moart
Posted 4.12.2017 by moart in Bondage, Spanking, BDSM
LEN

Som starý mládenec, ak sa to dá povedať o 45 ročnom mužovi. Finančne som zabezpečený nakoľko som majiteľom akcií stredne veľkej fabriky a zároveň jej ekonomický riaditeľ. Vlastním rozsiahle sídlo na samote. Žijem sám, mám vlastnú služobnú, ktorá sa mi stará o domácnosť a stravu. Mám pár priateľov s ktorými sa stretávame pravidelne, spravidla raz v týždni. Priateliek mám dosť, ale ani jedna mi neučarovala tak , že by som bol schopný obetovať svoju slobodu.
O čo ide?
Jedného dňa sa mi zmenil život na nepoznanie. Bývalá sekretárka, mimochodom nedobytná, Lenka zanedbala jednu pracovnú povinnosť a naša firma prišla o zákazku. Padáka dostala okamžite. Dlh, vlastne škodu nedokázala uhradiť.
Zamestnali sme inú, nebolo to ale ono. Už som som sa netešieval na rannú kávu, chýbali mi dvojzmyselné poznámky.
Lenka bola šikovná preto som ju držal pri sebe napriek tomu, že v posteli mi neskončia. Naopak, na poslednej party som schytal facku na ktorú sa nezabúda. Stačilo k tomu nežne pohladiť jej prdelku a už som ju mal. Druhý raz by som to nezopakoval.
Už som pomaly zabúdal, že pre nás pracovala. Uplynul skoro polrok a Lenka prišla za mnou do kancelárie prosiť o zamestnanie, že nemá s čoho platiť hypotéku, či čo, na svoj dom. Bola nezamestnaná a v malom mestečku si druhú prácu nedokázala zohnať. Plakala, prosila, sľubovala!
„Viete dobre Lenka, že tu Vás zamestnať nemôžem“ hovoril som ľahostajne. „Vy už pre mňa nemôžete pracovať, stratila ste moju dôveru. Pre mňa ste bohužiaľ bezcenná! Finančnú stratu ktorú ste firme, teda mne spôsobila si normálnym spôsobom odrobiť nemôžete ani za desať rokov.“
Obrátila sa ako by chcela vykročiť k dverám, zrazu sa pozrela smutne na mňa a povedala „to znamená, že sa to dá nenormálne? V poriadku beriem!“
Zostal som zaskočený, ale ani neviem či to bola zlosť, alebo len chuť ju ponížiť za tú facku.
„Dobre, hodil by sa mi otrok!“ sucho som skonštatoval.
Zbledla, prehltla suchú slinu. „Urobila som škodu v poriadku, ak chcete odpracujem si to. Kedy nastupujem?“
Tak to ma vytočilo. „Ihneď!“ skríkol som, ale už vzápätí pokojným hlasom povedal „Vyzlečte sa!“ Sadol som si do kresla. Pomaly si začala rozopínať gombíky na blúzke.
„Dosť, dosť to stačí. Vidím, že to myslíte vážne. Tak v poriadku.“
V momente som vymyslel plán. „Ak máte záujem, zajtra večer Vás očakávam v mojom dome. Prevezmete starosť o moju domácnosť, ja zase o vaše financie. Upozorňujem Vás, že to myslím smrteľne vážne. Budem sa k Vám správať ako k svojmu majetku. Vyžadujem naprostú pokoru a poslušnosť. Vaše prehrešky potrestám. Ak súhlasíte zajtra budete presne o 18,00 očakávaná. Domov budete chodievať len raz do týždňa, tak sa podľa toho zariaďte.“ Zamyslene sa na mňa pozrela. „Tak súhlasím, prídem. Určite prídem!“
Z kancelárie som pálil rovno nakúpiť pomôcky na jej výchovu. Stále som konal ako v záchvate tranzu „mám ju! mám ju!“ neustále som si opakoval. Po príchode domov som rozviazal zmluvu so služobnou a zaplatil jej odstupné, „rád“.
