TvojMajitel
Posted 3.07.2024 by TvojMajitel in Ostatné, BDSM, Hardcore, Scenare hratok
Musím pracovne odcestovať na tri dny a ti si sama doma. Je neskoro večer a pomaly sa chystáš spať. Je tma, všade ticho, ľahneš si do postele a zaspávaš. Zrazu cítiš že niekto je vo vnútri, zdá sa ti že niečo a niekoho počuješ, ale už ti nejaké ruky zapchali ústa aby si nekričala. Na ústa dostaneš krúžok, ktorým máš stále akoby ich otvorené a pripravené a do krúžku ti strčil kúsok látky aby si nedokázala dostať zo seba ani hlásku, tušíš že je zle.Ten neznámy násilník v maske ti zalepil oči, stiahol páskou ruky a nohy,  zviazal tak, že ich máš stále roztiahnuté. Strhol ti brutálne  nohavičky a bez milosti ti strčil do kundy svojho vtáka až na dno, pritom ti zvláštnym temným hlasom povedal niečo odporné, hnusné a zároveň ti vrážal vtáka moc moc hlboko a drsne.. cítiš akoby ti išiel roztrhať dierku.
Potom sa postaví, vytiahne ti krúžkom  roztvorených ústach ten kúsok látky, chytí ťa pevne pod bradu a vsunie si vtáka rovno do úst,  hneď hlboko, ten krúžok v ústach ti bráni aby si mohla vôbec niečo iné robiť ako len držať kým si zatiaľ on, neznámy robí dobre a ukája sa ti hlboko v ústach. Zároveň ako ťa drží jednou rukou za bradu, druhou ti tlačí temeno hlavy, drsne na vlasoch a takto si sám udáva tempo, chce si riadne hlboko ošukať tvoje ústa.
Keď sa ukojil, otočí si ťa zviazanú na brucho a napevno ťa zviaže priamo k posteli. Sadne si na teba zozadu a narve ti vtáka do zadku a vibrátorom zospodu šuká druhú dierku a pritom ťa má priĺahnutú a ťahá za tvoje krásne vlasy. Brutálne ťa mrdá podĺa seba, nedokážeš nič spraviť, len držať a nechať ho sa ukájat a aj to presne robí. Máš plné obe dierky a obe dostávajú poriadne zabrať. Evidentne ho nezaujíma či si stuhnutá hrôzou, či som to Ja, alebo ťa vážne niekto napadol, poznáš ma, mávam rôzne nápady, nikdy nevieš čo ma dokáže napadnúť. Zrazu cítiš ako sa do Teba vystriekal. Prestal sa hýbať a z úst vydáva hrubé zvuky, áno si si už istá, odbavil sa do teba, cítiš ako sa ti napĺňa zadoček jeho semenom. 
Vstane, odviaže ťa, ale pritom zviazané ruky máš stále a uz ťa ťahá z postele ma dlážku. Uväzuje si ťa k linke. Chvílu ticho a počuješ sprchu, on sa sprchuje a ty uvažuješ ako utiecť, nejde to ale, si zviazaná poriadne. Už počuješ ako prichádza, aj keď máš zviazané oči, cítiš ako si ťa obzerá. Zrazu je jeho ruka na kundičke a dosť hrubo s ňou zaobchádza, druhou rukou ti doslova ide rozpučit prsia. Cítiš a počuješ ako ho to vzrušuje, začne hlasno dýchať. Zrazu ti nadvihne jednu nohu a strčí ti opäť postaveného vtáka do tvoje pičky a znova ťa mrdá a mrdá a mrdá. Si natvrdo pritlačená zadkom o linku a ten chlap natlačeny na tebe a mrdá ťa bez ohľadu na to, ako sa cítiš.
Odviaze ťa z linky, položí ťa na zem, donúti ťa prehnúť úplne akoby do oblúka. Blízko pičky sú tvoje ústa, už cítiš ako si k tebe kĺaká a vsúva ti penis do úst, ale iba chvíľu, lebo už cítiš ako zasúva do pičky, opäť chvíľu a máš ho znova v ústach. Takto na striedačku ti raz šuká ústa a potom pičku a dokola si ich strieda, robí si s Tebou čo sa mu len zapáči. Cítiš že nie všetko robíš dobrovoľne, ale si len hračka na ukojenie jeho nadržaných túžob. Na jednej strane sa cítiš ako bábika, ako hračka, úplne ťa ovláda pocit zneužitej, velmi sprznenej ženy ale na druhej strane si vzrušená až. Ten chlap, aj keď sebecký, ale zároveň vie presne čo má robiť, aby si túžila po pokračovaní.
Celú si ťa rozviaže, chápeš to tak, že skončil a podvedome si ideš dávať dole aj pásku z očí. Avšak stiahne ti ruky a trestom, tlapnutie na zadok a kundičke ti stačí ako jasný príkaz sa o to nepokúšať opäť, že tento večer ešte neskončil. Odtiahne si ťa k posteli, ľahne si na chrbát, uterákom ktorý ti hodí okolo krku si pritiahne tvoje ústa k svojmu penisu, chytí ťa za ruky a položí si ich na svoju hruď, na svoje prsa a dlane ti svojimi dlaňami ich tam zafixuje, je ti už jasné čo chce, jeho tvrdý vták máš rovno pred sebou, svojou tvárou a to až tak, že ťa tlačí na tvárí, cítiš jeho tvrdosť na lícach a nose, jemne si ho dáš medzi pery a pomaly si ho nasúvaš do úst. Nechá sa Tebou ukájat, aby si sa s ním hrala a nikam sa neponáhľaš. Cítiš ako je vzrušený, ako vzdychá, ako mu spôsobuješ blaho. Nechá sa unášať tvojími sladkými ústami dlho. Opäť začne mať chuť na kundičku, nadvihne si ťa, posadí na seba, ale otočenú chrbtom a napichne si ťa na vtáka. Nadvihne ti zadoček a začne zospodu dorážat. Ide tak rýchlo a tvrdo, že občas sa ti zdá že strácaš stabilitu a ked už máš pocit pádu, cítiš ako silno si ťa drží za boky, možno aby si nepadla ale možno preto, aby si mu neutiekla. Zrazu pomaly prestáva, cítiš jeho pulzujúci penis v pičke, ako to z neho ide, ako ťa zaplnil.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.