Nami
Posted 17.09.2023 by Nami in BDSM
Spím zviazaná. 8 hodín v jednej polohe. Bolí ma celé telo, no pri pohľade na neho, na môjho Pána, na všetku bolesť zabúdam. Môjmu Pánovi zvoní budík – vypína ho a otáča sa tvárou ku mne. Pousmeje sa. Rukou má pohladí po tvári a spýta sa ma jeho mužným hlasom :
~ Ako si sa vyspalo dievčatko?
Som celá ubolená a unavená, pretože veľmi som v noci nespala. Ale mohla som ležať vedľa neho, cítiť jeho teplo a vôňu.
• Vyspala som sa výborne môj Pane. Ďakujem.
Pousmial sa. Pevne mi chytil vlasy a dal bozk na čelo. Zatvorila som oči a pousmiala som sa. Cítim sa tak chránená a milovaná. Začal ma rozväzovať a popri tom sa mi hral s prsiami, naťahoval mi bradavky, šteklil ma a trochu mi dráždil klitoris. Príjemné ráno. Keď som bola už rozviazaná svojím hlbokým hlasom mi prikázal:
~ Zostaň ležať a čakaj kým sa vrátim.
Ako prvé som sa musela trošku natiahnuť. Prevalila som sa na brucho a zaborila tvar do Pánových perín. Zbožňujem jeho vôňu. Prevalila som sa opäť na chrbát. Rozpažila ruky a užívala si chvíľu v Pánovej posteli. Nebýva to často, väčšinou za odmenu. Po chvíli počujem Pánove kroky, srdce sa mi rozbuší.
~ Na brucho!
Ani som nezaváhala a v sekunde sa pretočila na brucho. Dostala som na zadok pár rán. Pán ma pevne chytil za vlasy a zaklonil mi hlavu. Cítila som jeho kolená vedľa mojich bokov a zrazu začal do mňa vnikať. Povzdychla som. No on začal svoju rýchlosť a intenzitu zvyšovať. Nahlas som vzdychala. Hlavu mi zatlačil do jeho perín. Nemohla som dýchať. Začala som kopať nohami. Pustil mi hlavu a penis zo mňa rýchlo vybral. Postavil sa, schmatol ma za vlasy a stiahol z postele. Doviedol má do kuchyne. Na stole boli pripravené raňajky. Ryžová kaša s veľa ovocím, voda a vitamíny. Nikde však nebola káva a veľmi som po nej túžila, ale môj Pán vie, čo robí a kedy je pre mňa káva vhodná. Sadol si a ja som čakala na jeho povel, či si aj ja môžem sadnúť k stolu a vychutnať si raňajky od neho.
~ Sadni!
• Ďakujem môj Pane.
Pristúpila som k stolu a odsunula stoličku. Nevedela som ako mám reagovať pri pohľade na análny kolík a vibračné vajíčko a tak som sa pozrela na svojho Pána. Ten sa iba usmial a povedal :
~ Vibračné vajíčko do vagíny a na kolík sa napichni.
• Áno môj Pane.
Vibračné vajíčko som si dala do seba a na kolík sa napichla. Sedela som pri stole a čakala na Pánov povel, či môžem začať jesť.
~ Dobrú chuť dievčatko.
• Aj tebe môj Pane. Ďakujem za tieto raňajky.
S chuťou sa pustím do raňajok. Môj Pán sa postavil od stola a priniesol mi šálok teplej kávy.
~ Myslím, že to potrebuješ dievčatko.
• Ďakujem môj Pane. Ty vždy vieš, čo potrebujem. Ďakujem.
~ Ešte toto potrebuješ. ( Ukázal dva štipce a posunul ich po stole smerom ku mne) Vieš, čo s nimi !
• Áno môj Pane.
Okamžite si ich pripínam na prsia. Pokračujem v pití kávy. A v tom môj Pán cez aplikáciu v mobile púšťa vibračné vajíčko. Zabehlo mi trochu kávy. Takúto silu toho vajíčka som naozaj nečakala.
~ Pomaly! Ovládaj sa, lebo už nikdy kávu nedostaneš, ty suka! Bez slov a pazvukov raňajkuj!
Pokračujeme v raňajkách a pri tom sa môj Pán hrá s vibráciami. Užíva si moje jemné trápenie. Dojedáme a on púšťa vibrácie na plno. Opieram sa o operadlo a potichu vzdychám. Pristupuje ku mne.
