.
Posted 25.06.2024 by . in Lezdom, Navody
Madam mi nakázala, aby som k nej v piatok večer okolo 18:00 naklusala domov. Oznámila mi, že bude mať menšiu dámsku jazdu. Má vraj prísť pár jej kamarátok a potrebuje niekoho, kto ich bude celý večer obsluhovať. V podstate ma poverila do role slúžky pre tento večer. Keďže sa snažím byť čo najviac poslušnou, nenamietala som a dostavila som sa presne načas. Zaujímalo ma hlavne, ako chce svojím kamarátkam vysvetliť, že tam budem pobehovať a obskakovať ich.... Vraj si s tým však nemám lámať hlavu.

Týmito slovami ma odbila a poslala ma do sprchy. Myslela som, že má pred akciou na mňa ešte chuť a preto som tam poctivo zaliezla. Dúfala som, že ma prekvapí v sprche a tak sa aj stalo. Na moje počudovanie mi však pripravila celkom iné prekvapenie... Zobrala mi všetko oblečenie a nechala mi na vešiaku, na dverách, igelitové vrecko s mojím večerným outfitom. Keď som ho rozbalila, outfit obsahoval iba čiernu obtiahnutú minisukňu, biele podkolienky a bielu priehľadnú košeľu. Po spodnom prádle ani chýru ani slychu. Nuž čo som mala robiť.... poctivo som si to obliekla a vyšla som pred dvere. Madam si ma prezrela a potom zhodnotila: „Je to lepšie, ako som dúfala...“ Obzrela som sa za seba a uvidela som sa v zrkadle. Skoro som sa od hanby prepadla, keď som videla ako mi spod košielky presvitajú moje veľké bradavky. Myslím, že by bolo dobré vám vysvetliť, že nato, ako som nízka, mám obrovské prsia. Dosť sa za ne hanbím.... Preto keď som sa videla v tom zrkadle, skoro som odpadla. Madam ma však rýchlo vytrhla z tranzu a začala mi vysvetľovať čo a ako. Povedala mi, že budem stáť v rohu izby, tak aby na mňa videli a že keď uvidím, že niektorá z nich má prázdny pohár, ihneď ho dolejem. Tiež mi ukázala, kde má pripravené chlebíčky a iné snacky, aby som ich mohla postupne nosiť na stôl.

Len čo zazvonil zvonček dostala som inštrukcie: „Šup na miesto a žiadne kecy! Pokiaľ sa ťa niektorá niečo neopýta, budeš ticho, rozumieš?!“.

Len som prikývla a pratala som sa do kúta. Moje miesto sa mi teda vôbec nepáčilo, bol naň totiž skvelý výhľad z celej izby. Ruky som si dala pred seba a sklonila som hlavu. Mala som strach, ale zároveň som z toho bola trošku vzrušená. Keď sa otvorili dvere, započula som pár ženských hlasov. Po chvíľke som zistila, že sa jedná o tri ženy v strednom veku. Najprv sa rozprávali v chodbe o takých bežných veciach a potom som započula nejaké šepkanie.

Na to sa z chodby ozvalo: „Ale prosím ťa! Čo tu robíš tajnosti... Nože nám ukáž, kde máš ten svoj nový objav?!“ povedala Andrea, k tej sa ešte dostaneme.

Naivne som dúfala, že pôjde o novú lampu ale kdeže, ten nový objav som bola ja. Hneď som sa o tom presvedčila, keď vstúpila prvá žena do obývačky.

„Tá je ale krásna.... A tie cecky! No to je niečo! Pekne....“ povedala Andrea.

Potom pristúpila ku mne a uštipla ma do líca ako malé dieťa.

„Ešte si užijeme zábavy, neboj sa..“ a zasmiala sa.

Mne to také vtipné však neprišlo. Za ňou vošla druhá žena... celá dotetovaná. To bolo Janka.

„Ale však ju nechaj chúďatko, čo nevidíš, aké je z teba vyplašené?“ obula sa do Andrei.
„Však sa len bavím...“ obhájila sa Andrea.

