halfik
Posted 2.06.2024 by halfik in BDSM
Po čase sa otrok znova nachádzal v dome u Pána a Panej.

- Veľmi som chcela, aby si znova prišiel. Tvoj potenciál, ako otroka je naozaj neuveriteľný. Až na to precitnutie po orgazme. Ale to by už teraz nemal byť problém, povedala Pani.

- Som presvedčená, že si sa naozaj narodil pre to, aby si smel slúžiť dominantnemu paru. V tomto si naozaj výnimočný, dodala Pani.

- Celý tvoj život k niečomu takému vlastne smeroval. Nestat sa naším otrokom by bolo vyhýbanie sa svojmu osudu. Tušila som, že z Tvojej situácie je len jediné východisko. A vážim si, že si naň prišiel, pokračovala Pani.

Otrok sa totiž v predchádzajúcich týždňoch rozhodol, že využije svoju záľubu v turistike a z jednej túry sa už nevráti. Svojim príbuzným by síce spôsobil žiaľ, ale bol presvedčený, že jeho životným naplnenim bolo naozaj slúžiť Pánovi a Panej. A pre príbuzných by bolo akceptovateľnejsie, zmieriť sa s s tým, že zahynul v horách, než aby sa dozvedeli, že sa stal domácim otrokom.

Keď je človek o svojom životnom naplnení naozaj presvedčený, tomu presvedčeniu sa už nedá uniknúť.

Pochopiteľne, otrok sa nemohol pred svojím zmiznutím zbaviť všetkeho majetku, ten zostane príbuzným. Stal by sa tak však aspoň omnoho zavislejsim na Pánovi a Panej. Teraz tu teda holý a bosý kvočal pred Pánom a Paňou, iný život pred sebou nemal.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 3.06.2024.
0 Hlasov
Hůůůstýýý...
Takové rozhodnutí udělat tlustou čáru za dosavadním životem...
Q