~ Povedal som ticho!
Pozriem na neho. Snažím sa byť ticho, ale je to veľmi náročné. Som tesne pred orgazmom. Pán mi strháva štipce a v tom vykríknem :
• Au!
Pán sa nahneval, vypol vibrácie a začal kričať:
~ Spíš vedľa mňa v posteli, spravím ti raňajky a ty nevieš držať papuľu?! Absolútne nič si nezaslúžiš. Spať na zemi a žrať z misiek ako posledná suka. Si hnusné a nevďačné dievča! Toto tu okamžite upraceš! Idem sa obliecť a vymyslieť ti trest. Budeš trpieť za svoju nevďačnosť a hlúposť !
Na tvár mi pristál Pánov pľuvanec. Pán odišiel z miestnosti a ja som sa ponáhľala, aby som stihla všetko po raňajkách upratať, kým sa vráti. Cítila som sa naozaj veľmi zlé, pretože som nedokázala byť ticho ako to odo mňa žiadal.
Už mám všetko hotové. Kľaknem si na zem a ruky dám za chrbát. Skloním hlavu a premýšľam o sebe, aká som nevďačná a poslušne čakám na Pána.
Pán prichádza do kuchyne a ja pomaly dvíham hlavu a pozerám si ho aký je krásny. Zbožňujem jeho vypracované telo. Pri pohľade na jeho pery si zahryznem do tých svojích, no viem, že bozky a jemnosť sú len ako odmena alebo motivácia. No dostať bozk, jeho veľkými perami je naozaj veľká motivácia a dokážem vďaka tomu posunúť svoje hranice o niečo viac.
~ Hm.. postav sa!
Ani to poriadne nedopovedal a už ma pevne držal za vlasy a ťahal do mučiarne.
Mučiareň bola celkom chladná miestnosť. U prostred visela klietka z kožených popruhov, môj Pán má vedel poriadne stiahnuť a obmedziť môj pohyb. Na jednej stene bol drevený kríž, dve drevené poličky – na jednej bolo lano, putá a reťaz a na tej druhej sa nachádzali rôzne plácačky, biče a rákoska. Pod poličkou s vecami na spank sa nachádzala klietka, v ktorej som spávala. Po prvej noci v klietke som môjho Pána poprosila o deku, pretože mi bola naozaj obrovská zima. Môj Pán je naozaj starostlivý a dbá na to, aby som bola vždy v bezpečí a aby som bola zdravá. Večer pred ďalšou nocou mi doniesol deku. Má takú zeleno hnedú farbu, ktorá sa mi moc nepaciy a je z fleecu, ale veľmi moc hreje a za to som môjmu Pánovi veľmi vďačná. A ešte som veľmi pyšná na misky na jedenie a pitie. Môj Pán vôbec nemá rád ružovú, ale kúpil mi ružové misky – no je úžasný, pokiaľ poslúcham, tak sa mám pri ňom skvelé a nič mi nechýba. V mučiarni sa nachádza ešte vstavaná skrinka v stene s rôznymi dildami, vibrátormi a satisfyermi. V skrinke sa nachádzajú ešte nejaké laná, svorky na bradavky a kolíky. V mučiarni je ešte drevená posteľ s veľmi tenkým matracom a klada s otvormi na ruky a hlavu.
Hlavu mi surovo strčil do klady, automaticky som dala ruky na správne miesto a môj Pán zatvoril kladu. Z poličky vybral strapcový bičík a začal ma s ním švácať po zadku a stehnách.
~ Teraz môžeš kričať ty suka!
Čím viac som kričala, tým viac môj Pán udieral môj zadok. Prosila som, aby prestal – ešte viac pridával. Keď som ale stíchla, prestal udierať tak intenzívne. Potlačila som v sebe bolesť a krik a môj Pán prestal udierať úplne. Prehodil bičík cez kladu a išiel k poličke vybrať rákosku.
~ Budeš nahlas a zrozumiteľne počítať! Nič iné okrem čísel nechcem z tvojich úst počuť.
Môj Pán mi pohladil jemne zadok a začal.
ŠVÁC
• Raz
ŠVÁC
• Dva
ŠVÁC
• Tri
ŠVÁC
• Ssss aaau
~ Čo som to počul?!
Pán mi položil na chrbát rákosku a vzal si strapcový bičík a začal ma s ním udierať veľmi intenzívne. Kričala som – no on pokračoval opäť až kým som nevydržala byť ticho.
