sivý vlk
Posted 2.02.2024 by sivý vlk in Scenare hratok, Navody, BDSM, Ostatné
Intro: priemyslovka, stredné Slovensko, okresné mesto, dedina, chalupa, po nežnej revolúcii, on - študent, ona - profesorka, krstné mená realne…asi tak.
Sedel sám v kabinete čakajúc na svoju profesorku. Nervozita znásobovala množstvo kvapiek potu na jeho tele. Vošiel tam tesne po veľkom zvonení ako mal nakázané.

„Andy musíme sa porozprávať.“, povedala profesorka tesne po tom ako otvorila dvere do svojho kabinetu. Neodpovedal len uznanlivo prikyvoval, bol si vedomý svojej viny.

„Neviem presne čo sa cez prestávku stalo ale dúfam že si uvedomuješ vážnosť celej situácie. To čo si spravil sa na žiadnej škole netoleruje ako vieš. Nuž mladý muž…po našom rozhovore páliš za kolegom a ospravedlň sa mu! Do riti! Čo si si myslel, veď vieš že niekedy treba radšej mlčať! Neostáva mi nič iné ako to dať s ním do poriadku, nakoľko som jediná kto o tom vie a som tvoja triedna. Vieš čo by som musela urobiť, aaá je to moja láskavosť voči tebe.“, povedala zúrivým hlasom, stojac si pevne za svojim názorom.

,,Do riti!, veď ťa učí maturitný predmet…”

„Ale. Pani profesorka prepáčte mi to sľubujem že sa to už nikdy nestane len sa o tom nemôžu dozvedieť moji rodičia. Prosím.“, vyliezlo z jeho úst trasľavým hlasom.

,,Ešte mi tu teraz začni tykať alebo sa rozplač!” ,,Nie, ešte raz prepáčte za moje správanie.”

Profesorkine zreničky sa aj v návale hnevu zreteľne rozšírili a dostala nápad:„Neviem Andy čo také by som drzo mohla požadovať ako protislužbu za tvoju totálnu sprostosť?”

„Pani profesorka urobím hocičo len nechcem aby to vedeli moji rodičia.“

Posadila sa vedľa neho na stoličku a do ucha pošepkala:„Vyskúšame niečo. Cez víkend, prídeš ku mne na chalupu. Máš to čo by si kameňom dohodil aaá z domu sa určite dostaneš. Vieš, že tam bývam na víkendy sama a potrebujem pomoc v domácnosti, také mladé a šikovné chlapčenské ruky by sa mi hodili.“Andy chvíľu uvažoval. Nachádzal sa v celkom nepeknej situácii a jediné čo potreboval bolo vedomie aby sa o jej prúsere nedozvedeli rodičia. Profesorka pokračovala:„Tak ako mladý muž? Pomôžeš mi a ja pomôžem tebe?“

„Dobre“, po prvé neostávalo mu nič iné iba súhlasiť a po druhé túžba byť v jej blízkosti bola neodolateľná.

,,Utri sa, si celý spotený, choď do triedy, ja pôjdem niečo po tebe a po hodine upaľuj za kolegom, rozumeno?”

,, Áno triedna, ešte raz ďakujem.” ,,Príď mi povedať výsledok!” A už ho nebolo.


Bol piatok podvečer a pani profesorka práve sedela vo svojom obľúbenom hojdacom kresle na priedomí chalupy. Andyho nečakala už dnes, ale ťažkú hlavu si z toho nerobila.

,,Prišiel si mladý muž?”, zaznela otázka. Postavila sa z kresla a privítala svojho pomocníka. ,,Objatie a bozk na líce musí stačiť, však. Ešte sa troch hnevám.”

,,Ahoj.”, milo pozdravil. ,,Už sa odhnevaj, prosím Diana.”

Pani profesorka, Diana. Otvorila dokorán vchodové dvere. ,,Choď môj pomocník dnu, na komode v chodbe máš zoznam s čím potrebujem pomôcť a čo budeš mať oblečené.”, milo odvetila.

