Panboh
Posted 18.11.2023 by Panboh in Scenare hratok
Kmital som jazykom po klitorise zvonku, zatiaľ čo v tvojom vnútri sa moje prsty otvárali a zase zatvárali pritlačajúc vajíčko na tvoj bod G. Zahodila si všetky zábrany a kričala... to bola moja odmena...cítil som ako sa mi sťahuješ okolo prstov, pri každom stiahnutí si pridala trošku štavy k zvačšujúcej sa mľáčke na podlahe...odtiahol som tvár, zovrel v tebe prsty okolo vajíčka a prudko trhol...náhla bolesť ťa vytrhla z pulzujúceho rytmu orgazmov a pohyb hlavy zastavil až obojok...keby pohľad vedel zabiť...začala si sa nadychovať, ale nedal som ti šancu sťažovať sa a pritlačil stále vibrujúce vajíčko tam, kde som mal doteraz jazyk...účinok bol okamžitý, hlava išla zase do záklonu, oči sa zavreli, telo naplo do lán a tá krásne zdurená pička začala striekať...to, že dostala poslednú otvorenou dlaňou si už vôbec nevnímala...

Postavil som sa a išiel si pre drink, vták mi síce pulzoval od dlhého stoporenia, ale stačil jediný pohľad na teba, aby som vedel, že na teraz sme skončili. Postavil som sa nad teba, vytiahol telefón...síce si asi navždy zapamätám ako tam ležíš, ochabnutá tak, že keby si nebola priviazaná spadneš na podlahu..oči síce otvorené, ale bez náznaku života... z pootvorených úst vytekajúci pramienok slín...podobný pramienok spájajúci tvoju pičku s kalužou na zemi... príliš veľa krásnych malých detailov... radšej som si spravil pár fotiek na pamiatku.

Začal som ťa pomaly odväzovať a ty si sa pomaly preberala...najskôr ožili oči... zaostrili najskôr na ruky, ale pohľad pokračoval na môj polotvrdý penis a začal sa dvíhať až sa mi oprel do očí. Keď si si uvedomila že ťa moje oči študujú, poďakovala si ako dobre vychovaná, skúsila aj slovne, ale tvoj krik si vybral svoju daň. Medzitým som ti odviazal aj druhú ruku a podal ti pohár studenej vody...ako si hltavo pila, pár kvapiek ti spadlo medzi prsia, premiesili sa s kvapkami potu a pokračovali dole bruškom až po... prudko som zdvihol pohľad len aby sa stretol s tvojim... presne si vedela na čo sa pozerám...s pohľadom upreným do môjho, si naklonila pohár ešte viac a nechala stiecť viac vody... nemohol som si pomôcť, môj pohľad automaticky sledoval jeho cestu...takže som prišiel o to, ako si sa zatvárila, keď si namiesto očakávaného zvuku kvapiek dopadajúcich na dlažbu, začula zvuk kvapiek dopadajúcich do kaluže...evidentne si si uvedomila čo sa stalo, pretože si sa okamžite začala červenať...naše pohľady nebránili rukám aby pracovali, takže zrazu si mala voľnú najskôr jednu a hneď aj druhú nohu...keď si ju položila rovno doprostred tej mláčky, skúsila si vyskočiť na nohy, našťastie som ťa  stihol zachytiť a položiť späť... "Chvílu ešte seď a oddychuj"

Vstal som a priniesol utierku, a kľakol si pred teba, utrel som ti najskôr chodidlá a položil si ich na stehná...keď som začal utierať podlahu, cítil som, ako sa tvoje chodidlá posúvajú vyššie...palec na tvojej nohe sa zľahka dotkol žaľuďa, ale to bolo maximum kam si dočiahla...posunula si teda zadok viac dopredu a k jednému chodidlu pridala druhé...aj ja som sa prisunul bližšie, podoprel sa rukami a zadíval sa ti do tváre...nevidela si na to, čo tvoje nohy robia, iba si cítila ako pomaly tuhnem...jemne si sa kúsala do pery ako si sa sústredila... keď si zbadala že sa pozerám roztiahla si od seba kolená a začala sa hladkať popri tom, ako si ma honila chodidlami...nechal som ťa hrať sa chvíľu a keď som videl, že sa zase dostávaš do varu, prudko som vstal...

"Keď chceš, choď do kúpelne, alebo sa ešte napi... najbližšiu hodinu nebudeš mať príležitosť..." s týmito slovami som odišiel z obývačky a nechal ťa tam sedieť.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 6.12.2023.
0 Hlasov
Škoda, že není masochistka...
Nebo?
Q
Pridal/a Myosotis (Mon) :) dňa 20.11.2023.
0 Hlasov
Tak a posledna cast ma najviac zaujima ked uz vizualny obrazok mam :D
Myosotis (Mon) :)
Pridal/a Was dňa 18.11.2023.
0 Hlasov
Teším sa na zlatý klinec večera. Smile
Was