Potom vošla do izby moja madam a nakoniec prišlo prekvapenie. Nepríjemné prekvapenie, ktoré nik zo zainteresovaných nečakal. Dnu vošla Petra. Zastala, vymenili sme si pohľady.... Čas sa zastavil... Atmosféra zhustla.... V našich očiach bolo vidno prekvapenie, ktoré striedalo menšie zdesenie. Trápne ticho vystriedala Andreina poznámka.

„Čo sa poznáte, či čo?!“

To Petru priviedlo ku zmyslom a jemným hlasom ich uviedla do kontextu. To je dcéra mojej najlepšej kamošky. Poznám ju od decka.... Zavládlo ticho. Potom prišiel Andrein smiech:

„No ja sa poseriem... Tento večer nemôže byť lepší.“ Zahlásila na plnú hubu.
„Ja asi pôjdem... nemala by som tu byť....“ Prehodnotila teta Petra.

Volám ju teta, už od mala.

„Ále, prosím ťa, kde by si chodila, už je to vonku tak už to je aj tak jedno nie?“ povedala moja madam.

Chvíľku sa tam doťahovali a presviedčali tetu aby ostala, zatiaľ, čo som stála ticho v kúte. Po pár minútach sa podvolila a večer mohol začať. Poslušne som dolievala víno a sledovala, ako sa dámy bavia. Nosila som na stôl čo po mne chceli a starala som sa o ne. Snažila som sa na ne moc nepozerať, ale vedela som, že z času na čas si ma každá z nich dôkladne prezerala, teda okrem Petry, tá si sadla tak, aby ma mala chrbtom. Ako večer plynul a víno ubúdalo, témy začali byť, ako to povedať.... hmm... osobnejšie. Vtedy som pochopila, prečo moja madam zahlásila, že si s mojom prítomnosťou a úlohou nemám lámať hlavu. Všetky tri totiž žili v podobnom vzťahu ako moja madam. Pár slovami vám ich predstavím z toho čo som odpozorovala a čo som si v ten večer vypočula, nech vás uvediem do obrazu.

Andrea – arogantná, manažérska mrcha. Je dominantná, extrémne sexi a vie to o sebe. Sadistka a vyžíva sa v týraní iných. Preferuje mužskú spoločnosť a dievčatá používa na hranie. Tým myslím zväčšia týranie a ponižovanie. Je veľmi zásadová tak ako moja madam.

Janka – veľmi milá žena. Celá potetovaná. Je tatérka a tiež robí piercing. Menší spoiler, aj mne ho už spravila. Je dobrosrdečná a veľmi milá. Tiež je to madam, ktorá ma svoju subinku. Je lesbička a celkovo pôsobí ako taká éterická žena. Myslím, že aj vedie kurzy tantrického sexu.

Petra – ako som už spomínala, volám ju teta Peťa. Je to asi najlepšia kamarátka mojej mami. Pozná ma od decka. Je veľmi milá ale vie sa aj nahnevať. To je asi všetko, čo vám môžem zatiaľ prezradiť. Veľa o sebe toho nepovedala, skôr sa usmievala. S najväčšou pravdepodobnosťou kvôli tomu, že som tam bola ja. A ešte, je submisívna a jej madam neprišla.