Dal som sa do práce. Do stropu pri krbe som pripevnil skobu. Na stenu v pravo od krbu dve oká vo výške dvoch metrov, asi meter od seba, a to iste pri podlahe. V ľavo od krbu som umiestnil malé pódium a tyč ktorá smerovala z jeho stredu až po strop. Na čelo krbu nad rímsou a nástennými hodinami som zabil tri skoby a na ne som zavesil jazdecká bičík, trstenicu a bič. Po bokoch miestnosti so umiestnil bodové svietidlá namierené na všetky inštalované rekvizity. Zo stredu miestnosti som presunul konferenčný stolík a sedačku k stene oproti krbu. Tým som uvolnil celý priestor miestnosti. Nakoniec som miestnosť rozdelil závesom na dve časti. V jednej bola sedačka, knižnica a stôl a v druhej krb svietidlá a ostatné rekvizity.

Prišla načas, presne o 18,00. Uviedol som ju do miestnosti predelenej závesom, usadil sa do kresla a ju nechal stáť. „Tak si rozhodnutá?“ začal som jej tykať.
„Áno, ja svoje slovo viem dodržať!“ privierala oči.
Premeriaval som ju pohľadom. Mala na sebe tmavý kostým, bielu blúzku, pančuchy a lodičky. Bola jemne namaľovaná, vlasy spustené na plecia v ruke držala kabelku a pri nohách veľkú cestovnú tašku. Pripadalo mi, že netuší o čo tu pôjde. Ja som však na tú facku a jej odmeraný prístup k mojej osobe nezabudol.
Mal som mať vlastnú, živú, prekrásnu, hračku. Vzdorovitá, neprístupná, na druhej strane pracovitá, rozumná, inteligentná, atraktívna a sympatická dáma. Uvidíme čo sa mi podarí z nej vymodelovať.
Napätie trvalo už dosť dlho tak som začal:
„Takže už niet návratu! Vysyp obsah kabelky na stolík a to isté urobíš s tou veľkou taškou !“
„Ale to nemôžete je to môj majetok, ak chcete ja si to odložím v chodbe!“ začala panikáriť.
„Ty si môj majetok!“ postavil som sa a vrazil jej facku, že skoro rypla na zem. Pustila sa do plaču, ale zároveň rozopla kabelku a vysypala jej obsah. To isté nasledovalo s vakom.
Stála pri tej hromade šatstva a ja som jej to začal prekopávať. Lietalo to po celej miestnosti.
Posadil som sa a zapálil si cigaretku. „ Tak že už to nebudem opakovať. Keď sa ti niečo povie, bez váhania to bleskovo splníš! Rozumela?“ Uslzená tvárička mi odpovedala áno.
„Áno pane! A už to nespleť lebo zjednám nápravu. Náprava v tvojom prípade znamená trest a trest je bolesť, poníženie resp. obe naraz. Teraz nahádžeš všetky svoje veci do tamtoho vreca!“
Pozoroval som spokojne, ako plní môj prvý príkaz. Nakoniec nahádzala do vreca aj obsah vysypanej kabelky a postavila sa z vrecom doprostred miestnosti. Chvíľku nehnute stála, napokon sa napriamila do pozoru a tichúčko mi povedala. „Pane splnila som Váš príkaz“
„Splnila si prd! Povedal som všetky tvoje veci do vreca.“ Nechápala, keď jej to však došlo zbledla a začala zhlboka dýchať, srdce jej bilo, myslel som, že jej vyskočí z blúzky.
Pozrela sa ma mňa privrela viečka a začalo predstavenie. Pre zmenu srdce začalo búchať mne. Tak to bol pohľad. Chvejúca hrdá dáma obnažovala svoje telo pred cudzím, zároveň dobre známym mužom...
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 7.12.2017.
0 Hlasov
Škoda, že jsem se přehlédl a nejdřív četl pokračování...
Q
Pridal/a P-dom dňa 5.12.2017.
1 Vote
Vynikajúci začiatok
P-dom
Pridal/a perla dňa 4.12.2017.
1 Vote
palec hore, paci, paci, velmiSmile
perla
Pridal/a moart dňa 6.12.2017.
0 Hlasov
ďakujem, perla MozambikuSmile
Naposledy upravil moart 6.12.2017.
moart