varenne
Posted 9.03.2018 by varenne
Lea sa po niekoľkých sekundách prebrala. Trocha čpavku a pár faciek urobili svoje. S vypleštenými gaštanovými očami pozerala na zvrátenú dvojicu a nevedela, či je ešte stále iba pasívnym divákom, alebo už prešla do roviny hlavného aktéra perverzného divadla. Samozrejme, ako vždy proti svojej vôli.
Žiadostivými očami si premeriavaš Leino mladé telo. Horíš túžbou byť na jej mieste, ale zároveň ťa paralyzuje strach z toho, čo tvoj dominantný muž zase vymyslí. A veľmi dobre vieš, že ak sa aj teraz budeš podieľať na jej ukrutnom osude, o niekoľko hodín sama neunikneš mojim sadistickým chúťkami. A vieš aj to, že budeš musieť ako moja diabolská polovička znieť oveľa menej ako plavovlasá študentka Lea. Ona totiž nie je natoľko zvrátená ako ty, masochizmus sa jej napriek početným lekciám v mojom odľahlom vidieckom sídle doposiaľ nedostal pod kožu. A dokonca nevieš ani to, že v skutočnosti jej platím štyristo eur za to, aby každé dva týždne strávila štyridsaťosem hodín v mojej moci. Síce nie najlepšie platené štipendium, ale po dvanástich zväčša vynútených - a popri temer desiatich odoprených – orgazmoch sa Lea tvári mimoriadne dôležito a pri odchode by mi najradšej ruky vybozkávala.
Nie, nemá ani podpísanú žiadnu otrockú zmluvu na rozdiel od teba a možno by som ju ani nepožičal partii nadržaných manažérov, na rozdiel od teba. Nikdy by som jej však vo svetlej chvíľke nedovolil, aby na mne polámala jazdecký bičík, ako vtedy pred troma rokmi, keď do teba vošlo desať čertov. Vo svojich útrobách si ešte cítila zvyšky žihľavy a tak si mlátila z celej sily, aby si v rozpore so všetkými konvenciami záludného BDSM sveta vykonala nežiaduci akt pomsty. Nie, nezačal som ťa nenávidieť, hoci som mohol. Bol by som kričal odušu, ale bránila mi v tom čierna lepiaca páska z Hornbachu a hrubé kožené remene na rukách a nohách. Práve naopak, z celej duše som ťa miloval a zbožňoval za to, že si po dlhočizných tridsiatich sekundách vyčíňania prestala. A zdá sa, že som nikdy neprestal. Ty však veľmi dobre vieš, že pokiaľ chceš udržať hladinu v mojej nádrži perverznej lásky, musíš sa mi čas od času oddať, ako to iste urobíš i teraz.
Leu sme spoločne odviazali a preniesli na neďalekú posteľ. Teda, ty si ju skôr pridŕžala, aby si získala nejaké bezcenné body. Rýchlo, podaj mi tú najväčšiu rolku priesvitnej fólie z rohu izby. Ja zatiaľ pripevním kožené putá, ktoré sa stále malátnemu dievčaťu zarezávajú do zápästí a členkov, o kraje postele. „Neboj sa Lea,“ šepkám tíško. „Už žiadne X. Teraz ťa pekne zviažeme s rukami a nohami pevne pri tele, odpočinieš si.“ Nadvihnem nahú otrokyňu v strede, zatiaľ čo ty jej nedočkavo omotávaš fóliu okolo pása. Potom pokračuješ dole k nohám, ktoré navyše fixujú aj remene. Prestrihnem rolku a sám dokončím veľkolepé dielo, ešte prsia a samozrejme krk, hlava si tiež zaslúži niekoľko vrstiev lesklého materiálu, ktorý na prvý dotyk príjemne chladí, ale neskôr krásne prehrieva celé telo. Podám ti nožničky, veď ty veľmi dobre vieš, ktoré jej miesta budeme v najbližších hodinách potrebovať. Oceňujem a Lea zrejme tiež, že ako najprv vystrihneš maličký otvor v oblasti nosa a úst. Plast v okolí bradaviek rozrezávaš mimoriadne precízne a cítim, čo to s vami oboma robí. Snažíš sa nenápadnej dotknúť hladkého balíčka, ale prekuknem ťa a posielam na zem ťahom za vlasy. „Dosť, na kolená! Teraz sa budem hrať sám. A dobre sa pozeraj Sofia, možno sa niečomu podučíš,“ a zase mám na tvári ten šibalský výraz.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.