~ Znovu!
ŠVÁC
• Raz
ŠVÁC
• Dva ( začnem plakať, zvierať päste a zatínať zuby)
ŠVÁC
• Tri
ŠVÁC
• Štyri
ŠVÁC
• Päť
~ Takto sa mi to páči bez zbytočných rečí a pazvukov.
Pán prechádza k skrinke a vyberá menší análny kolík a kuklu. Análny kolík do mňa opatrne zasunie a ešte za lanko trošku potiahne vibračné vajíčko. Predtým ako mi nasadí kuklu mi zotrie z tváre slzy. Otvorí kladu a vezme ma za ruku. Nasledujem ho. Postaví ma do klietky a poriadne utiahne kožené popruhy, aby som sa vôbec nemohla hýbať. Vytiahne klietku trošku do vzduchu.
~ Chcel som ťa dnes zobrať do obchodu na nákupy a niečo pekné ti kúpiť, ale si hnusné, nevďačné a neposlušné dievča! Teraz tu budeš sama s kolíkom a vibračným vajíčkom, ktoré môžem ovládať aj z mesta, stáť bez pohnutia a čakať kým sa vrátim. Možno sa vrátim o hodinu, dve, tri a možno až večer. Aspoň budeš mať čas na premýšľanie o svojom správaní.
Pán odchádza z mučiarne. Veľmi ma bolí a páli zadok. Análny kolík mi je zatiaľ príjemný. V hlave mi behajú rôzne myšlienky. Dnešný deň mohol byť tak krásny, no ja hlúpa nedokážem držať jazyk za zubami. Ako keby mi nestačilo, že som bola celú noc zviazaná, všetko má bolí a opäť sa nemôžem hýbať. Dúfam, že môj Pán príde skoro. Asi po trištvrte hodine som začala cítiť jemné vibrácie. Och nie. Dúfam, že má s tým nebude veľmi trápiť. Vibrácie naberajú na intenzite, až sa dostanú na maximum. Nahlas vzdychám. Orgazmus mám na krajíčku. Vibrácie spomaľujú. Do kelu, ako to môže vedieť, že už budem. Análny kolík cítim oveľa viac. Tak rada by som sa pohla, aby sa trošku napravil. Vibrácie opäť stúpajú a opäť nahlas vzdychám. No teraz vôbec neklesajú a ja sa blížim k vrcholu. Po chvíli prišiel orgazmus. Poriadne som si zakričala, ale vibrácie boli stále na maximum. Kým som predýchala jeden orgazmus prišiel, druhý, tretí a pred štvrtým som sa rozplakala a prosila, aby to už skončilo. No môj Pán bol napriek všetkému ku mne štedrý a doprial mi ešte aj piaty orgazmus, ale to som už veľmi kričala a prosila, aby to skončilo. Vibrácie spomaľujú až úplne skončia. Visím bez pohnutia v hojdajúcej klietke s análnym kolíkom, ktorý už celkom tlačí a poriadne mokrou vagínou dúfajúc, že už sa otvoria dvere mučiarne a vojde dnu môj nádherný Pán, ktorý má oslobodí a ja mu od radosti vybozkávam nohy. Ešte prejde nejaký čas s mojimi myšlienkami a zrazu počujem vchádzať môjho Pána. Srdce sa mi poriadne rozbuší.
~ Bude tu ticho!
Môj Pán iba prejde okolo mňa, zatiahne za bradavku a pokračuje ku klietke. Do jednej misky mi naleje čerstvú vodu a do druhej mi dá obed – kuracie mäso a ryžu. Z poličky zoberie putá a pristúpi ku mne, rozopne popruhy a vyberie ma z klietky. Na ruky mi dá putá, prehne cez klietku, v ktorej spávam hodí mi pár rán na zadok a vyberie vibračné vajíčko. Bolo ťažké byť ticho, ale poučila som sa. Vyhrnie mi kuklu na nos a strčí do klietky.
~ Výborne dievčatko! Dobrú chuť!
• Vďaka môj Pane.
~ Keď sa vrátim chcem, aby bolo všetko zjedené a poriadne sa napi! Pôjdeme sa trošku prejsť, nič náročné.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 18.09.2023.
0 Hlasov
Moc pěkné
Q
Pridal/a DominantLeo dňa 17.09.2023.
0 Hlasov
Krásne čítanie. Príbeh, gradacia napätia, voľba slov. Začínam ľutovať že nemám IG
DominantLeo