subinkadusou
Posted 7.08.2018 by subinkadusou in Ostatné
Poviedku som predtym uverejnila uz inde, ale kedze mi stranku zrusili, snad potesi aj tu. Jazyk je trosku hrubsi, no mam rada pri hre dirty talk a vulgarizmy.

Noc bez pána

Ležím na našej posteli v absolútnej tme. Pohľad mi smeruje do prázdna na strop, ale pred očami vidím úplne iné obrazy. Predstavujem si tvár môjho pána vo všetkých podobách a túžim, aby bol pri mne. Nemám rada, keď musí niekam na pár dní cestovať, cítim sa bez neho úplne prázdna. Rukou si prejdem po krku. Cítim bolestivé miesta, kde ma dnes naposledy držal a zastonám pod návalom emócií. Musím to vidieť. V rýchlosti sa posadím, zapnem malú lampu a sadnem si na zem pred veľké zrkadlo. To zrkadlo nám tam vybral môj pán, aby som mohla sledovať, aká som v skutočnosti obyčajná štetka a ako ma vzrušuje všetko, čo mi robí. Nakloním hlavu, odsuniem si vlasy a pozorujem modriny na krku v tvare prstov. Môj pán je úžasný a vedel, že sa im poteším, ked bude on preč. Hladkám ich, usmievam sa pri spomienke, ako som si ich zaslúžila.
Začalo sa to dnes ráno, keď som sa vrátila z obchodu, on sedel v kuchyni a pil rannú kávu. Dala som mu pusu a povedala, že som ho nechala dlhšie spať a šla mu kúpiť niečo na cestu. Vykladala som nákup a prišiel ku mne, objal ma ako najkrehkejšiu bytosť a povedal: „Ďakujem, láska, si moc zlatá.“ Cítila som sa tak romanticky z toho momentu a jeho nehy, až kým nedodal: „Dnes chcem ešte vidieť tvoje slzy od bolesti ako si ťa pred odchodom poriadne rozmrdám, ty suka.“ Tieto jeho náhle príkazy vždy vyvolajú vo mne šialené pocity. V okamihu sa mi rozohreje v rozkroku a zrýchli sa mi dych. Odišiel do izby skôr, než som stihla odpovedať.
Všetko potom prebiehalo normálne, spoločný obed, chystanie vecí, veselá nálada. No aj tak som stále myslela na to, kedy sa asi bude chcieť moja láska rozlúčiť. Bola som pripravená od rána, hladká, v peknom prádle, upravená tvár i vlasy. V jednej chvíly, ako som išla do spálne zavrieť okno, vošiel za mnou a v rýchlosti mi schytil ruky a vykrútil ich za chrbát, až som sa prehla. Pocit nečakaného preľaknutia sa zmenil na pocit absolútnej pokory. Ako mi pritlačil hlavu ku kraju postele prikázal: „Vystrč pekne tú maličkú pičku na pána.“ Kým mne v hlave tieto slová vyvolali úplnú búrku pocitov a stratila som pojem o tom, čo sa práve ide diať, on presne vedel, čo robí a už som mala nohavice stiahnuté dole ku kolenám. Stála som tam prehnutá s vystrčeným holým zadkom ako úbohá chudera. Rozum by mi mal vravieť, nech sa snažím z toho dostať, no celým svojim bytím som chcela iba jediné a to pánov tvrdý nástroj zarazený bez milosti v mojej kunde. A práve preto potrebujem to zrkadlo, aby som sa videla a hanbila za seba, ako pán povedal.
Neubránila som sa výkriku, keď do mňa náhle zarazil dva prsty. Zakmital nimi a začal mi rozťahovať dierku. „Ticho drž, suka, nehýb sa, o chvíľu budeš plakať.“ Vybral prsty a napľul mi na ňu. „Rozotri si to a priprav sa, nech si mokrá.“ Potupne som začala hladkať svoju mušličku, kým sa on vyzliekol. Pozrela som dozadu na jeho navretý penis a pocítila hrdosť, že ho dokážem tak vzrušiť. Zavrela som oči a sústredila sa na pocity v rozkroku. V sekunde mi schmatol ruku, zasa mi ju skrútil za chrbát a začal sa mi drať do kundy. Ihneď prenikol až nadoraz. Zakričala som a on mi hneď povedal prísne: „Budeš pekne držať hubu, ty kurva, keď si pán robí na tebe dobre! Si dobrá len na ošukanie, nechcem ťa počuť, len potichu plač!“
„Áno, pane.“ vydrala som zo seba a letela mi silná rana na zadok. „Povedal som, budeš ticho, hovor, keď ti dovolím, ty špina!“ Bez slova som držala. V kunde ma pálilo, robil mi to rýchlym tempom, nevládala som predýchavať tú bolesť, chcela som prosiť nech ma šetrí, nahlas revať z plného hrdla, ale musela som byť úplne potichu, kým mi ju pán trýznil. Bezmocnosť sa mi premenila na slzy a začala som plakať. Otočila som hlavu na bok, aby pán videl moje slzy. Vôbec nezmiernil moju bolesť, ale videla som v tvári jeho potešenie, keď ma videl uslzenú a jeho potešenie mi dodalo silu ešte držať. O chvíľu ho zo mňa vybral a otočil ma, dal preč nohavice, ktoré som doteraz mala pri členkoch a položil na chrbát na kraj postele. Nahol sa a dal mi vášnivý bozk. Ubolená mušlička dostala na chvíľu vydýchnuť. Utrel mi slzy, chytil ma pevne za bradu, pozeral mi do očí: „Pekne si držala, si dobrá suka, pozri na pána a otvor papuľku!“ Do otvorených úst mi letel od neho pľuvanec. Triasla som sa mu v rukách od prežitej bolesti aj vzrušenia. Roztiahol mi nohy a zasunul ho zasa dnu. Opäť som bola v extáze z jeho sily. Prefackal mi prsia a moja mušlička ešte viac zvlhla. Schytil ma pod krkom a prirážal, nevládala som ani prirážať s ním, iba som držala a vnímala jeho pevný stisk na hrdle. „Teraz sa urob, ty kurva. Ukáž ako sa ti páči nechať sa pojebať. Zaslúžiš si iba vytrestať kokotom, a ešte sa na tom aj urobíš, taká kurva si!“ Tie slová, jeho prísnosť v hlase, poníženie bezcitným šukaním a ruka na krku vo mne vyvolali explodujúci orgazmus. Šialene silný, naplo sa mi telo, nič som nevnímala, len ten dokonalý pocit a záchvevy v boľavej kunde. Pán ma stále šukal a ako som sa vracala ku zmyslom, chytil ma za boky, párkrát mocne prirazil a dosiahol svoj vrchol a ja som pozorovala jeho tvár, vnímala tlaky výstrekov v podbrušku a cítila obrovskú lásku a obdiv k nemu.
Pri týchto spomienkach a pohľade na modriny na krku som sa veľmi vzrušila. Mám chuť si to urobiť sama, ale pán mi to zakázal na celý čas, kým bude preč. Neviem sa dočkať jeho návratu.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.