,,Rozumel si Andy? Nehovor mi Diana, chcem, nooó dnes chcem, budeš ma oslovovať pani profesorka a môžeš mi tykať. Vieš prečo...”, ten tón hlasu znel inak.

Andy za ten čas čo vstúpil na pozemok jeho triednej učiteľky v podstate povedal iba pár slov, či jedno…? Vstúpil dnu, veď v chalupe sa vedel hravo orientovať a podstate tam bol ako doma. Dýchalo to tam ženskou samotou a nezvyčajným poriadkom, na ktorý si Diana neskutočne tkvela. Nesnažil sa protirečiť a hlavou sa vynorili myšlienky, čo na neho vymyslela Diana.

.„Tak kde mám začať pani profesorka?“ opýtal sa hneď ešte sa ani nestihol vyzuť.

,,Prečítal si?”, odpovedala. ,,Nie, hah áno prácam rozumiem ale ten odev pani profesorka?”

Podišla k nemu,”Máš s ním nejaký problém?”, usmievala sa.,,Veď žehlím tvoj prúser, tak mi dopraj.”

Nestihol ani niečo povedať a Diana mu pred tvárou mávala krátkou naberanou sukňou na gumičku z lesklého materiálu.

,,Veď ti bude fajn Andy.”, prirovnáva mu ju k pásu a znovu mávala pred tvárou.

,,Áno pani profesorka sadne mi, ďakujem.”

,,Nuž keď budeš oblečený alebo to nazvime keď sa vyzlečieš príď za mnou do kuchyne ukázať sa, nech sa pokochám svojmu pomocníkovi.”, pohladila ho jemne rukou po tvári.

,,Pani profesorka, už som môžete skontrolovať môj odev?”, niečo kuchtila a ani sa na neho nepozrela. Bol to pohľad pre bohov, mladý dospievajúci chalan, vysoký…ktorý mal na sebe iba sukňu. Andy si uvedomoval svoju nahotu, svoj stud, svoju príťažlivosť. Lomcovali ním pocity, emócie, chtíč a hlavne potrebu byť submisívny.

Andy sa po chvíľke zoznamovania s úlohami na papieri dal konečne do práce.
Chlapskú prácu si zastal perfektne, no a tú ženskú…trvala o niečo dlhšie, tiež. Bol naozaj šikovný. Diana mala perfektný prehľad čo robil, kde sa pohyboval a hlavne pozorovala jeho dospievajúce chlapčenské telo pri práci. Uvedomovala si, že ona je zodpovedná za Andyho, za nahé telo v hlave ktorého sa odohráva dej príbehu a ona je jeho súčasťou.

Zotmilo sa. Andy bol s prácou skoro hotový. Diana bola prekvapená jeho šikovnosťou, nakoľko to mal byť pre neho trest.

,,Už si hotový s prácou? Andy?”

,,Áno pani profesorka za chvíľu, ešte dám do izieb na podlahy koberce.”

,,Dobre, pusti Gora na dvore nech sa vybehá a zavri za sebou nech dnu nelieta vseliaka háveď.” Andy bol s prácou hotový. Vonku sa pri studni pooplachoval a išiel sa hlásiť Diane.

,,Pani profesorka splnil som vaše úlohy a som vďačný za vašu ústretovosť.”, odvetil unaveným hlasom.

,,Predpokladám, že dnes si mal byť na Tučekovi, však? A si tu, u mňa. Stojíš tu predo mnou, skoro nahý. Vyzleč si sukňu, hneď! A odchod do vane! Smrdíš! Andy, myslím že už si sa na upratoval dosť. Teraz budeš odmenený, umyjem si svojho pomocníka, dostaneš svoj odev na zbytok večera a noci, nakrmim si ťa a tak mladý muž.” Rozumieš? Odpovieš, iba - ďakujem - ak súhlasíš. Veď do rána si na diskotéke. Pochopil si?”

,,Ďakujem.”, nahlas odpovedal.

