obscura
Posted 16.03.2019 by obscura in Scenare hratok, Bondage, BDSM, Hardcore
Moja subka je môj majetok. Každé naše stretnutie sa do jej pamäti musí zapísať ako jedinečné, aby naň mohla spomínať pri čakaní na ďalšie naše stretnutie. Vždy posuniem hranice ďalej a s radosťou pozorujem ako to subinka prežíva, milujem keď sa na mňa pozerajú jej vystrašené oči plné očakávaní.

Dnes to bude iné. Dnes po prvý krát náš rituál obohatí ďalší človek. Dlho som ho hľadal. Nedokážem akceptovať mužov v okolí, len ak sú to skutoční dominanti a existujú medzi nami sympatie. Nájsť niekoho koho pustím ku svojej subke bolo ťažšie než som čakal. Avšak náhodné pracovné stretnutie a neskôr neformálny rozhovor pri káve ma presvedčil že toto môže byť človek ktorý môže asistovať pri naplnení mojej predstavy.

Vysvetľovať niekomu v Bratislavskej kaviarni o 5 večer moje predstavy ako znásilňujeme zviazanú študentku bolo pre mňa natoľko fascinujúce, že som svoj plán presunul o pár dni skôr. Môj nový kolega dokázal pochopiť presné inštrukcie a aj pravidlá ktoré musí dodržať. Nadšenie, očakávania ale aj rešpekt pred tým čo ho čaká bol pre mňa motiváciou aby všetko dokonale sedelo s mojou predstavou.

Píšem správu svojej subinke, že som na ceste a o chvíľu som u nej. Nový "kolega" parkuje za mnou a ostáva čakať v aute. Vchádzam do domu a zámerne nechávam pootvorené dvere. Všetko prebieha štandardne.

Gestá, smalltalk, dotyky,.... dnes však bude priviazaná.... o malý stôl ktorý som si očami premeral už 100x, aby som sa uistil že poslúži ako stojan na moju subinku. Prehodil som ju cez stôl a nohy a ruky priviazal povrazmi k nohám stola.
Nič pohodlné ale o to lepšie. Dnes budú povrazy dosť tesné viac ako obvykle. Subinka musí cítiť absolútnu bezmocnosť.

Podarilo sa, subinka je priviazaná , prevesená cez stôl s páskou cez oči. Chvíľu sa pozerám na svoje dielo a pristúpim k jej zadočku. Zasuniem jej prsty do kundy a trocha jej ju pretiahnem, subinka sa trocha trhne avšak povrazy jej nedovoľujú takmer žiadny pohyb. Idem na opačný koniec stola a vytiahnem si vtáka z nohavíc. Chytím ju za vlasy a zarazím jej ho hlboko do krku. Vždy ho celý vytiahnem a zasuniem naspäť do krku až nadoraz. Zvyšujem intenzitu a cítim ako subinka využíva každý zlomok sekundy aby sa mohla nadýchnuť. Jednou rukou jej držím vlasy a druhú mám položenú na jej hrdle v ktorom cítim jazdenie môjho vtáka. Sliny kvapkajú na dlážku. Velký vták jej dáva zabrať, zasuniem ho o to hlbšie a agresívnejšie a držím ho tam pár sekund. Dýchanie zastalo. Vytiahnem vtáka a s ním zo subinky vytečie množstvo slín.
Lapá po dychu. Vyberám telefón z vrecka jednou rukou, druhou stále držím subku za vlasy. Krátka SMS "kolegovi" v aute. "Je pripravena"... Napísal som mu a zasúvam telefon späť do vrecka.

Čakám.... Nerobím nič.... Je ticho... Počuť je len dýchanie subky, ktoré sa zasa spomaluje. Počujem zabuchnutie vchodových dverí a vidím ako sa otvárajú dvere od izby. Subka prestáva dýchať, spozornie a snaží sa natočiť hlavu smerom odkiaľ prichádza zvuk. Páska cez oči jej nedovolí vidieť nič a pre istotu ju držím vlasy. Kolega si rozopína nohavice a okamžite zasúva vtáka do kundy mojej subky. Stôl sa celý posunul. Vzrušenie a strach z novej situácie na jeho tvári ma ešte viac motivuje. Subka zakňučí a hlasno vydýchne. Kolega ju chytí za boky a začne celou silou prirážať. Pred tým ako subka stačila znova zastonať, zarazím jej vtáka zasa do úst.

Tlmené stonanie, plieskanie prírazov o subkin zadok je prehlušované vŕzganím stola po dlážke. Každý môj zásun do subkiného krku je hlboký a precízny. Občas vytiahnem vtáka a doprajem jej krátky nádych. Kolega ju nešetrí šuká ju ako zajačik, presne tak ako sme sa dohodli: "šukaj tvrdo, vystriekaj sa čo najrýchlejšie, obleč sa a v tichosti odíď".

Po chvíli všetko stíchne a kolega spomalí. Zvalí sa na subinku na stole a celý udýchaný pumpuje do jej kundy dávku semena. Ja vytiahnem vtáka z jej úst, subinka začne lapať po dychu a nahlas stonať.

Je to tu... Konečne ten moment kedy všetci vidíme že dnes je tu ona naša diera...kus mäsa na naše vystriekanie...

Kolega sa postaví, zapína si nohavice, podvihne obočie, odchádza a zatvára za sebou dvere. Vie, že ja som ešte neskončil.
Začnem preťahovať jej ústa a držím ju opäť za vlasy a krk. Úžasný pocit...chcem sa vystriekať, dokončiť dnešnú predstavu. Už to na mňa ide a začnem jej pumpovať semeno do krku. Subinka sa ho pokúša poslušne prehĺtať. Cítím to. Drzím ju za krk. Každá dávka jej semena je pregĺgnutá. Poslušné dievčatko.

Vyťahujem vtáka a zapínam si nohavice. Udýchaná subinka zvesí hlavu a snaží sa nadýchnuť. Je po všetkom.
Povolujem jej povrazy, bezmocne leži na stole a vidím ako z jej kundičky po nohách vyteká semeno.

Odchádzam bez slova. Vidíme sa zasa o pár dní.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.