Keď sa večer blížil k polnoci, začali sa otvorene baviť o mne. Peťa vtedy takticky odišla na wc a ja som musela počúvať ako Andrea s mojou madam rozoberajú to, aká som v posteli. Janka si ma zatiaľ prezerala. Videla, že som z tohto rozhovoru nesvoja a tak sa snažila zmeniť tému, avšak zbytočne. Dámy už boli hlboko v debate, v ktorej rozoberali ako viem lízať pičku. Bola som pochválená i keď zároveň moja madam zhodnotila, že miestami som až príliš hlučná. Mala som chuť sa vypariť.... To však nebolo to najhoršie. Potom moja madam dostala skvelý nápad, že by som im mohla odprezentovať svoju prezentáciu z biológie. A aby to bola väčšia zábava, budú ma hodnotiť známkami. 1 znamená, že nedostanem na zadok, 2 je 20 rán, 3 je 30 rán, .... Plus, hodnotí ma každá zvlášť. Uvediem vás do kontextu. Kvôli mojej pošahanej matke, som nemohla ísť na hodinu biológie, keď sa preberalo rozmnožovanie, takže som od madam dostala za domácu úlohu pripraviť podrobnú prezentáciu o ľudskom tele a rozmnožovaní. Ako bonus som jej mala rozprávať aj o rôznych technikách masturbácie. Dámy tento nápad uchvátil... mňa až tak nie. Každopádne zo svojej pozície som nemala priestor na vyjednávanie. Tiež som nechcela spraviť hanbu svojej madam, že som nepočúvna alebo čo.

Rozbehala som si preto notebook, pripojila ho na telku, spustila prezentáciu a začala prezentovať. Naozaj som sa snažila, ale malo to úplne iný efekt. Zo začiatku to ešte celkom šlo, ale asi po piatej strane teórie bolo vidno, že sa nudia. Úplne som zabila atmosféru. Andrea si ťukala do telefónu, Janka ma len so smutným výrazom sledovala a Petra sa radšej na mňa ani nekukla. Ja už som len v hlave počítala koľko je 4 krát 50..... Veľa.... No potom sa moja madam rozhodla, že mi trošku pomôže. Pristúpila ku mne zozadu a zatiaľ, čo ja som rozprávala, rozopla mi vrchnú gombičku na košeli. Prestala som rozprávať a Andrea nadvihla pohľad.

„Pokračuj zlatko, nenechaj sa rušiť...“ zašepkala mi madam do ucha a ja som sa snažila spomenúť, kde som skončila.

V hlave mi však len hralo „Čo to robí akože?! To ma tu chce vyzliecť, či čo?!“

Pokračovala som ďalej, ale nebola som jediná, kto pokračoval. Po chvíľke som už mala rozopnuté tri gombičky. Nepáčilo sa mi, kam to smeruje, ale musím uznať, že to bolo účinné. Andrea položila mobil a začala dávať pozor. Tiež som videla ako Peťa nadvihuje obočie. Ani som sa nenazdala a zrazu boli všetky gombičky rozopnuté. Na záver mi ešte trošku roztiahla rozopnutú košielku, aby trošku nadchla moje publikom. Spravila to veľmi rafinovane. Nebola som ani nahá ani oblečená. Bradavky som mala stále zahalené, ale bruško a vnútorný lem pŕs bol odhalený. Prezentovala som ďalej, tentokrát už pri plnej sústredenosti mojich hodnotiacich. Išlo to celkom dobre, až kým som sa nedostala k popise vagíny, z čoho sa skladá, načo slúži a tak. Ako som ju popisovala Andrea zdvihla ruku a spýtala sa.

„Neviem si to dobre predstaviť, vedela by si nám to ešte trošku inak opísať?“ a na tvári sa jej zjavil potmehúcky úsmev.

Nechápala som ako inak a tak som si pretočila slajd naspäť, priblížila ho a začala vagínu popisovať nanovo. V tom ma Andrea znova zastavila.

„Ešte raz, asi sme sa zle pochopili. Vedela by si nám to opísať inak? Myslím bez obrázka a s nejakou tou ukážkou?“ a začala sa smiať.

Absolútne som nevedela o čo sa jedná, ale pozrela som sa na svoju madam a tá si len trošku nadvihla sukňu a so zdvihnutým obočím mi dala signál, že sa mám činiť. Až potom mi došlo, čo po mne chce.

„Čiže to chcete vidieť..... na mne?“ nesmelo som sa opýtala.
„Bingo!!!“ vykríkla Andrea.

Potom mi madam doniesla stoličku, do ktorej ma usadila, rovno do stredu miestnosti, pred všetky tri, tak aby mali na mňa skvelý výhľad.

