subinkadusou
Posted 9.08.2018 by subinkadusou in Ostatné
S úsmevom som cupitala ku dverám otvoriť mu. Keď som doma, môj muž si sám neodomyká. Vždy mu otváram dvere, usmejem sa na neho, privítam ho pusou a odložím mu tašku, kým sa vyzuje. Tak to má podľa mňa správna žena robiť. Muž po práci istotne rád príde domov do príjemnej atmosféry a tak, ako vždy pekne privítame návštevu, mali by sme privítať aj našich partnerov, pretože oni nie sú predsa o nič menej, než tí ostatní. Išiel sa najesť. Keď som spratala stôl, prišiel ku mne, poďakoval za večeru. Držal ma a ako mi ovoniaval vlasy, zrazu mi pošepol do ucha: „Idem do sprchy a ty si obleč niečo biele a nevinné. Rozpusti si vlasy. Pán ťa bude kruto šukať. Povedz, tešíš sa, služobnica?“ Telo mi zmeravelo a zhlboka som sa nadýchla. „Áno, veľmi sa teším, Pane.“ Povedala som to presne tak, ako sa mu páči. Má rád, keď som na začiatku bez emócií, bez úsmevu, bez vzrušenia a bez sĺz, iba zmierená s osudom, že si ma jednoducho vezme, lebo ON chce.

Najnevinnejšie vyzerajúca bola biela priesvitná košieľka s čipkou na tenké ramienka, vpredu spojená iba medzi prsiami, takže od pŕs až cez bruško roztvorená, siahala mi do polky zadku. Voda v kúpeľni stíchla. Nevedela som nájsť ku košieľke vhodné nohavičky, tak som iba rozpustila vlasy a už som sa zberala postaviť na svoje miesto a čakať. Prišiel iba s uterákom okolo pása a sadol si oproti mne na gauč. Očami párkrát prebehol po mojom tele. Nechtiac som sa usmiala od radosti nad tým, že sa mu páčim.
„Služobnici je do smiechu?“ zaznel jeho prísny hlas a vymazal mi úsmev z pier. „Rozkroč nohy, roztiahni si kundu, nech vidím klitoris a popros, nech ti tú neposlušnú piču vyjebem.“ Pery pevne spojil, očami pozeral priamo na moju tvár a čakal. Vedela som, že som zasa svojim úsmevom niečo pokazila a musím to napraviť a byť poslušnejšia. Lenže prečo musím hovoriť takéto veci. Navyše sa pri tom ukazovať. Hrýzla som si spodnú peru. Sledoval ma a nechal ma prežiť si ten vnútorný boj pred tým, než si uvedomím, že aj tak chcem robiť všetko, čo mi povie. Oči mu skĺzli do môjho rozkroku okamžite, ako som sa rozkročila. Prstami oboch rúk som si roztiahla pysky, natrčila som sa dopredu, aby videl a poprosila som: „Pane, prosím si silno vyjebať túto neposlušnú piču.“ Hneď ako som to dopovedala, prešiel mnou pocit veľkej hanby, sklonila som hlavu a na klitorise som okrem chladného vzduchu cítila aj príval vzrušenia.

Pán sa postavil ku mne, dlaňou mi drzo siahol na otvorenú mušličku a pevne ma za ňu chytil. „Teraz pôjdeš pekne po štyroch do kuchyne a sadneš si na stôl. Prídem za tebou.“ Odišiel do spáľne a moje jemné biele kolienka už cítili chladnú podlahu, ako som pekne plnila jeho príkaz. Keď sa vrátil, sedela som na kraji stola. „Daj ruky k sebe!“ Začal mi uväzovať lano okolo zápästí. Nie tak, ako by si väčšina ľudí predstavila, že dať lano okolo pravej, potom ľavej ruky a v strede uzol. Ženu je potrebné poviazať erotickejšie, zmyselnejšie, aby spútaná vyzerala ako umelecké dielo. Toto bol náš prvý sex, odkedy ma chcel za služobnicu a prvýkrát, keď ma išiel zviazať.

Tenké lano mi niekoľkokrát šikovne ovinul okolo pevne spojených zápästí a vyzerali ako ozdobené krásnymi hrubými náramkami. Posunul ma do stredu stola, chodidlá mi položil na stôl a roztiahol mi naširoko nohy. Ťažko sa mi sedelo, lebo som sa spútanými rukami nemohla vzadu podoprieť. „Masturbuj, služobnica!“ tvrdo prikázal. Toto som nečakala a oči sa mi otvorili od prekvapenia. Spomenula som si, ako som mu raz povedala, že by som si pred ním nikdy nedokázala robiť dobre. Vrušilo ma, že si to pamätal a použil to proti mne. Milujem, že je vždy o krok predo mnou. Ľahla som si a zviazanými rukami si začala robiť dobre. Prstami som si dráždila klitoris, prechádzala dole k dierke. Šťavičky z nej som si rozotierala po každom záhybe. Páčilo sa mi vidieť, že ho to vzrušuje, že to robím iba pre neho. Chcela som, nech ma celú vidí, celú pozná, celú ma vlastní, celú ovláda. Ako som sa tam pred ním už prstovala, povedal, nech prestanem. Posadila som sa, nohy stále od seba.

