moart
Posted 5.01.2018 by moart in BDSM, Scenare hratok
Pri zapaľovaní ohňa bola trošku nemotorná. Otáčala sa len z boku, aby som jej nečumel kde nemám. Samozrejme sa domazala od sadzí, moju košeľu i svoju tvár. Nóo, aj ta tvár už bola moja.
Na to, že sa nevedela orientovať v kuchyni, navarila dobre. Ja som sa najedol, ona nedostala nič. Odniesla riad do kuchyne a začala ho umývať, gazdinka. Do ôsmej už veľa času nezostávalo, pozoroval som hodiny a praskajúci oheň. Stlmil som osvetlene a zapol len bodovky, Jednu na priestor značiek, druhú na biče nad krbom.
Presne o 19,59 vošla do miesnosti. Ja v kresle oblečený ako na ples v opere v ruke bič. Taký nad krbom nebol. Bola to vlastne taká rákostnica /bum, plesk parádnica/ dlhá obtočená čiernou, jemnou kožou. Niečo ako ukazovátko. Ona však tušila, že sa dá použiť na rôzne spôsoby. No, predstavenie mohlo začať.
Postavila sa na určené miesto, ruky prekrížila v zápästiach nad hlavou, napriamila svoje telo, zavrela oči a už to išlo „otrok LEN je pripravená na výchovu pane.“
Asi po pár minútach som sa postavil. Kedže som nebol schopný slova, podišiel som k nej a neodolal pokušeniu. Ukazovákom som sa dotkol jej čela a prešiel až po pupočnú jamku.
Nakoniec som spustil pokojným hlasom: „chcem od teba absolútnu poslušnosť. Vždy keď ta oslovím, necháš svoju činnosť, pribehneš, postavíš sa do pozoru a zahlásiš: otrok LEN čaká na Váš príkaz môj pane. V prípade, že nebudeš v mojej prítomnosti a ja ťa zavolám, urobíš to iste. Musíš sa jebnuť na kolená a pobozkať mi, však vieš . Rozumela si?“ čo už jej zostávalo, prikývla.

„Dobre LEN, tak začneme. Na úvod si dáš rozcvičku.“ Chápete, také blbosti drepy, žabáky, kačáky, sed ľah... Aby sme sa nenudil . Prelomiť ľady.
Nebolo jej to prijemné, už som si myslel, že bude protestovať. Neprotestovala. Opasok si rozopla, položila na stolík, vrátila sa na svoje miesto do stredu nasvieteného priestoru a nedobrovoľné predstavenie mohlo začať.
Ruky si dala v bok a už som sledoval snahu svojej novodobej otrokyne. Natočila sa zas trošku bokom, aby som náhodou..., ale to som v úmysle nemal. Zo začiatku to bolo také nemastné, neslané. Začal som preto údermi biča o stolík rytmus zrýchľovať.
Pochopila ihned. Už som mohol prestať, snažila sa sama. Asi v strede rozcvičky začala košeľa vlhnúť. Pri sedoch a ľahoch sa na niektorých miestach už lepila na telo.
Prvú časť úspešne zvládla a postavila sa na predpísané miesto. Prilepená košeľa na prsiach zvýraznila jej opäť ... Teraz som už bol presvedčený, že zima s tým nesúvisí. Dýchala ako bežec v cieli. Ona však nebola ešte ani v polovici. Bol som spokojný, stála predo mnou bývalá sekre., skoro nahá, pripravená plniť kadejaké nemravné blbostičky.
„Predveď ako ma privítaš keď nebudeme spolu dlhší čas.“ Dve sekundičky sa zamyslela a vykročila ku mne, zadívala sa vzdorovito do mojich očí, kľakla si a pritisla pusinu ... Potom sa postavila sa do predpísanej polohy /asi poloha číslo jedna/ a zašepkala: „otrok LEN čaká na príkaz pane.“
„Je to zlé LEN, pomalé, tvoje bozky chcem počuť, topánky budú po bozkoch vlhké, prsia a zadok budú poriadne vystrčené, ohlásiš sa zreteľne a nahlas! Dostávaš prvý čierny bod. Po tretom budeš potrestaná! Teraz si to zopakuj a už nerob chyby.“
Zopakovala to excelentne. Skontroloval som topánky boli vlhké. Cmukala nežne a dostatočne nahlas. Prsia a zadok vystrčila, v pase sa ohla ako luk, dívala sa predpisovo.