„Tu si sadni... no šup.... čo sa hanbíš.... môžem ťa ubezpečiť, že každá z nás už pičku videla...“ posmeľovala ma moja madam.
V tom sa teta Peťa zdvihla a zo slovami: „Tááák to bol ale večer, ja už musím...“ zmizla za vchodovými dverami.

Trošku mi odľahlo, ale nie moc. Nesmelo som si sadla na stoličku, nadvihla som sukničku a rozkročila som sa im do plnej krásy. V zapätí ma hneď Andrea vysmiala, že čo to mám za bobra medzi nohami. Vtedy som sa ešte moc neholila, nevedela som, že to je nejaké faux pas. Videla som dovtedy len svoju kundičku, kundičku svojej madam, ktorá síce bola vyholená a vagínu mami, keď som jej omylom rozdrapila dvere v sprche, Tá teda vyholená nebola vôbec. Keď som sa madam pýtala, prečo je vyholená, povedala mi, že niektoré dievčatá to majú tak a niektoré nie. Tak som to dáko neriešila. Už to riešim, doteraz si pamätám ako sa na mne smiala. Išla som sa od hanby prepadnúť, že im tam otváram nohy doširoka, nie ešte to, že som dole neni patrične upravená. Keby nebolo Janky a jej milého úsmevu, ktorá si len nadvihla sukňu, rozkročila nohy a ja som nevidela, že aj ona je „na prírodno“, tak by som odtiaľ asi zutekala.

Každopádne nestalo sa tak, ostala som tam a tak som musela pokračovať v prezentácií. Sedela som s roztiahnutými nohami pred nimi a ukazovala som prstom na svojej kundičke jednotlivé jej časti a opisovala som na čo slúžia. Pohľad som mala sklopený, bez šance sa im pri tom pozrieť do očí. Keď som opisovala ústie vagíny a behala po nej prstom, došlo mi, aká som z tohto všetkého vlhká. Ak sa nad tým spätne zamyslím, myslím, že to bola jedna z prvých indícií, kde som si uvedomila, ako milujem pocit zahanbenia a ako veľmi ma vzrušuje. Odhodlala som sa nadvihnúť hlavu a pozrieť sa, ako to vníma moje obecenstvo. Janka si jemne hrýzla do pery a nohy mala zovreté spolu a Andrea s nadvihnutou bradou a rozšírenými nozdrami hrdo sledovala svoje víťazstvo. Moja madam s úsmevom a hrdosťou sledovala svoju dobre vycvičenú kurvičku. Prezentáciu som zakončila slovami:

„Ďakujem za pozornosť.“

A plánovala som to zabaliť. Kto to však neplánoval zabaliť bola madam, ktorá mi stihla pripomenúť, že ako bonus sú tu ešte techniky masturbácie, ktoré som nespomenula. Samozrejme, že som na túto tému nemala pripravený slajd.... čo som tam mala pustiť porno?!

Takže zas raz, live ukážka.....
„Hádali“ sme sa tam asi 20 minút s madam, že „To nejdem robiť!!“, „Ale ideš!!“....

No nejdem to rozoberať do podrobností, tak to len skrátim... Výsledok bol taký, že som asi po pol hodine sedela zasa rozkročená dokorán pred dámami, tentokrát už s červeným zadkom a začínala som ukážku masturbovania.

