Was
Posted 20.11.2023 by Was in Spanking, Bondage, BDSM, Ostatné
Som Vladimír, kamaráti ma volajú Pitkin, keď je dobrá nálada pičko. Ženy básničkár, slubotechna a slaboch. Myslím, že primitívna humorná vsuvka vás zobudila, tak sa posaďte. To predtým to som si vymyslel. Volajú ma mačo, občas šéfe. Ženy výhradne, môj pane.
Teraz už vážne. Rozpoviem Vám malú časť šialeného príbehu s pracovným názvom „číslovky“. Pohodlne si sadkajte, kto sedí nech sa postaví, ak máte pevné nervy môžete zostať na svojich miestach. Vierka je moje zlatíčko, nedovolím nikomu sa s ňou zahrávať.

Vrátil som sa domov po mojej taxikárskej úlohe, zaviesť Vierku na opustené miesto. Svoju úlohu som splnil a zanechal ju za mestom svojmu osudu. Po dlllhom čase, v zlom tušení, či moje rozhodnutie súhlasiť s Dianinou podmienkou, číslo dva, bolo správne, mi pípla správa z Vierkinho mobilu. Ako v tranze idem čítať a tam fotka. Holatá, zbičovaná Vierka visí priviazaná dole hlavou. To som už vŕzgal zubami a otváral malú fľašu francúzkeho koňaku. To čakanie na jej príchod bolo neznesiteľné.

Je to tu, prišla mi domov. Kto ju nepoznáte, prvé slovo čo Vás napadne bude „Joker“. Nahá, bosá, zabalená len v plašti kupovanom na maškarný. Priniesla aj nejaké vrece na odpadky, tam bol zrejme zbytok zvrškov čo dostala vlani pod stromček. S podliatinami na rukách aj nohách, vyšráfovaná bola statočne, kútiky úst otlačené od remienkov. Však hovorím, trošku domaľovať, nasadiť čapicu, Joker!
Vierka bola šťastná, ten jej radostne-zhulený pohľad prezrádzal, že s Dianou sú týmto fifty-fifty a bláznivá dvojka Di-Vi môže rozohrávať naďalej tie ich šialenosti. Ak som nevybuchol teraz, tak som o to viac vybuchol neskôr.
Momentálne u mňa Vierka kmitá ako slúžka /dôvod asi poznáte/, ale ponúkol som jej kvalitnú relaxačnú kúru v kúpeľni. Bežnej slúžke by som to odmietol. Nemykajte sa, žiaden sex len očista, ošetrovanie odrenín a blednúcich šráfov. Tie boli snáď všade. Odhliadnúc od toho, že vyzerá ako zebra, s tým som trošku počítal, Diana nesklamala. Ak toto do zajtra zmizne, však tak znela dohoda, zežerem kefu. Tak ju suším uterákom a čumím ako puk. Tá čupka má holú kundu. Tak to čo, kto?