,,Som veľmi rada a poctená, že strávim čas v prítomnosti tak šarmantneho mladíka.”, Diana vystrúhala neutrálny výraz tváre a nasmerovala Andyho do kúpelne. Rozmýšľala čo si myslí a očakáva od ďalšieho scenára.

,,Upozorňujem ťa, že neznesiem pri umývaní žiadne stoporené libido a zavýjanie keď to nebudeš zvládať, nezľakni sa začnem od hlavy, postupne smerom nadol. Dostaneš náhubok a budeš mať previazané oči. Pomôžem ti z vane a osušiť, zvládneš? Odpovieš iba áno, stále iba áno aj s náhubkom. Rozumieš? Odpovedaj!”

,,Áno.”, bol vzrušený, bál sa aby nič nezanedbal a nepokazil, sústredil sa. Uvedomoval si, že Dianin hlas bude teraz jeho modlou. Poslušne čakal a sústredil sa na jej hlas. Osušila mu hlavu, dostal náhubok a šatku na oči. Sústredil sa na neznesiteľné dotyky ženskej ruky po jeho tele, myslel na svoje ja ako splniť úlohu a nesklamať. Najhoršie bola oblasť rozkroku. Diana bola nekompromisná, každý náznak trestala ľadovou vodou a fyzickou depriváciou genitálii Andyho.

,,Poslušný.”

,Huhh Áno.”, zamrmlal svoje áno. Diana mu pomohla z vane a osušila mokré telo svojho pomocníka.

,,Teraz dostaneš na penis a koreň dva krużky spojené dokopy a zamknem si ťa. Rozumel si?

,,Huhh Áno.”,

,,Oblečieš si župan a teplé papuče, nasadím ti obojok a od tejto chvíle si môj…budeš ma oslovovať - Lady Di - Rozumel si? Povedz trikrát a vykonaj!”

Huhh Áno.”,Huhh Áno.”,Huhh Áno.”, Lady Di nasadila Andymu obojok, v tej chvíli stál pred ňou jej výtvor, jej záväzok, jej chtíč. Zbadala, že jej dokonalý výtvor zhrešil. V Andyho rozkroku sa objavila mapa, nateraz to neriešila. Zacvakla na obojok vôdzku a odviedla svojho otroka do obývacej izby. Tam mala na stolíku pripravené jedlo. Naviedla ho pred stolík, za chrbát mu prisunula drevenú stoličku. Pohodlne sa usadila do fotelky, tak aby sa z pohodlia sedu mohla postarať o nakŕmenie Andyho.

,,Andy, vyzleč si župan, daj dole papuče, náhubok z pusy von, vôcku zacvakneš o stolík, je na ňom karabína a sadneš si na stoličku.Veci hoď za stoličku! A utri si to semeno do pripraveného obrúska! Rozumieš? Povieš zretelne -áno-.”

,,Áno.”, samozrejme to bol len pokus o niečo ako -áno -, splnil rozkaz Lady Di, ani si neuvedomil, až keď si sadol príšerné pálenie v rozkroku. Ani necekol. Vedel prečo.

,,To je trest za sperma na mojom župane! Teraz budeš nakŕmený a dostaneš napiť, máš k tomu nejaké výhrady? Otrok? Odpovedaj celou vetou: nie nemám a oslov ma!”

,,Nie nemám Lady Di.”, Andy urobil chybu začal na svoju pani hovoriť, to rozhodlo kde strávi noc…
Komentáre- príspevky
Pridal/a okitake dňa 20.02.2024.
0 Hlasov
bude aj pokračovanie?
okitake
Pridal/a sivý vlk dňa 20.02.2024.
0 Hlasov
V pláne určite je. Kedy, všetko záleží na tom ako podojím časSmileSmile
sivý vlk
Pridal/a Q dňa 19.02.2024.
1 Vote
Zajímavé...
Kde stráví noc?
Q
Pridal/a sivý vlk dňa 19.02.2024.
1 Vote
V chalupe?Smile
sivý vlk
Pridal/a dodo dňa 4.02.2024.
3 Hlasov
Super
dodo