subinkadusou
Posted 7.08.2018 by subinkadusou in Ostatné
„Tak čo, aké to bolo?“ opýtala sa vysmiata Diana, keď vychádzali z budovy divadla SĽUKU v Rusovciach smerom do zimnej tmy. Jednu ruku si vopchala vo vačku jeho kabáta, aby sa mohli držať. Zasmial sa a povedal lámanou slovenčinou: „To bolo zaujímavé, musím povedať, že máte to veľmi pekné tú vašu kultúru.“ Milovala jeho španielsky prízvuk. Zvyčajne sa rozprávali zmesou angličtiny, slovenčiny a občasnými španielskymi výrazmi. Na Slovensku nežil dlho a priateľov mal poväčšinou tiež cudzincov. Diana mu rada ukazovala krásy Slovenska, a nie iba tej ženskej. Pomaly kráčali po ľade k autu. Oproti sa blížil človek so psom. Okamžite si ju pritisol bližšie a držal ju, kým sa obišli. Spomenula si, ako to urobil po prvýkrát na ich prvom rande. Vtedy sa na neho prekvapene pozrela. „Hovorila si, že sa bojíš psov.“ Iba prikývla s úsmevom. Pamätal si to z ich telefonátov a bol prvým mužom, ktorý sa jej za to nesmial a nedával jej prednášky o tom, ako pes vycíti strach. Nesmial sa ani keď mu povedala o jazve, ktorá jej ostala po útoku psa v detstve. A tá jazva bola jediným miestom na jej zadku, kde ju nikdy pri ich hrách neudrel, ale jej dal pusu.
Z auta utekali rýchlo do tepla vchodu. Historické činžiaky v Starom meste, vysoké stropy, bez výťahu. Vyšľapali na druhé poschodie, keď boli priamo pred dverami, zhaslo sa svetlo. Diana natiahla ruku a zapla. Stál hneď pri nej s kľúčami v ruke. „Nehýb sa!“ vyhŕkol odrazu. Myslela si, že započul zlodejov vo svojom byte, tak sa ani nepohla. Po chvíľke opäť zhaslo svetlo. Všetko sa stalo tak náhle.
Ucítila jeho ruky na ramenách, stlačili ju dole na kolená. Kamenná podlaha bola chladná a nepohodlná na kľačanie. Silonky pod šatičkami ju príliš nehriali. Počula zvuk jeho zipsu a jediné čo videla, bolo červené svetielko vypínača niekde tam na stene. Na líci ucítila jeho žaľuď, prechádzal jej cez pery na druhé líce a zasa naspať. Otvorila ústa a nastavila jazyk. Zastavil sa jej na ňom a zospodu mu ho lačne párkrát olizla. Zastrčil jej ho dnu a chcela ho začať rýchlo fajčiť, ako mal obvykle rád. Zastavilo ju potiahnutie vlasov. „Rob to pomaly, kurva, budeme tu dlho, možno budeš mať šťastie a nejaký sused zapne svetlo a uvidí ťa.“ Spomalila a cucala mu vtáka pekne hlboko a potom úplne von. Po chvíľke sa pozabudla a nahlas vzdychla. Uvedomila si silu ozveny vo vchode a naľakala sa možných susedov. Chcela to urýchliť, ale zároveň bola šťastná, že to môže robiť, lebo tvrdosť Pánovho penisu prezrádzala, že je spokojný. Svetlo sa zaplo a hore bolo počuť kroky. Okamžite bola na nohách, pritisnutá k nemu, aby zakryla jeho rozkrok. Okolo prešiel sused. Pozdravili sa. Vyzerali ako objímajúci sa párik. Pozrela vyľakane dohora na jeho tvár. Tie jeho tmavé prenikavé oči, nadýchla sa zhlboka. Usmieval sa, náramne pobavený jej rozpakmi. „Poď dnu, maličká. Neboj sa, tu mi môžeš v kľude ukázať, aká si kurva.“ Hovoril len tak akoby nič, keď ju viedol za ruku dovnútra.
„Všetko si vyzleč a obleč si len tie silonky bez nohavičiek. Sadni si na svoju obľúbenú stoličku a čakaj.“ Odišiel z obývačky. Keď sa onedlho vrátil, všetko bolo tak, ako si želal. Mal stále obuté topánky, počula jeho kroky za chrbtom. Dotkol sa jej ramien. Nikdy sa necítila bezpečnejšie, ako keď sa jej dotýkali jeho ruky. Sklonil sa k nej zozadu a dal jej bozk na líce. Je jeho najvzácnejší poklad. Vymenili si pohľady a Dianou prešiel ten známy pocit. Zľahka naklonila hlavu nabok, odhalila štíhly krk. Jeho ruky začali putovať od ramien po bokoch až na podbruško. Párkrát jej takto prešiel po tele. Vnímala jeho dych.
Keď poslednýkrát prešiel dolu, jeho pravá ruka skĺzla až k jej rozkroku. Prstami jej prebehol po mušličke skrytej pod silonkami. Jemne ju hladkal po vonkajších pyskoch. Dotyk jemnej látky ju tiež príjemne dráždil. Keď videl, že sa poddáva nežným dotykom, priložil prst na klitoris a zatlačil. Otvorila oči a pohľadom vyhľadala tie jeho. Druhou rukou jej potiahol vlasy a nastavil si jej hlavu tak, aby mal pekný výhľad na jej pehatú tváričku. Pomaly a zreteľne jej povedal, prstom stále na klitorise: „Vieš, že si veľmi nadržaná štetka. Vidíš sama, ako to veľmi potrebuješ. Povedz mi, čo potrebuje štetka ako ty?“ Díval sa priamo na ňu. Nevedela, čo povedať, hoci vo vnútri mala jasnú predstavu, čo si jej telo žiada. Zomkla pevne pery a predýchavala. Nie, nebude to hovoriť, nie také veci.
