Sobota, 21. okt 2023
Čas: 19:00 - 23:59
Cena: 15.00 € / osoba
Miesto: Mystery Pub, Miletičova 21, Bratislava
Kapacita: 60 miest

Listky: https://tootoot.fm/sk/events/64dc667fa2ec3d17b821e15a
Viac info k podujatiu: https://shibaridojo.sk/workshopy-a-eventy/78-ropein

RopeIn je happening milovníkov japonskej bondáže (shibari), kde môžete vidieť v krátkych predstaveniach viazať ľudí ako ste vy.

Chceme vám ukázať shibari ako estetické umenie, partnerskú intimitu, jeho krásu a rôznorodosť. Toto všetko lanami a rukami ľudí, ktorí objavili alebo stále objavujú krásu tohto umenia. Dnes k nám prídu profesionálni riggeri, mená z domácej aj zahraničnej scény, zároveň ľudia s ktorými sa budete vedieť stotožniť a predstaviť si poľahky seba na ich mieste.

Shibari je umenie japonského bondage pomocou lán. Je hlavne o pocitoch o dôvere medzi 2 ľuďmi, o intimite a odovzdaní sa jeden druhému. Pri shibari si posilňujete a prehlbujete vzťah k svojmu partnerovi, keďže mu musíte dôverovať. Shibari nieje vulgárne, ale určite vie povzbudiť aj vaše erotické predstavy.

Koho uvidíte
Počas Rope In večera uvidíte 4 páry, ktoré vám ukážu, čo pre nich shibari znamená a ako ho prežívajú. Rôzne formy, rôzne pocity, rôzne zážitky. To všetko vás čaká. Mená vystupujúcich budeme oznamovať priebežne.

Počet miest je limitovaný. Ak máte nejaké otázky alebo by ste boli radi súčasťou tímu vystupujúcich, napíšte nám na email, alebo do facebook chatu, budeme sa na vás tešiť.

Pravidlá
Na akcii platí absolútny zákaz fotografovania, hlučného správania a porušenie má za následok okamžité vykázanie z priestoru bez náhrady vstupného.

Door open: 18:30

Door close: 19:00

Komentáre- príspevky
Pridal/a funnydoggy dňa 18.10.2023.
0 Hlasov
Nemate niekto listok na predaj? Smile
funnydoggy