Zavrela som oči, nadýchla sa a nesmelo som si rukou zašla na klitoris. Tam som ňou začala jemne krúžiť a premýšľala som nad tým, ako ma sledujú. Hanbila som sa, ich horúce pohľady mi spaľovala stehná. Bradavky som mala dávno stvrdnuté a každé šuchnutie o košeľu ich dráždilo viac a viac. Čím som viac krúžila prstami po klitorise, tým viac som zabúdala na hanbu a moju hlavu začalo napĺňať vzrušenie. Zašla som prstami dnu... Prstovala som sa pred nimi a šúchala si klitoris ako poslušná kurvička. Jemné vzdychy vystriedalo hlasné stonanie. Snažila som sa ovládnuť, ale nedalo sa. Nepomáhala tomu ani ruka madam na mojich stehnách, ktoré tlačila od seba a dávala mi najavo, že sa im mám viac „otvoriť“. Cítila som, ako mi prstami lemuje vnútornú časť košele. Jej nechty sa kĺzali po mojej pokožke, okolo mojich pŕs a ťahali zo sebou košielku. Bolo mi to jedno, už mohli vidieť aj moje obrovské prsia, však čo.... moju kundičku už mali na dlani. Zrýchľovala som a cítila som, že prichádza orgazmus. Hlavu som mala zaklonenú a snažila som sa polapiť dych. Už, už by som sa urobila, keby ma Andrea s potleskom nevrátila nohami na zem:

„Ták ďakujeme pekne za prezentáciu.... mne stačilo...“ zahlásila a ja som si uvedomila, čo sa deje.

Vzrušenie zmizlo a ja som ostala obnažená nemo sedieť na stoličke pred nimi. Rýchlo som sa zahalila, zapla som si košeľu a stiahla sukňu. Dámy sa zatiaľ pripravili na moje hodnotenie. Od Janky a mojej madam som potom dostala za jedna. Peťa sa zdržala hodnotenia, keďže už tam nebola a nečakane.... Andrea za 3. Obhájila si to tým, že prezentácia bola zmätočná a zo začiatku nudná a že ja som nebola dobre pripravená. Len pre pripomenutie, 3 je 30 rán na zadok. Čakala som, že to bude rukou, ale na moje zdesenie sa Andrea rozhodla pre bičík, ten tenký, čo vyzerá ako rákoska. Podlomili sa mi nohy a pred očami sa mi zatmelo. Oprela som sa o stôl, stiahla som si sukňu a čakala, čo sa bude diať. Andrea mi bičíkom hladila zadoček a ja som tíško od strachu kňučala.... Týrala ma slovami, tak ako to robí moja madam. Toto majú spoločné... Pri trestaní veľmi radi využívajú môj strach. Naraz som ucítila ako bičík zmizol z môjho zadku a ja som začala panikáriť.

„Nie... nie ... prosím... nie...“ plakala som. „Urobím čokoľvek, len nie prosím trest....“ bála som sa.
„Tak teda trest nie..... nóóó dobre.... bola by tu jedna možnosť... ak chceš....“ Andrea prešla pred moju tvár a jemne si nadvihla latexovú sukňu.
„Ak samozrejme vieš, čo tým myslím...“ zasmiala sa.

Bolo mi to jasné... chcela vylízať.... Moc sa mi do toho nechcelo, ale vymenila som si pohľad zase s Jankou, ktorá len prikývla a dala mi najavo, že tak to bude pre mňa najlepšie. Andrea si potom sadla do kresla, stiahla si nohavičky a roztiahla nohy. Ja som si pred ňu nesmelo kľakla.

„Poď k mamičke....“ povedala a pätou za mojou hlavou si ma stiahla do svojho lona.

Jazykom som ju začala lízať. Najprv po pyskoch a potom po klitorise. Myslím si, že lížem celkom dobre, ale Andrea to mala plne pod kontrolou. Nevzdychala, iba si ma prezerala, hladila ma po vlasoch a sem tam ma usmernila...

„Pekne to robíš... tak a teraz hlbšie tým jazykom.... áno takto to má mamka rada.... pekne líž čubka...“

Cítila som ako sa mi hrá z vlasmi a robí mi z nich hore drdol. Myslela som si, že mi chce pomôcť, aby mi nepadali do tváre a nezavadzali, ale kdeže. Dávali ich dokopy, aby ma mala začo chytiť a pritlačiť mi tak tvár na svoju kundičku. Tlačila ma tak silno, že miestami som sa nevedela nadýchnuť. Bola veľmi tvrdá. Aj keď nerada, ale musím sa priznať, že ma to vzrušovalo. Začala mi aj hlavou mykať hore dole a ja som len s vyplazeným jazykom jazdila po jej pyskoch. Potom sa skĺzla zadkom dole po kresle, čím sa mi viac otvorila a ja som dostala väčší priestor.