Zatlačil prstom silnejšie a ona sa napla. Zopakoval dôraznejšie: „Čo potrebuje taká nadržaná štetka ako ty?“ Bolo jej jasné, že sa odpovedi nevyhne. Zavrela oči, aby ju nevidel a povedala: „Taká nadržaná štetka ako ja potrebuje bez milosti tvrdo vymrdať až kým sa neurobí.“ Pánovi sa v tvári zjavila spokojnosť, že si ju konečne naučil odpovedať celou vetou. Toto bolo prvýkrát, čo na to nezabudla, bol na jej malý pokrok hrdý.
„Tak ty sa chceš urobiť? Chcela si povedať, až kým sa vy, Pane, neurobíte.“ Chcela sa opraviť, ale prichytil vlasy pevnejšie na znak, aby bola ticho. „Teraz sa urobíš, až keď ti dám na to povolenie. Za orgazmus bez môjho dolovenia ťa čaká trest. Rozumieš?“ Pri poslednom slove pritlačil zasa na klitoris a držal. Odkývala na znak súhlasu. Mala napnuté svaly od vzrušenia. Cítila pulzovanie v kunde. Prsia sa jej nadvihovali od vzrušenia. Tak veľmi potrebovala, aby ju dráždil. Skúsila sa posunúť kundou o jeho prst. Vycítil to a zatlačil viac. „Nehýb sa. Chcem ťa mať teraz iba takto. Nesnaž sa šúchať tú nadržanú kundu o moju ruku.“ Nehýbala sa, zaťahovala svaly v podbrušku a predýchavala. Ruku nechával v jej lone, ktoré už od vrzušenia zvlhčilo silonky. Nadvihol sa a druhou rukou ju chytil po krkom. „Aaaaaah!“ vydrala zo zovretého hrdla a klesala mu uvoľnená pod stiskom jeho ruky. Vyrovnal si ju rukou na krku zasa do priameho sedu. Zakňučala ako skrotená suka. Vedel, o čo tým prosila. Povedal jej do ucha: „Neopováž sa urobiť. Drž a čakaj na môj povel. Drž, štetka! Hádam nie si mokrá z jedného prsta. To si až taká úbohá nadržaná?“ A ona naozaj bola. Líca červené takmer ako jej prekrvená mušlička. Potrebovala sa ukojiť okamžite. Nohy mala napnuté na špičkách. Chcela to pre neho vydržať a nepohnúť sa. Jemne jej hryzol uško a ako pocítila jeho dych, okamžite to vzdala a nasunula sa na jeho ruku, chytila mu ju a pritlačila si ju o kundu a ihneď dosiahla orgazmus. Triasla sa mu tam a nevidela, ako ju hltá pri tom očami.
Postavil sa a vytiahol si ju za vlasy hore. „Čo si to urobila? Poďme, na zem, ty kurva!“ Stiahol ju k zemi a opľul tvár. „Bozkaj mi topánky a popros o prepáčenie!“ Bez váhania urobila, čo jej kázal. Opäť si ju za vlasy vytiahol, prudko ju otočil čelom ku stoličke. „Prehni sa a chyť sa stoličky. Drž ju a nehýb sa až kým s tebou neskončím.“ Vybral si opasok a po prvej rane na zadok, vykríkla od bolesti. Druhú ranu jej dal ešte silnejšiu a po každej ďalšej ho mala červenší a červenší.
„Ani sa nehýb, ty suka! Vyšukám ťa ako handru! A ty iba prijímaj Pánov kokot.“ Schytil silonky a jedným ťahom v nich roztrhol dieru v rozkroku. Stiahol si nohavice a penisom, ktorým jej ešte nedávno jemne prechádzal po perách, sa jej razil do mokrej, no úzkej kundičky. Pri vniknutí sa ani nikdy nesnažil byť jemný. Presne tak sa to obom vždy páči, keď jej ho tam zasunie rýchlo, prudko a bez opýtania. Pár minút ju tvrdo šukal a ona držala, ruky pevne na stoličke. Krásne ju naplnil a potom si ho utrel do siloniek na jej zadku. Tľapol jej po polkách a zasmial sa. „Môžeš sa už pustiť.“
Po krásnych bozkoch sa išli do kuchyne najesť. „Jedol si už zemiakové placky? To ti musím zajtra urobiť, každý cudzinec sa na to namotá.“ Prešiel sa do spálne a keď sa vrátil, položil niečo pred ňu na stôl. „Dobre, teším sa. A ja ti zajtra urobím toto a tiež si ťa...na-mo-tám.“ Vzala do ruky to lano, na jednom konci slučka a na druhom niečo ako hák s guličkou namiesto špicu. Pozrela na neho úplne nechápavo. „Týmto ťa zajtra potrestám za tvoj nedovolený orgazmus.“ Zamračene sa išla spýtať: „Ale veď prečo si potom...“ Prerušil ju: „Hádam si nemyslíš, že to nechám iba tak. To dnes bol iba normálny sex. Nebudem ťa predsa trestať niečím, čo máš rada a nikdy som nepovedal, že ten výprask bol tvoj trest. Je to tak?“ Súhlasne prikývla. Pritiahol si ju k sebe, držal ju okolo pása a veselo povedal: „A teraz mi povedz, princezná, čo ti mám ísť ráno kúpiť na raňajky a na tie tvoje placky."
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.