Lais
Posted 23.08.2018 by Lais
Pokracovanie Mojej hry Smile https://www.xbdsm.sk/laisla/poviedky/moja-hra-prol-243g/

Už je to nejaký čas, roky, čo som sem vchádzala s týmto pocitom. Opojným. Silným. Vedomým. Áno, to je to správne slovo. Vedomým. Možno za to môžu tie desiatky vystúpení, koncertov, pódií, možno dlhoročná prax zvládania stresových situácií. Mať v rukách svoj život, vedome ovládať svoje telo, myseľ. Predpokladať svoje reakcie a vedieť ich meniť. Dobrý základ do života.

Držím kľučku. Na chvíľku ešte privriem oči. Vnímam vôňu pivničných priestorov. Miesi sa tu odór stariny, dreva, ale pre mňa sú hlavou tohto parfému odložené pneumatiky. Mám ich tu 8 kusov. Kto by povedal, že práve táto zložka je taká opojná. Pneumatiky, benzín... Krásna kompozícia, ešte pridať jednu zložku, základnú...

Si tam. Tak ako som ťa požiadala. Neprikázala. Požiadala. Nie si môj. Nebudem ti prikazovať nič. Pravdupovediac prekvapilo ma, že si poslúchol. Bola som v kútiku duše pripravená aj na variantu, že tam budeš sedieť so Shelbyovským výrazom a dvihnutým obočím. Stojíš predo mnou. V strede mestnosti. Nahý, bosý.
Jediné čo máš na sebe, je latexová čierna maska s otvorom, ktorý odhaľuje iba nos, ústa a bradu. Takto to milujem. Spiderman. Je to úsmevné, ale scéna, kde visí spiderman na pavučine, a tá ženská, ktorej meno si nepamätám, mu stiahne iba časť masky.... Najsexy scéna v dejinách marvelovskej kinematografie. Bezpochýb.
Nič nevidíš. Požiadala som ťa, aby si nič nevravel, keď vstúpim do dverí. Rovnako som aj ja ticho. Počuješ iba kroky, pohyby. Obchádzam ťa. Potrebujem si dobre obzrieť tvoje telo. Zo všetkých strán. Po chvíli krúženia sa zastavím za tvojím chrbtom. Chcem sa ťa dotknúť. Pokladám ruku na tvoje pravé rameno. Jemne prechádzam od ramena, paže, lakťa až k zápästiu. Tam sa pristavím. Končekami prstov vnímam tvoj tep. Tepajúca krv, život. Potiahnem ti ruku za chrbát a pritiahnem druhé zápästie. Naznačím ti, aby si si ich chytil. Toto spôsobí, že sa narovnáš a vypneš hruď.
Presúvam sa obzrieť si ťa zpredu. Krásny. Jemná pokožka. Nemám rada svalnaté napumpované telá. Uprednostňujem prirodzenosť, štíhlu, šľachovitú postavu. Skôr chlapčenský výzor, usmiate pery. Páči sa mi čo vidím pred sebou. Ešte stále si nevidal ani hlások, ale tvoje telo prezrádza v akom si rozpoložení. V tomto máme my ženy výhodu.

"Lais, si to ty, že."

"Robert, požiadala som ťa, aby si nerozprával. Prečo si teda prehovoril?"

"Nebol som si istý, či si to ty. Môžem už hovoriť?"

"Veď hovoríš. Už si moju požiadavku nesplnil. Tak nech sa páči, pokračuj."

"Ja len že mi je blbé ťa ani nepozdraviť a neviem ani či si to ty a neviem či si spokojná s tým ako som ťa tu čakal ani nič."

"Chápem, a?"

"A? No.... že som ťa teda chcel pozdraviť aspoň a chcel by som vedieť.."

"Tomu rozumiem, a?"

"A.... hm..." ticho.....

"Stále si mi nedal adekvátny dôvod na to, prečo si nesplnil moju požiadavku, aby si mlčal... Chceš rozprávať, povolila som ti to, tak mi teraz odpovedz. Čo bolo tak dôležité, aby si prehovoril?"

"Nooo, že som chcel..."

"Stačí Robert. Vysvetlím ti, prečo som ťa prerušila. Možno ti to vysvetlím raz, možno to budeme spolu preberať ešte veľakrát, to ešte neviem. Teraz si tu. Stojíš predo mnou. Stojíš tu len preto, lebo som to chcela Ja. Dotkla som sa ťa, lebo som to chcela Ja. Rozprávam sa s tebou, lebo to chcem Ja. Budem s tebou narábať tak, ako chcem Ja. Počul si niekde v posledných vetách spojenie slov "chceš ty?"

"Nie"

"Výborne, čiže som bola zrozumiteľná. Robert, to že si prehovoril, bola tvoja potreba. Potreba nadviazať kontakt, uistiť sa že som tu ja, prezentovať sa a hlavne potreba vedieť, že máš kontrolu nad situáciou. Toto je bežná reakcia bežného človeka. Je úplne normálna. Prirodzená.

Robert, bežných stretnutí s normálnymi ľuďmi mám denne niekoľko. Od teba chcem niečo iné. Preto tu stojíš.
Raz možno pri mne prestaneš "chcieť".
Robert, než sa to udeje, prestaň toto slovo používať. Budem rada, ak ho nahradíš podmieňovacím spôsobom. Napríklad: Mohol by som, Bol by som rád, ak už bude kríza, tak použi chcel by som prehovoriť, poprosiť, reagovať, môžem Lais? ...

Súhlasíš s takouto úpravou v komunikácii?

"Samozrejme Lais, je mi to jasné. Prepáč, vôbec som to tak nemyslel, teraz sa cítim ako sebec, alebo neviem čo..."

"Nemusíš sa cítiť previnilo. Toto je súčasť budovania vzťahu. Komunikácia. Budeme veľa komunikovať. Pre mňa to je v poriadku.
Teraz už stačilo. Robert, bola by som rada, ak by si už teraz bol ticho. Potrebujem sa sústrediť. Je to pre teba v tejto chvíli akceptovateľné, alebo použijem roubik?"

"Budem ticho Lais"

"Ok, Ďakujem...

.....
Komentáre- príspevky
Pridal/a rubberdreamer dňa 23.08.2018.
0 Hlasov
pekne Smile take realisticke :o)
rubberdreamer