za každou ranou mi poďakuješ.

Čakala som kedy mi vyberie guličku z úst, ale nastalo sa.
Švác
~ Ďakujem Pane.
Hovorím veľmi obtiažne.
Švác
~ Ďakujem Pane.
Švác
Švác
Švác
~ Ďakujem Pane.

Otočí ma. Vyberie mi guličku z úst. Chcem si utrieť úst, ale chytí mi pevne ruku a dá mi ju k telu. Masku z očí mi posunie vyššie, aby som videla. Stojím pred ním. Hanbím sa. Som celá od slín.
- Nechceš mi niečo povedať dievčatko?!
Povedal naozaj prísnym hlasom
~ Ďakujem Pane za trest a ešte raz mi prosím odpusťte moje meškanie. Veľmi dlho som sa zdržala v kúpeľni a následne som nestíhala.
- Sadaj!
Pristúpila som k dverám a otvorila. Pľesol ma po zadku a išiel si sadnúť za volant. Pripútali sme sa. Pozrel na mňa. Pousmial sa a stiahol mi masku späť na oči.
~ Prečo nemôžem vidieť kam ideme Pane?
- Prosím ťa dievčatko bez zbytočných otázok, lebo budem musieť byť zlý a opäť ti nasadiť guličku.
Pohrozil. Ostala som ticho a čakala som, čo bude nasledovať. Prešlo asi 20 minút. 20 minút úplného ticha. Môj Pán vie, že rada rozprávam a aj on veľmi rád vedie hlboké rozhovory plné rôznych myšlienok. Bolo to naozaj 20 mučivých minút.
Auto zastalo. Rozopol si pás.
- Jedla si už dnes niečo?!
~ Nie Pane.
Otvoril dvere. Vystúpil.
Čakala som ho v aute. Nevedela som, čo sa deje a kde sme. Mala som obrovské nutkanie si dať dolu masku a pozrieť sa kde sme. Ale bála som sa, že bude niekde pri aute a uvidí, že sa pozerám.
Zrazu sa otvorili dvere, dal mi masku vyššie, aby som videla. Stali sme na pumpe.
- Jedno karamelové laté a syrový hotdog pre moje malé dievčatko.
Veľmi som sa potešila a usmiala som sa. Môj Pán vždy vedel, čo sa mi páči a čo mám rada.
~ Ďakujem Pane.
Sadol si za volant. Tiež jedol hotdog a mal kávu. Posilnili sme sa.
- Pripravená pokračovať v ceste?
~ Áno Pane, ale nemôžete mi povedať kam ideme, prosím?
- Ideme si užiť predĺžený víkend.
~ Pane, ale ja som si nezobrala žiadne oblečenie. Mám len toto a to už je od mojich slín.
- Neboj dievčatko zbalil som ti veci, ktoré si mala u mňa a ešte niečo pekné som ti kúpil.
Usmiali sme sa na seba. Pohladil má po líci.
- Daj si dolu ten top a aj podprsenku!

Začala som si dávať dolu top.
- Vieš čo?! Výstup si a vyzleč sa do nahá!
~ Tu Pane?
Pozrela som na neho sklesnuto.
- Povedal som!
Vystúpila som sa a začala som sa vyzliekať. Cítila som sa veľmi ponížene, veď všade boli ľudia. Ale bolo to veľmi vzrušujúce. Natiahol sa na zadné sedadlá a zobral odtiaľ uterák, ktorý položil na moje sedadlo. Sadla som si. Dal mi masku na oči. Počula som ako otvoril prístrojovú dosku. Vybral odtiaľ svorky s retiazkou a upevnil mi ich na bradavky. Potiahol za retiazku a ja som sa trochu mykla. Vedel, že ich upevnil dobre.
- Rozkroč nohy!
Hneď som ich rozkročila. Pohral sa mi s klitorisom a ja som veľmi zvlhla. Vybral ďalšie svokry a upevnil na pysky. Opäť potiahol za retiazku, aby sa uistil že sú dobré pripevnené. Cítila som ako mi prstom prechádza po mušličke. Vniká dnu jedným prstom. Krúživým pohybom mi preskúma dierku. Vyberie prst a v prístrojovej doske niečo hľadá. Našiel to.
- Olízni to!
Vkladá mi to do úst. Podľa tvaru si myslím, že to je vibračné vajíčko. Vkladá mi to dnu. Je to príjemné.
- Takto sa mi páči moje dievčatko.
Zrazu cítim vibrácie v mojej vagíne.
~ Ach Pane....
Vzdychla som si. Vajíčko jemne vibruje. Svorky na bradavkách a pyskoch jemne bolia. Pán štartuje auto. A naša cesta pokračuje....