Chcel som si odfrknúť, tak som jej dal zopakovať rozcvičku odznova. Fučala, vzdychala, ale tempo držala statočne. Nebolo treba ju naprávať, tak som si ani nezapálil /už nefajčím/ a prechádzal sa po izbe. Bol som tréner vzdychajúcej, snažiacej sa krásnej fenečky. Potľapkával som si „bičíkom“ po ruke, zatiaľ čo ona drela jak dobytok.
Sily ju pomaly prestávali poslúchať. Vlasy sa a oblečenie mala už pricapené komplet na spotenom tele. Kardio zdarma. Sadol som si: „LEN!“ Okamžite prestala cvičiť , pribehla ku mne , zaujala pozíciu 1 a zahlásila: „otrok LEN čaká na príkaz pane.“ Prehltol som suchú slinu: „Vlož si prstík do zadnej dierky LEN,“ povedal som pokojne. „Prosím? Pane!“ reagovala LEN. Zasmial som sa „nepros, máš druhý čierny puntíček a opakovať to nebudem!“
Zrazu stála predo mnou mokrá, strapatá a zaklonená s palcom v zadku /možno/.
Pozoroval som nádherné krivky vyčerpaného, zlomeného tela. Cez mokrú košeľu presakoval nádherný obraz. Či mala prstík tam, kde mal byť, som nevedel. To však nebolo podstatné. Bola ochotná plniť moje príkazy, takže prvá lekcia mojej LEN bola naplnená. „ Si veľmi pekné dievča, škoda že si LEN otrok. Dobre postav sa na svoje miesto.
A teraz k tvojmu exteriéru. K zajtrajšej výchove nastúpiš v tom istom čase ako dnes , upravená ako patrí. Vlasy si ostriháš, aby ti nezakrývali krk, budú začesané dozadu. Nechty na rukách a nohách odlakuješ a ostriháš. Vyholíš si okrem vlasov všetko. Zdôrazňujem všetko a hladko. Budeš čistá a voňavá, jemne nalíčená. Obleč si niečo šik z tvojho vreca. Moment, ale musí to byť kurva-rajcovné. Ináč-zavináč, tretí zlý bod! Si píš, ako vyšitý.
Zajtrajšia lekcia začne tvojou osobnou prehliadkou, nasledovať bude čo? Rozcvička. Naučíme sa nové príkazy a vyhodnotíme tvoje správanie a prístup k povinnostiam.“
Keď som prechádzal popri nej, ako tak stála v pozore a vystrkovala zadok, neodpustil som si a potľapkal ho presne tak, ako vtedy, keď mi ubalila facku.
„Na dnes máš voľno!“
Komentáre- príspevky
Pridal/a eliz dňa 26.02.2018.
1 Vote
Bude aj pokračovanie?
eliz
Pridal/a moart dňa 26.02.2018.
0 Hlasov
asi hej, zatiaľ som sa nedokopal...
moart
Pridal/a subinkadusou dňa 7.01.2018.
1 Vote
Malokedy sa mi pacia poviedky, ale tato ma nieco do seba Smile Najlepsi moment: neodpustil som si a potľapkal ho presne tak, ako vtedy, keď mi ubalila facku. ... To je uplne presne to, co sa tam hodilo a pekne jej to ukazalo, cim to vsetko zacalo a ze aj tak Pan vzdy dostane svoje Smile
subinkadusou
Pridal/a moart dňa 7.01.2018.
1 Vote
ďakujem. Pán vždy nedostane svojeSmile V poviedke sa to zatiaľ darí. Uvidíme...
moart