„Áno... to je ono... pokračuj... neprestávaj.... mamička už bude....“ podporovala ma.

Bola som celá mokrá. Po lícach a perách som mala zmes slín a Andreinej šťavičky. Podarilo sa... Andrea bola s mojim výkonom spokojná a dostala som za jedna. Do toho sa všetkého vložila ešte aj Janka a poprosila ma o jeden malý bozk. Že sa nemám ešte utierať, že už je to nejaký ten piatok, čo cítila Andreu na svojich perách a preto by rada ochutnala. Sadla som si teda vedľa nej a ona mi dala bozk na pery, jeden.... potom druhý... a ani neviem ako, vášnivo sme sa bozkávali... jej jazyk mi behal v ústach a ja som bola za chvíľku tam kde predtým. Naozaj skvelo sa bozkávala. Nevedela som sa od nej odtrhnúť. Cítila som ako popri tom všetkom mi schádza rukou po brušku medzi moje nohy. Bez opýtania, ale aj bez odporu, mi vkĺzla dvomi prstami rovno do dnu a začala ma prstovať. Stále mala jazyk v mojich ústach a ja som sa nevedela od nej odlepiť. Neviem ako to robila, ale cítila som sa inak. Ten pocit bol iný, ako keď sa sama prstujem. Hýbala sa vo mne naozaj rýchlo a tvrdo. To všetko na mňa rýchlo doľahlo. Premýšľala som nad celým večerom, ako ma sledovali, ako som sa predvádzala a aj ako som si zachránila zadok za oral. Vzdychala som Janke rovno do úst a v tom okamžiku som sa ihneď spravila. Bol to iný orgazmus ako na aký som zvyknutá. Mala som pri ňom pocit, že sa počúram. Bol omnoho intenzívnejší a dlhší. Bola som úplne vyriadená. Keď som popadla dych, uvedomila som si moje stehná sú úplne mokré. Janka mi potom ešte dala ten jeden malý nevinný bozk a oznámila mi, že som mala svoj pravdepodobne prvý, ale za to krásny, mokrý orgazmus. Vysvetlila mi, že niektoré ženy dokážu aj striekať a že možno je to aj môj prípad, ale že to je ešte ďaleko. Dámy to potom po chvíľke zabalili a ja som mohla prespať u madam. Na druhý deň som dostala sódu od mami, že kde som sa v noci flákala. Povedala som, že som bola u kamošky. Keby mama vedela, čo spôsobí moja neprítomnosť na hodine biológie, myslím, že by ma sama odprevadila až na tú hodinu.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 8.07.2024.
0 Hlasov
Líbilo, moc...
Těším se na pokračování
Q
Pridal/a . dňa 8.07.2024.
0 Hlasov
Dakujem
.
Pridal/a kuritko dňa 30.06.2024.
0 Hlasov
Pekne čítanie Smile
kuritko
Pridal/a . dňa 30.06.2024.
0 Hlasov
Dakujem
.
Pridal/a okitake dňa 28.06.2024.
0 Hlasov
parádna poviedka, bude aj pokračovanie a ak áno bude tam zakomponované aj Petra?
okitake
Pridal/a . dňa 28.06.2024.
0 Hlasov
pravdepodobne bude pokracovanie a to ci tam bude Petra ukaze cas Tongue
.
Pridal/a Cukricek dňa 25.06.2024.
0 Hlasov
Dalsie vzrusujuce citanie z tvojho peraSmile
Cukricek
Pridal/a . dňa 26.06.2024.
0 Hlasov
Ďakujem Smile
.
Pridal/a poslusny21 dňa 25.06.2024.
0 Hlasov
parádna séria, už sa teším na ďalšie diely...
poslusny21
Pridal/a . dňa 25.06.2024.
1 Vote
Ďakujem Smile
.