Rozprávali sme sa a Môj Pán sa somnou hral. Zvyšoval a znižoval rýchlosť vibrácií. Vždy pred mojím orgazmom vajíčko vypol. Vzdychala som a prosila, aby mi dovolil sa urobiť.
- Na orgazmus si budeš musieť počkať dievčatko.
Oznámil mi pokojným hlasom. Začal mi naťahovať retiazku so svorkami na bradavkách. Veľmi to bolelo. Svorky som tam mala už asi hodinu, no môjmu Pánovi robilo dobre mi spôsobovať bolesť a koniec koncov aj mne.

Zastavili sme pri krajnici. Pán sa na mňa pozrel a odopol si pás. Pousmial sa a rukou mi prešiel po tvári a pokračoval po krku, prsiach, bruchu a stehne. Bolo to veľmi nežné a príjemné. Zrazu mi na tvári pristala facka. Chytil ma za krk a zatlačil do sedačky. Nemohla som dýchať. Strhol mi svorky z pyskov. Mykla som sa. Pustil mi krk a ja som sa zhlboka nadýchla. Opäť má prudko chytil za krk a zatlačil do sedačky. Strhol mi svorky aj z bradaviek. Opäť som sa mykla a do očí sa mi vtlačili slzy. Pustil mi krk. Znovu som sa zhlboka nadýchla. No Môj Pán nezaháľal a chytil ma pevne za vlasy. Napľul mi do tváre a na moju tvár pristálo pár faciek.
Moje líca sa začali zafarbovať do červená. Pozrela som sa na Môjho Pána a pousmiala som sa.
~ Ďakujem Pane za túto bolesť a poníženie.
Pán sa zasmial a pohladil má po líci
- Aj nabudúce dievčatko moje.
Zasmiala som sa aj ja. Pán si pripol pás. Zaradil rýchlosť a ja som si hlavu oprela o jeho plece. Naša cesta do neznáma pokračovala. Veľa sme sa rozprávali a čas mi rýchlo bežal a zrazu sme prekročili hranice Slovenska.
~ Pane, čo ideme robiť v Rakúsku?
Spýtala som sa veľmi zvedavo.
- Je potrebné, aby sme sa tu zastavili, ale sľubujem ti, že sa tu nebudeš musieť s nikým rozprávať. Viem, že nemčinu nemáš rada a nehovoríš ňou aj keď si sa ju roky učila. Všetko vybavím za teba dievčatko moje.
~ Milujem Vás Pane.
- Ale nebudeš to tu mať také ľahké dievčatko.
Pán sa opäť natiahol dozadu a zo zadných sedadiel mi podal fialové semišové vrecko. Toto vrecko veľmi dobre poznám.
Zafrfľala som ...
~ Pane to vážne?
- Áno!
~ Nechcem to! Nemám rada tento análny kolík. Je veľmi veľký.
- Ale no! Nieje až taký veľký a prestaň!
~ Je veľký! Jeho veľkosť ovládate vy Pane. Nepáči sa mi.
Pán zvýšil na mňa hlas a znel veľmi nahnevano.
- Prestaň frfľať, lebo budeš všetko vybavovať ty a ešte ti kúpim väčší od tohto a budeš ho mať celý deň. Ešte ani nevieš, čo s ním a už frfleš. Prestaň byť drzá, lebo zle dopadneš. Dnes už mám toho dosť. Meškáš a ešte aj frfleš a si drzá.
Stíchla som a zahanbila sa. Veľmi potichu som povedala
~ Prepáčte Pane
Pán zakričal
- Nahlas!
Trošku hlasnejšie som sa opäť ospravedlnila, no nebolo to dostatočne nahlas a Pána to rozčúlilo. Odbočil a dostali sme sa na málo frekventovanú cestu. Zapol výstražné a dal sa na kraj. Rýchlo vystúpil. Prudko otvoril dvere, odopol mi pás a vybral ma z auta.
- Ruky na sedačku a vystrč zadok!
Bez slov som poslúchla. Dostala som pár rán na zadok. Zobral análny kolík a strčil mi ho bez citu do zadku. Zakričala som. Dostala som ešte pár rán na zadok.
