moart
Posted 7.12.2017 by moart in Bondage, Spanking, BDSM
Vo vreci končili postupne sako, sukňa, blúzka. Keď zostala v spodnom prádle a pančuchách s podväzkami jej hanba už mala obludné rozmery. Bol som neoblomný. Vyžrala si to pekne do konca až kým nezostala úplne nahá.
„Tú bižutériu tiež. Všetko!“ Musel som si zapáliť daľšiu. Nechcel by som s ňou meniť. Konečne nemala na sebe absolútne nič. V duchú som si hovoril. No tak vidíš Lenočka, že to ide, nechcela si ma teraz mám ja teba. Pekne nahú, pripravenú plniť moje príkazy, všetky moje príkazy. Toto určite nečakala. Stála v strede miestnosti a rukami sa snažila zakrývať svoju nahotu. Jednou rukou prsia, druhou rozkrok. Krásne sa červenala.
V miestnosti bolo len také intimčo, to som mal v úmysle zmeniť a dokonať jej pokoru.
Priniesol som jedno bodové svetlo a umiestnil ho za svoju sedačku odsunul stolík a vytvoril pred sebou prázdny priestor. Zobral som značkovač asi tri metre od kresla nakreslil na drevenú podlahu dva kríže vzdialené od seba asi pol metra. Posadil som sa do kresla a namieril „bodovku“ do priestoru ku krížom. Rozsvietil som. Lenka už vedela čo ju čaká.
„Takže dáma nakoľko chcem svoj tovar poznať dôkladne prišiel čas na zoznámenie. Postavíš sa do stredu značiek ruky prekrížiš nad hlavou a pekne sa mi predstavíš. „Meno, vek, výška, váha, vzdelanie atd..“ kývol som hlavou . „Takže začneme.“
Bola zlomená, už neuvažovala. Postavila sa do stredu osvetleného priestoru, presne podľa môjho pokynu. Bola prekrásna skoro mi to vyrazilo dych. Tichúčko vzlykala.
Prekrásne prsia, nie moc veľké ukončené vztýčenými bradavkami. Musela byť poriadne vzrušená. No teda. Žiadna vychrtlina kus pekne stavanej babenky. Kľúčne, rebrové a pánvové kosti však prezrádzadi, že o nadváhe nemôže byť ani reči. Opaľovala sa určite nahá. Asi v solárku. Trojuholníček s jemným porastom hrdo trónil venušinmu pahorku. Stehná vpredu pekne klenuté, dokreslovala krása jej lýtok. Nad kolenom boli patrné napnuté stehenné svaly. Takže s posilkou si tyká.
Ako v sne som počúval jej slová. „Lenka Nováková, dvadsaťosem rokov, meriam 172 centimetrov, vážim asi 65 kilogramov, som absolventkou ekonomickej fakulty ............“
Postavil som sa a podišiel priamo pred ňu. Prstom jej nadvihol bradu a zadíval sa jej do vystrašených očí a sladko jej povedal. “ Toho času otrok menom LEN, odhodlaná plniť všetky pánove príkazy!“ Zopakovala aj to.
Odišiel som do vedľajšej miestnosti a zobral som so šatníka moju bielu košeľu k saku a hrubý kožený opasok
Vstúpil som do miestnosti. Nehnute stála. Teraz som ju videl odzadu. No páni. Je to kus! „Obleč si to,“ povedal som podávajúc jej tie veci.
Spadol jej kameň zo srdca. V momente bola oblečená. Košeľa jej bola samozrejme veľká. Siahala jej asi do polovice stehien. Opasok jej ju trochu nadvihol. Bola rozkošná. Myslím, že jej by pasovalo hocičo.
„Takže LEN dnes večer začneme s tvojou výchovou. Presne o 20.00 nastúpiš na značky. Ohlásiš sa mi nasledovne: „otrok LEN je pripravená na výchovu pane“.
Vždy keď nebudeš plniť moje príkazy budeš sa starať o domácnosť. Keď bude všetko v poriadku, máš osobné voľno. Podrobnosti sa postupne podozvedáš. Teraz odhrň záves a priprav oheň v krbe. Potom pôjdeš do kuchyne s spravíš niečo pod zub. Odchod“
Odhrnula záves a keď sa pozrela smerom ku krbu zmeravela strachom. Došlo jej to. Už vedela že nežartujem. Vedela, že niet cesty späť. Jej uprený na biče nad krbom ju vydesili. Tie veci sú pripravené. Ano sú pripravené na jej výchovu. Netušila však kedy a ako.
Komentáre- príspevky
Pridal/a chloe dňa 7.12.2017.
3 Hlasov
Prekrásne prsia, nie moc veľké ukončené vztýčenými bradavkami. Musela byť poriadne vzrušená. .... nebolo jej len chladno ?? Smile
... veľmi príjemné čítanie.
chloe
Pridal/a moart dňa 7.12.2017.
1 Vote
jéminenku, zabudol som sa jej spýtať. ĎakujemHappy
moart