Terrasis
Posted 25.08.2023 by Terrasis in BDSM, Femdom
Večer sa pomaly blížil. Pípol telefón, vedel som presný čas príchodu svojej Pani.

Srdce mi bilo ako o preteky, skutočne sa to udeje. Doteraz to všetko bolo len v predstavách a zrazu sa tie predstavy realitou.
9 dní v klietke som ešte nikdy nebol, takže som to aj patrične cítil. Zimomriavky, búšenie srdca, vzrušenie na celom tele. ::050::

Prišli sme ku mne, dali sme dole bundy a sadli sme si na pohovku a len tak sa rozprávali. Tak ako predtým, aj teraz pani absolútne ignorovala moju klietku. Bolo to neuveriteľné, tak veľmi som chcel, aby sa jej venovala, ale ona nič. Prešlo niekoľko minút, ktoré mám doslova v hmle, nedokázal som sa sústrediť. Z toho ma našťastie vytrhla požiadavka, že pani by si dala kávu.

Kávu som priniesol do obývačky, pani si ju odložila a zrazu si na mňa sadla. Videl som, že prišla bez podprsenky, jej krásne prsia sa pod blúzkou voľne hýbali pred mojimi očami. Jej legíny sa takmer dotýkali mojej klietky. Od vzrušenia som ani nedýchal. Nevedel som, čo mám robiť. Bol som absolútne v jej moci. Cítil som, ako si to užíva, moju bezmocnosť, moju odovzdanosť.

Vyzliekla mi tričko a ja som tam len tak sedel, neschopný pohybu. A v tom mi chytila bradavku a začala sa s ňou hrať, najprv nežne, a potom drsnejšie. Kombinácia pocitov vzrušenia a bolesti boli tak silné, že som ani nedýchal. Zrazu sa pani postavila a dala si dole legíny. Videl som, že má krásne krikľavo žlté tangá.

Čakal som na povel, čo budem môcť urobiť. Doslova som bol mentálne odzbrojený. Pani vytiahla podväzkové silonky a rozkázala, aby som jej ich navliekol.

Ten príkaz ma prebral, išiel som rovno na kolená, na miesto k nohám Pani. Chytil som jednu nohu a najprv som poslušne pobozkal všetky prsty a vybozkával celú nohu, aby Pani cítila ako som jej vďačný. Nevedel som, či som neprekročil nejakú hranicu, keďže to nebolo povedané, ale našťastie sa to Pani páčilo, tak ma pochválila. To isté som urobil aj s druhou nohou.

Pani vedela, že silonky zbožňujem a prikázala, aby som sa venoval jej nožičkám, kým si ona vypije kávu. Obe nohy som masíroval, bozkával, uctieval. Videl som, že si to pani užíva. Pozrela na mňa svojimi šibalskými očami a povedala, že chce aby som si to užil aj ja. Nevedel som čo tým myslí, tešil som sa, že ma odomkne a dovolí mi urobiť sa.

Ale nie...Pani mala iné plány...dala mi štipce na bradavky, stiahla si jednu silonku, zaviazala mi ňou oči a rozkázala pokračovať v starostlivosti o jej nožičky. Od vzrušenia som ani nedýchal, od kľačania pri nohách svojej Pani ma už boleli kolená, a tak som si povedal, že vybozkávam celé nohy až hore po jej mušličku. Veľmi som chcel ochutnať svoji Pani a spraviť jej radosť. Tak som jej nohy pomaly bozkával, masíroval, láskal a posúval som sa postupne viac a viac k jej pokladu. Mal som zaviazané oči, a tak som nevidel, že čo vytiahla z kabelky.

Ako som sa posúval hore, tak ma premohla obrovská chuť na jej mušličku. Už som bol veľmi blízko, keď v tom mi na môj holý chrbát pristála rana strapcovým bičíkom. ::064::
„To som ti nedovolila!!!“, rázne oznámila moja Pani. Za trest som dostal ďalšie 4 rany, neboli silné, ale prekvapivé.
„Ospravedlňujem sa Pani moja za moju trúfalosť.“
„Nech sa to neopakuje a poďakuj mi za to, že tie rany neboli silnejšie.“
„Pani moja, ďakujem za zhovievavosť.“
„Pokračuj v masírovaní, panička mala náročný deň.“
„Samozrejme Pani moja.“ A pokračoval som v masáži.