„Si dobrá služobnica.“ Pritiahol si ma k sebe a bozkávali sme sa vášnivo, až kým sa neodtiahol: „Choď si priniesť gel.“ Zložil ma zo stola a bez slova som išla do izby pre lubrikant. Podala som mu ho a ostala tam stáť. Otvoril ho a položil na stôl. Bol nahý a jeho stojaci vták ma veľmi lákal. Dal mi ruky na prsia a ako sme na seba pozerali, mi ich cez tenučkú košieľku pevne stláčal a dráždil. V okamihu ma jednou rukou schmatol pod krkom a natiahol dohora. Zaskučala som. Druhou rukou vzal gel a kým ma stále držal pod krkom, dvihol tubu a vytlačil časť gelu na stôl, zbytok odhodil. Do očí mi surovo oznámil: „Idem ti tvrdo rozjebať zadok. Ale si poslušná, tak si ho môžeš predtým namazať. Bez rúk.“ Vysadil ma na stôl a pokračoval: „Môžeš sa posunúť na gel, a šúchaj si na ňom zadok, nech ťa to potom menej bolí.“ Neverila som, že naozaj odo mňa toto očakáva. Pozrela som na gel a naspať jemu do očí. V mojich sa dala čítať prosba, aby svoj príkaz zmenil, v tých jeho bola iba rozhodnosť a neústupnosť. Také poníženie. Nechcela som to urobiť. Prečo ma nemôže iba tak tvrdo pretiahnuť, vydržala by som.

Zároveň s týmito myšlienkami som v hlave videla samu seba, ako by som vlnila svoju panvu, keby som svoj zadok začala trieť o gel a ako by som mu pri tom pozerala vyzývavo do očí, s pootvorenými perami, občas si ich provokačne olizla. Ale príliš som sa hanbila. Dýchala som zhlboka a pozerala do zeme. Bolo ticho. Sledoval moju dilemu.
„Viem, nechceš to robiť.“ Podišiel ku mne, jemne ma schytil za vlasy a hovoril mi do tváre pokojným hlasom: „Ty si dobrá a slušná žena, takéto veci by si nemala robiť.“ Zrazu mi prudko stiahol hlavu dolu, aby som si videla rozkrok a už surovo povedal: „Ale pozri sa na tú nadržanú piču, čo máš. Pozri, ako tečie, chce tiež vyjebať. Tvoja kunda ťa ovláda. Tak choď sa pekne natrieť a keď budeš dobre držať ako suka, tak ti vyjebem aj tú kundu!“ Pustil ma a išiel si vziať pohár vody. Stál oproti mne, napil sa, druhou rukou si pomaly honil tvrdý penis. Stále som tam sedela rozkročená a vzlykala bez sĺz z toho, čo mi povedal. Zrazu mi rozkrok rýchlym pohybom oblial studenu vodou. „Schlaď si tú malú piču, veď úplne vidím, ako si nadržaná z tohto.“ Do očí mi vošli slzy.
Presunula som sa na gel a posunula sa na ňom dopredu a dozadu. Hlavu som pri tom sklonila dopredu, aby mi dlhé vlasy schovali tvár, kým to budem robiť. „Už som pripravená, Pane.“ „Tak vidíš, predsa len si kurva a chceš vyjebať zadok.“

Chytil ma okolo panvy a prisunul k sebe. Nohy mi vyložil na svoje ramená a už som cítila, ako sa mi tlačil do riťky. Hneď začal tvrdým tempom a napriek gelu ma to bolelo. Začala som ho prosiť, aby prestal, aby to robil pomalšie. Keďže som nepoužila slovo, ktoré by ho naozaj stoplo, tak mi len dal facku po tvári a so slovami „Drž pekne, sučka, ešte chvíľočku.“ ma šukal stále v rovnakej intenzite. V tej polohe sa vedel dostať naozaj hlboko a akosi som to prestávala zvládať. Mala som pocit, že ma roztrhá, tiekli mi slzy. On je ku mne vždy veľmi vnímavý a tak spomalil, nohy mi dal dolu z ramien a od seba. Spustil slinu na moju mušličku a prstami rozotrel. Rýchlo mi prstom kmital po klitorise a o chvíľu som už zasa prevracala oči vzrušením. Vysunul sa z môjho zadku a zarazil mi kokot do druhej dierky. Hlasito som zastonala a prehla sa. Jednou rukou mi oblapil stehno, aby sa mu lepšie prirážalo. Prehol sa nado mňa a predlaktím druhej ruky mi zatlačil na hruď a držal ma tým pevne na stole. Zviazanými rukami som mu hladkala na tej ruke svaly a užívala som si jeho živočíšne šukanie. Zrazu zastal, pozrel na naše spojenie a sám sebe hovoril: „Kurva, kurva.“ Potom párkrát prirazil a striekal do mňa. Tlačila som sa na neho, nech je čo najhlbšie. „Kurva, ešte som nechcel byť.“ Povedal s úsmevom, keď ho vyťahoval.

„Čo tvoje ruky, nebolia ťa? Páči sa ti cítiť lano na sebe?“ Pozrela som na svoje drobné ruky. Naozaj vyzerali veľmi pekne spútané. „Je to fajn. Môžeš nabudúce aj inde na tele.“ Utrel sa do uteráka, ktorý mal predtým na sebe. „To som rád. Nabudúce bude teraz. Ešte som s tebou neskončil. Uviažem ti aj nohy a pohrám sa trošku.“ Vzal ma hore, prehodil cez rameno, až som zapišťala a keď ma niesol do spáľne, som sa taká prevesená na ňom nahlas smiala. Nabudúce vám napíšem, ako ma potom ten smiech rýchlo prešiel.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 10.08.2018.
0 Hlasov
Pěkné, těším se na příště...
Q
Pridal/a Lenny dňa 10.08.2018.
1 Vote
Super tvorba,príjemné čítanie, teším sa aj na budúce pokračovanie
Lenny
Pridal/a Kivi dňa 9.08.2018.
0 Hlasov
Už sa teším Wink
Kivi