Storyteller
Posted 11.09.2023 by Storyteller in BDSM
Bolo už neskoro v noci.
Anilen som nedúfal, že by mohla byť online a prečítať si moju správu ešte pred východom slnka, no nemohol som si pomôcť na ňu prestať myslieť tak, ako už každú noc pred tým, než zavriem svoje oči. Ešte nikdy som k žiadnej subinke necítil nič podobne. Zobúdzam sa a zaroven aj zaspávam iba s myšlienkou na ňu. Musel som jej dať vedieť, že mi chyba a túžim po nej. Vytiahol som mobil a napísal som narjrychlejsie ako som len vedel slová “Chýbaš mi!” nič viac. Podvedome som dúfal, že ak správu napíšem dostatočne rýchlo, ešte ju možno zastihne pred tým, než sa ponorí do ríše snov. Po minúte, ktorá sa mi zdala ako večnosť ukladám takmer az zlomený telefón pomaly na stôl, keď mi zrazu zavibruje priamo v ruke a ozve sa zvučka, ktorá mi okamžite vyčarí úsmev na tvári. Ešte nespí! Otváram správu a tam vidím snáď tie najkrajšie slová na svete. “Aj vy mi veľmi chýbate Pane”. Milujem, keď má oslovuje Pane. Slovami sa to snáď nedá anilen opísať ako veľmi má to vzrušuje, vždy keď to nenápadne slovíčko čo i len začujem z jej úst. “Čo by som len dal za to ťa v tomto momente vidieť a môcť sa ťa dotknúť!” píšem jej a v tichosti premýšľam nad tým, aké nádherné by to bolo sadnúť teraz do auta a aj keď je to niekoľko hodín cesty za ňou, môcť ju vidieť a pobozkať ju na tie jej úžasné mäkké pery. Chvíľu si vymieňame správy o tom ako túžime jeden po druhom až to nakoniec príde. Oznamujem jej, že už to viac nevydržím a vyrážam za ňou. Milujem je pohľad, úsmev a aj jej telo a nedokážem už dnes zaspať bez toho aby som sa jej pred tým dostatočne celý nabažil! Dostávam od nej v správe záplavu srdiečok s otázkou. “Ako si má budete priať vidieť?”
“Obleč si tie nádherné čierne šaty, ktoré som ti nedávno kúpil, pod to čipkované nohavičky, no žiadnu podprsenku, milujem pohľad na tvoje presvitajúce stvrdnuté bradavky. A nezabudni na obojok, ktorý som ti daroval.” V zápätí od nej dostávam správu. “Ako si prajete Pane, idem sa osprchovať, oholiť a budem Vás čakať. A Pane? Odkedy sme boli spolu naposledy, ešte som si Vás obojok anilen nezložila, neustále mi Vás pripomína. <3 ” Nemôžem si pomôcť a okamžite stvrdnem ako si to prečítam! Musí sa mi to snívať! Nie je to snáď anilen možné aby bola takto dokonalá! Dávam si rýchlu sprchu aj ja, oholím sa a vyrážam do čiernej noci za ňou! Jej posledná správa sa mi neustále premieta pred očami a ja odrátavam každú jednu minútu a každý jeden kilometer, ktorý nás od seba delí! Zrazu opäť cinkne mobil a mňa premôže silný pocit, že sa niečo stalo a budeme to musieť odložiť. Okamžite odstavím auto na kraj cesty, vezmem mobil do ruky a okamžite som opäť tvrdý! “Som pripravená a čakám iba na Vás!” svieti z mobilu spolu s jej fotkou ako poslušne stojí jemne rozrkočená v tých nádherných čiernych šatách, jednou rukou ich má mierne nadvihnuté aby som videl, že si obliekla aj tie čipkované nohavičky a prstom druhej ruky si prechádza po presvitajúcej bradavke! Okolo krku má môj obojok a ja sa v tej chvíli prestávam ovládať! “Moja!” odpíšem jej a v duchu si predstavujem, ako by som ju najradšej okamžite oprel o svoje auto, strhol jej tie nohavičky a ...... Preberiem sa opäť k životu, mám pred sebou ešte dlhú cestu a musím pokračovať. Štartujem auto a pokračujem v ceste. Tesne pred príchodom mi ešte od nej príde správa. “Vaša mala kurva sa Vás už nevie dočkať”. Vie prečo to píše. Má má celého prečítaného a dobre vie, čo to so mnou robí, keď je vulgárna a nazýva sa mojou kurvou alebo štetkou. Dáva mi tým jasné najavo, aby som si ju okamžite po mojom príchode vzal tak, ako len budem chcieť. Je to jej spôsob ako mi naznačiť, že sa mi úplne celá odovzdáva a túži byť iba hráčkou pre svojho Pána, túži podľahnúť mojím dotykom a nechať sa viesť, byť tou, ktorá mi pomôže splniť si aj tie najtajnejšie túžby aby som už nikdy anilen nepozrel na inú ženu. A funguje to! Odkedy ju poznám, žiadna iná žena pre mňa neexistuje a kým budeme spolu, nikdy žiadna anilen nebude existovat! Túžim s ňou ostať už snáď naveky!