Pani si pila kávu a popri tom, sme viedli veľmi zaujímavú debatu o BDSM, o tom čo sa nám obom páči, čo sme skúšali, neskúšali, čo by sme radi vyskúšali. Samozrejme som veľký začiatočník a Pani je oveľa skúsenejšia. Ani neviem koľko času prešlo, keďže som nič nevidel a len som sa staral o nohy svojej Pani.

„Poďme skontrolovať tvoje mužstvo v klietke. Vyzleč sa.“
„Áno Pani moja.“ Postavil som sa, stále som mal silonky na očiach a dal som si dole rifle. Nevidel som ako sa pani tvári, mal som čierne tangá a ešte nikdy som v tangách nestál pred žiadnou ženou. Vzrušenie, poníženie a milión ďalších pocitov vo mne spôsobovali doslova triašku.
„Otoč sa“, prikázala pani.
„Krásnu riťku máš v tých gaťkách“, pochválila ma Pani.
„Ďakujem Pani moja.“
Samozrejme si pani patrične vychutnala tento pohľad a neodpustila si plesknutie na obe polky. Cítil som, že to bolo len také jemné, také, že na pozadí toho som vnímal pocity svojej pani, že ma nechce úplne vystrašiť, ale najradšej by mi zmrskala zadok do červena :D

Konečne mi chytila klietku.
„Aaaaach!“ Neovládol som sa a vzdychol som.
„Ale ale, subíček je nadržaný.“ Pani sa zasmiala ale počul som v hlase, že sa jej to páči.

Chvíľku sa hrala s klietkou len tak, cez tangá a popri tom sa začala hrať so štipcami na mojich bradavkách. Tie ma už dosť boleli ale nepovedal som vôbec nič.
„Teraz ti dám dole štipce, ale keďže si dnes bol ukážkový, tak to urobím čo najjemnejšie.“ Zašepkala mi pani do ucha. Ani som nedokázal odpovedať. Silonky na očiach, klietka na penise, jej ruka na mojich guliach a druhou dávala dole štipce.

Nevedel som, čo mám robiť, čo mám povedať, čo si mám myslieť. Ale tá bolesť na bradavkách bola veľmi veľká. Pani to asi vedela, ale užívala si to. Veď som jej subík, musím vydržať. No nie je zlatá? :D

Zrazu som počul roztrhnutie obálky. Konečne príde uvoľnenie. Pani mi dala dole šatku aby som sa mohol pozerať a išla ma odomknúť. Teda najprv sa hrala s kľúčikom na klietke a pozerala mi do očí. Bez jediného slova. Ale načo slová, keď stačí ten pohľad, ktorý hovoril za všetko.

Nakoniec mi predsa len odomkla klietku.

„Daj si klietku dole a choď sa umyť. A neskús si ho honiť!!!“ Rozkázala.
„Áno pani moja.“

Išiel som do kúpeľne, keď som počul ďalší rozkaz: „Nezatváraj dvere, hneď som tam.“
Hlava mi išla na plné obrátky. Čo bude, čo si ešte pani pripravila, pôjde so mnou do sprchy, vyhoní mi ho, spúta mi ruky a umyje mi ho sama? Nevedel som, ale čokoľvek z toho bolo skvelé.
Mohol som samozrejme tušiť, že čo príde, ale to by som nesmel byť tak nadržaný :D Pani prišla oblečená, sadla si na kôš na prádlo a išla sa pozerať ako sa umývam. Vlastne prišla skontrolovať, aby som sa neurobil. Ach jaj, ja nadržanec :D

Keďže tak dlho som mal klietku po prvýkrát, tak som mal na penise nejaké ranky. To znamenalo, že klietka sa nemôže dať naspäť. Tu sa ukázalo aká je Pani úžasná a zároveň prísna.

„Necháš si ho oddýchnuť, klietku si nedáš. Chcem, aby si bol fit a tvoj penis, aby nebol zranený. Ale očakávam, že sa neurobíš pokiaľ sa opäť stretneme.“

To ako vážne? To očakávať po toľkých dňoch v klietke, a potom ešte ďalšie dni, kým sa neuvidíme tak byť voľný, ale nesmiem sa urobiť. Toto je horšie ako nejaký trest bičom :D Tu sa ukáže moja lojalita a to, ako si vážim svoju pani.

Pani som odprevadil a išiel som nadržaný ale voľný späť domov.

Či som vydržal a čo sa dialo potom sa dozviete v ďalšej časti. Wink
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.