subinkadusou
Posted 7.08.2018 by subinkadusou in Ostatné
Intimita na zemi
Milujem jeseň. Keď sa skoro zotmie, vonku je chladno a každým dňom sú ulice prázdnejšie. Nikto ma neláka von a ja môžem ležať na gauči prikrytá dekou a začítaná do novej knihy. Vtedy som ležala na bruchu a on si sadol k mojim nohám a stiahol deku dole. „Čo čítaš?“ pýtal sa a prechádzal mi rukami po lýtkach. „Volá sa to Intimita, poznáš?“ odpovedala som, oči stále v knihe. „Ó, takže ty si takto prešla na erotiku? Vieš, že Kureishi začal kariéru písaním porna?“ Otočila som sa a usmiala sa na neho. Stále mi hladkal nohy od chodidiel až po stehná, ani raz na mňa nepozrel, sledoval iba ich krivky. Milujem jeho dotyky a vidieť mu v očiach, že sa mu páčim. Tie prísne zelené oči, tvár s jemným tmavým strniskom a pár vrások na čele. Pozerala som na jeho detaily a cítila vďačnosť, že som tú svoju intimitu mohla zdieľať práve s ním. Moje myšlienky prerušil jeho hlas: „Tvrdo ťa vymrdám ako suku. Ale ešte nie. Idem sa najesť. Obleč si samodržky a podväzky a čakaj ma tu! Máš tak desať minút!“ Zabuchli sa za ním dvere do kuchyne.
Pár sekúnd som sa nehýbala, v hlave mi zneli dookola jeho posledné vety. Zrazu mi to všetko došlo a okamžite som vybehla do spálne. Prehrabávala som zásuvky so spodným prádlom ako šialená. Čím viac som myslela na to, aby som to stihla, tým som bola nešikovnejšia. Všetko mi z rúk padalo a tým sa zvyšovali vo mne obavy, že nebudem Pána čakať včas. Zhodila som zo seba všetky šaty a obliekla sa pre Neho.
Stála som uprostred obývačky. Rozkročená, ruky za chrbtom, pohľad do zeme. Dlhé hnedé vlasy som si nechala rozpustené. Za chrbtom som počula, ako vošiel. Predstavovala som si, ako ma vidí zo zadu. Moje štíhle nohy v priesvitných čiernych pančuškách, ktoré zakončovali červené čipky ovinuté okolo mojich stehien. Určite si prezrel aj môj nahý zadok trčiaci spod čierneho podväzkového pásu s detailom červenej mašličky priamo v strede nad polkami. Stála som bez slova, srdce mi bilo stále rýchlejšie. Približoval sa zozadu. Zrazu som ucítila jeho mocný stisk na svojom hrdle, ako ma uchopil zozadu a pritlačil o svoju hruď. Druhou rukou mi prechádzal pomaly po krivke mojich bokov. Hlboko som dýchala, vnímala jeho dych a silu stisku. Najkrajší pocit pri sexe pre mňa je, keď vo mne takto Pán vyvoláva pocity ulovenej zvery. Ten pocit, že si ma našiel a drží si ma ako korisť, mi preniká celým vnútrom, veľmi ma vzrušuje a pripomína mi, kde je moje miesto. Zároveň svojim jemným no pevným dotykom po mojom brušku a bokoch prebudil vo mne silu ženskosti, jediné, čo som si za tých pár sekúnd priala, bolo urobiť pre jeho potešenie maximum a dokázať mu svoju ženskú krehkosť a oddanosť.
Pustil ma a urobil krok dozadu. „Prehni sa, nech ti vidím zadok!“ Predklonila som sa bez slova. „Páči sa ti to, stáť tu s vystrčeným holým zadkom?“ provokačne sa opýtal. S hanbou som odpovedala, že áno. „Prečo sa ti to páči, povedz?“ Hrýzla som si peru od hanby pri predstave, ako sa tam pretŕčam a musela som odpovedať: „Pretože som obyčajná kurva.“ „Odpovedaj celou vetou, keď sa ťa pán pýta!“ „Páči sa mi tu stáť s vystrčeným holým zadkom, lebo som obyčajná kurva, Pane.“ V tej chvíli som nevydržala a zakryla som si tvár dlaňami pred tou potupou. Zabudla som, že mi to Pán nedovolil. „Ruky za chrbtom, ty štetka! Za toto ti teraz dám trest. Nechcel som, ale musím pre tvoje dobro, lebo vidím, že si chceš robiť, čo chceš.“ Poďakovala som sa za jeho spravodlivosť.