Prichádzam na naše miesto, je to menšie parkovisko na okraji mesta, už z diaľky ju osvetľujú moje svetla! Je tisíc krát krajšia než na tej fotke, ktorú mi poslala a každým metrom je ešte viac a viac nádherná. Zastavujem vedľa nej a okamžite vystupujem z auta. Nechcem si pokaziť pohľad na ňu ako už sedí vedľa mňa a tak obchádzam auto a sledujem jej úsmev na tvári. Minimálne už iba kvôli tomuto sa oplatilo prísť! Je to ten úsmev, ktorý keď muž uvidí, má chuť zniesť žene aj modré z neba. Bez jediného slová k nej pristupujem, schytím jej obe ruky pevne za chrbtom a vášnivo ju pobozkám. Bozkávam ju nepretržito niekoľko minút a zatiaľ čo jej stále jednou rukou držím tie jej za chrbtom, tou druhou jej pomaly prechádzam po celom tele. Prstom krúžim okolo bradavky a cítim ako mi pod bruškom prsta tvrdne a aj s tým najmenším pohybom si užívam každý jeden jej ston! Rukou následne prechádzam nižšie, vyhŕňam jej šaty a nežne jej dlaňou prechádzam po stehnách. Najprv z vonkajšej strany a následne z vnútornej. V momente ako sa jej dotknem nohavičiek, zastoná a okažite sa jej podlomia kolená. Sú celé vlhké! Presne takto som si tento moment predstavoval, no naživo je omnoho, omnoho krajší. Stačilo! Prestávam ju bozkávať, jemne si k nej kľaknem na jedno koleno a pomaly jej sťahujem nohavičky. Zrolujem si ich v dlani, postavím sa pred ňu a tichým, no ráznym hlasom prikážem “otvor ústa!”. Bez jediného zaváhania okamžite otvorí svoje ústa a ja jej tam vkladám jej vlastne do nitky premočené nohavičky. “Zavri!” Poslušne zavrie ústa a na moment by som prisahal, že ju to vzrušuje ešte viac ako mňa! Položím jej ruku na hrdlo, zovriem ho a pritlačím si jej telo k autu, darujem jej drobnú pusu na jej ešte stále vlhké pery. Túžim sa jej celý nabažiť a nemôžem si už viac pomôcť, musím dostať každú jej kvapku na jazyk inak sa asi zbláznim! Čupnem si k nej, zodvihnem jej nohu a jazykom jej pomaly a jemne prejdem najprv iba klitorisom, následne sa doslova prisajem na jej rozkrok a prechádzam jazykom po jej vlhkej kundicke znova a znova a sajem každú jednu jej kvapku. Nemôžem sa jej nasýtit, no už po niekoľkých sekundách začínam cítiť ako sa cela prehýba. Poznám ju! Poznám každý centimeter jej tela a presne viem, čo to znamená. Musím prestať! Ešte som len prišiel, nemôžem jej dovoliť vyvrcholiť tak rýchlo a tak ľahko, mám pre ňu dnes v noci toho ešte veľa pripraveného, prudko si ju ešte rychlo otočím a celou plochou jazyka jej naposledy prejdem najpomalsie ako viem od klitorisu až po anál! Zatriaslo síce celým jej telom, no podarilo sa mi skončiť práve v čas! Sekunda s jej kundickou na mojom jazyku a určite to nevydrží. Ona a vlastne asi ani ja! Takto toho máme ešte mnoho predsebou, pomaly vstávam, zahľadím sa jej do oči a opýtam sa. “Si pripravená?” bez jediného slová si zahryzne do pier a jemne prikývne. Večer sa ešte len začína! .... Pokračovanie nabudúce.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Cibeka dňa 13.09.2023.
0 Hlasov
Nadherné…
Cibeka
Pridal/a Storyteller dňa 13.09.2023.
0 Hlasov
Dakujem
Storyteller