- Takto si to zaslúžiš ty štetka malá a okamžite na kolená!
Kľakla som si pred neho. Chytil ma za vlasy a posunul má k zadným dverám. Moje vlasy si rozdelil na dve časti a silno ma za ne chytil. Jeho penis mi strčil hlboko do krku. Moje oči sa naplnili slzam. Držal ma pevne a šukal mi ústa.
- Stlač pumpičku na tom kolíku 3x!
Poslušne som stlačili. Trošku spomalil so šukaním mojích úst.
- Ešte raz ju stlač!
Opäť som stlačila hneď ako povedal a zas pridal v šukaní mojích úst. Začalo ma napínať a po tvári mi stekali slzy. Vybral penis z mojich úst a všetky sliny mi rozotrel po tvári.
- Stlač!
Môj anál bol už veľmi napnutý a plný. Váhala som. Bála som sa opäť stlačiť.
- Stlač to!
Pán zvýšil na mňa hlas. No nestlačila som. Začal mi opäť šukať ústa a ešte pár krát ma upozornil, že to mám stlačiť. Neposlúchla som. Pán si ku mne čupol.
- Tak nestlačíš, hej?!
Pozrel sa na mňa veľmi prísno. Zobral pumpičku do rúk a stlačil ju 3x. Veľmi som zastonala. Pán sa mi zahľadel do očí plných sĺz a s pokojným hlasom povedal
- Nuž... Sama si to chcela. Ruky za chrbát a zakloň hlavu.
Postavil sa a začal si rukou robiť dobre. Vystriekal sa mi na tvár.
~ Ďakujem veľmi pekne Pane.
Pán sa jemne kútikom úst pousmial. Zapol si rozporok a obišiel auto. Vybral si z neho cigarety. Jednu si zapálil a prišiel opäť ku mne. Stále som klačala na zemi, s veľkým análnym kolikom v zadku a Pánovým semenom na tvári. Môj Pán mi začal dohovárať, že nemôžem byť takáto neposlušná, drzá a ufrfľaná. Viem, že ak ho budem poslúchať zažijem iba rozkoš, ale keď ja si neviem pomôcť a niečo ma núti byť taká. Provokovať musím stále. Asi ma to baví.
- Postav sa, ruky si opri o auto a vystrč zadoček.
Pán vypustil análny kolík a ja som veľmi nahlas zavzdychala. pomaly mi ho vyberal a ja som vzdychala. Pár krát ma capol po zadok. Posledný krát si potiahol z cigarety.
- Tu máš ešte menší trest za tvoje zlé správanie.
Cigaretu uhasil o môj zadok. Hlasno som zastonala
~ Ďakujem Pane a budem pracovať na svojom správaní, aby som sa k Vám správala, tak ako sa na poslušné dievčatko patrí.
Pán ma chytil za vlasy a vášnivo pobozkal. Oprel si čelo o to moje a povedal
- Tak sa mi páči moje dievčatko. Môžeš sa obliecť a sadnúť si do auta.
Veľmi sebaisto a dostatočne nahlas som povedala
~ Áno Pán Môj.
Nastúpila som do auta a Pán mi podával vlhčené obrúsky.
- Mala si krásny make-up a teraz ho zdobí ešte aj moje semeno, ale o pár minút budeme na letisku, potrebujem aby si sa očistila a mám najradšej tvoju prirodzenú krásu, takže sa pekne očistí a daj si dolu make-up
Celá nadšená sa pýtam
~ Na letisku? Kam letíme Pane? Prezradíte mi to prosím?
- Nie a poslúchaj!
Ztíchla som a začala si utierať tvár.


....
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 31.08.2023.
0 Hlasov
Hmmm,moc pěkné...
Q
Pridal/a Cubka dňa 30.08.2023.
2 Hlasov
Až reálne si to viem predstaviť
Cubka