„Vám už zadrbáva obom? To kto ti toto povolil! To si si sama, si normálna?“ to už horím ako Važec. Chystal som sa na to jej pšeničné pole sám, nechal som si ho vypestovať, staral sa oň. Predbehli ma v rade! Úroda vykradnutá. No teraz sa prehoďte, kto sedí sa postaví a kto stojí si môže sadnúť /je to dobrovoľné, nikoho nenútim/.
„Nejakí dvaja chlapi čo ma potom bičovali,“ hovorí slúžka, čo som jej prednedávnom zrušil podmienku. To už som bol smrteľne biely a reval „volajte sanitku“. Obrazne, kľud.
To čo mi vyrozprávala pri skoro poloprázdnej fľaši /pili sme obaja/ ma dalo na lehátko. Poslednú ranu istoty som dostal pri kontrole obsahu vreca čo si priniesla sebou. Doškrábané lodičky, dotrhané šaty aj spodné prádlo, obojok, roubík, kuklu, dokonca aj bič. Ten bič, ktorým zrejme vyfasovala svoj prídel bolesti. Teraz Vás dorazím určite, v malom igelitovom vrecúšku sa mi rehotali do ksichtu jej kundie chlpy. Niekto posiela odkazy vo fľaši, mne Diana tento.
Snažím sa prestať fajčiť, ale toto nie, toto nie priatelia. Viera mi dobrovoľne odovzdáva svoje cigarety /slimky, jebne ma/ a s nedopitou fľašu od stola, hajde do stodoly. Bilančné konanie nenaberalo konca. Niekto behá od steny k stene, ja som zostal pri klasike, od skleneného hrdla k filtru. V hlave som filtroval, pre a proti. Hrozné skóre 13:2 pre hostí. Niekto by povedal debakel. Čo mám povedať ja? S Vierkou sme domáci.
Zlosť sa nedá merať, veľká škoda. Tá Dianina na Vierku bola oprávnená, ale toto? Čo jej otrávila rodinu? Chuderka došvihaná, oholená, ponížená. Predstava dvoch cudzích mužov čo bičujú jej nahé telo, ešte predtým nasucho vyholia pekáč, ma dáva do vývrtky. Verte mi, zúrili by ste tiež. Zrejme nasadím čiernu masku, Zoro vo mne pôjde do útoku! Potom si uvedomím, nie nie, oni za to nemôžu, len sa s radosťou zapojili. Uvažujem skoro nahlas, triedim myšlienky, žiarovka v hlave zabliká.
Už viem, tu draho niekto zaplatí! To sa musí naplánovať. Som skvelý plánovač. Už sa mi to vynára. Alkohol a cigarety robia divy. Dianka, začínam sa tešiť...


Posledná nezaheslovaná, dúfam, že sa páčila.
Komentáre- príspevky
Pridal/a funnydoggy dňa 25.11.2023.
2 Hlasov
heslovat poviedky.. tyjo :D nejaku dvojfaktorovu authentikaciu a biometriu nepridame este? Wink
funnydoggy
Pridal/a Was dňa 25.11.2023.
1 Vote
tá je tu všadeprítomná. Pekný smajlík, dík.
Was
Pridal/a miguel dňa 20.11.2023.
1 Vote
Nájdu sa, hádam, aj čitatelia, ale tí sa ozývajú ešte menej. Ibaže by som bol jediný chlap, čo ho to baví čítať.
miguel
Pridal/a Was dňa 20.11.2023.
2 Hlasov
ďakujem miguel, chlapi sa zrejme hanbia. Smile Je to pod ich dominantnú úroveň, oni píšu básničky v zoznamke. Myslím, že okrem pridávania cudzích fotiek do galérie, tento web na nič iné neslúži. Bohužiaľ... Česť vínimkám, ktoré si vážim.
Was
Pridal/a renka dňa 20.11.2023.
4 Hlasov
Citateliek mas iste vela, len sa nam nechce komentovat :D dakujem za vsetky prispevky, tiez som sa vzdy tesila na dalsiu cast Smile
renka
Pridal/a Was dňa 20.11.2023.
1 Vote
ďakujem, teba si pamatám.Smile Nemaj strach.
Was
Pridal/a Mata dňa 20.11.2023.
4 Hlasov
Škoda, že už budú heslovane. Veľmi sa mi páčia Smile
Mata
Pridal/a Was dňa 20.11.2023.
1 Vote
ďakujem, kde si bola doteraz? Happy basomti.
Was
Pridal/a Myosotis (Mon) :) dňa 20.11.2023.
2 Hlasov
Akoze na druhe precitanie sa na tom rehocem este viac jak prvykrat Wink

Chlapci a defcata tuto Pan umelec si povedal, ze bude tieto vtipnosti heslovat (nieee vobec som ho neinspirovala :D )
Tak ho bombardujte za heslicka :D On vam ich urcite s radostou poskytne Wink
Naposledy upravil Mon 20.11.2023.
Myosotis (Mon) :)
Pridal/a Was dňa 20.11.2023.
1 Vote
ďakujem, ty stará /to nebola urážka, prepáč mi ušlo/ srandistka. : Ty si mi dala, aj ja ti dám. Smile
Was