Prudko ma zdvihol a položil si ma na gauč. Doniesol pásku a spojil mi ruky nad hlavou. „To máš pre to, aby si sa viac neschovávala.“ Oblepil mi predlaktia dokopy. Pripomínalo mi to obeť únosu vo filmoch. Dal mi nohy k sebe a začal oblepovať okolo kolien. Odhodil pásku, sadol si na gauč a šikovne si ma prehodil cez kolená. Zadok opäť vystrčený. Schytil ma za bradu, otočil mi tvár k sebe a do očí mi povedal“ „Teraz dostaneš trest a budeš ho prijímať potichu. Keď vydáš zvuk, rozšukám ti tvrdo zadok. Je to na tebe. Rozumieš?“ Prikývla som. Vedela som čo príde a v hlave si opakovala, že musím vydržať. Pán si určite zatiaľ všimol, ako sa mi leskne zvlhčená mušlička. Na zadok mi dopadla prvá rana. Mykla som sa a hrýzla si peru. Druhá rana. Nevydala som ani zvuk. Prásk, ďaľšia. Tretia bola oveľa silnejšia a prehlo ma pri nej. Moje vzrušenie narastalo s každou ďaľšou ranou a tým bolo pre mňa ťažšie udržať stony. Niektoré jeho plesknutia zasiahli aj pičku a vtedy som zabárala hlavu do sedačky od bolesti. Začínali ma bolieť zviazané ruky. Pán vôbec neprestával, naopak, plieskal ma po zadku s veľkou silou. Nevydržala som tú bolesť a začala som plakať. Dýchala som zhlboka, aby som nemusela kričať. Slzy mi stekali po tvári ako som myslela na môj úbohý zadok, aký je určite už červený.
Rany z ničoho nič prestali. Cítila som, ako sa trasiem. Pán ma nechal na gauči a postavil sa. Ležala som bez pohnutia. „Vydržala si, nechám ti tentokrát zadok na pokoji.“ Chytil ma okolo pása a jedným pohybom ma uložil na zem. Stiahol si nohavice a kľakol ku mne. Otočil ma na brucho. „Ty suka, pod držať pánovi, vystrč na mňa tú úzku pičku.“ Kvôli zviazaným rukám a nohám som sa ťažko nastavila do želanej polohy. Opierala som sa o lakte, prehnutá v páse, zadok nastavený, moja vyholená mušlička vytŕčala a bola pripravená poslúžiť, nohy som kvôli zviazaniu mala tesne pri sebe. V tých podväzkoch a s červeným zadkom som sa naozaj cítila ako kurva. Pán ma rukou objal okolo panvy a bez váhania do mňa prenikol tvrdým nástrojom.
Tie dotyky vo vnútri v mušličke, keď sa mi do nej po prvýkrát zabára a razí si cestu. Vtedy je najužšia a veľmi ma to vzrušuje. „Teraz ti dovolím kričať, ty suka nadržaná. Celú ti ju rozthám, poďme, vzdychaj a urob sa mi na kokote!“ Po týchto slovách som konečne mohla dať zo seba von moje extrémne silné vzrušenie. Revala som ako zviera, keď ma divoko nakladal v tempe tak rýchlom, až som nevládala zviazaná prirážať s ním a len som držala. Pičku som mala v plameňoch z tých tvrdých nárazov. „Pozri ako si ťa tvrdo jebem, ty suka, a ty sa ešte na tom aj urobíš!“ Z týchto slov už som len privrela oči a bola v stave tesne pred orgazmom. Všetko zmizlo, ostali iba pohyby jeho vtáka v mojej kunde a jeho hlas: „Pozri ako si mokrá, tak sa ti páči, keď ťa šukám ako kurvu.“ Všetko sa mi v hlave premenilo na jeden dokonalý pocit a z rokroku mi orgazmus vyrazil do celého tela. Cítila som, ako mi klesala panva a Pán si ma vydvihol naspäť a pridŕžal ďalej. Záchvevy orgazmu odozneli, teraz už ma silné prirážanie dosť pálilo, ale ešte som poslušne držala až kým ma pán neodmenil dávkou semena. Keď ho zo mňa potom vytiahol, ešte sa chvíľku pozeral, ako mi začalo kvapkať von. A ja som sa usmievala a tešila, aký musí mať pekný pohľad na ňu ostriekanú v kombinácii s tými podväzkami a červeným vyplieskaným zadkom.
Roztrhal zo mňa pásku a privinul si ma silno k sebe. Len tak sme ležali v objatí pod dekou na gauči. Spojené srdcia, dve zvláštne duše, ktoré sa našli a už sa navždy potrebujú. Na zemi sa váľala moja Intimita.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.