kafenka
Posted 5.08.2018 by kafenka
"Načo čakáš? Vyzleč sa!", zavelí pán a ja s veľkou hanbou vyzliekam tričko a za ním aj minisukňu. Prosebným pohľadom hľadám u pána záchranu a dúfam v zázrak. A pozrime že, dnes sa dejú.
"Stačí, ostaň tak!", neverím vlastným ušiam. To naozaj mi dovolí ostať v prádle?
"Ďakujem pane."
Podáva mi vibrátor, prstom ukáže na posteľ. "Predveď sa!"
Kráčam k posteli, ukladám sa na ňu, zatiaľ čo on si pohodlne sadá do kresla obďaleč.
"No čo čakáš, rob sa!", pobáda ma.
Odhŕňam tangá na stranu a začínam si hladiť klitoris. Zjavne sa mu to zdá málo, "Strč si ho už konečne do tej nadržanej diery a šukaj sa ním! Nezapínaj ho ešte!" Počúvam ďalšie inštrukcie. Robim čo mi káže. " Roztiahni viac nohy a otoč sa viac sem!" Ako plnim jeho ďalší príkaz všimnem si zrkadlo oproti posteli. Privriem oči nech to nevidím. "Len sa na seba pekne pozeraj!" A tak ma sledujú dvaja muži a aj sama sa vidim.
Trvá to nekonečne dlho..necháva ma takto celé minúty...stihol doliať víno..popíja a sleduje ma. " Nie, že sa spravíš!" Upozorní ma. Vstáva..no konečne už mám dosť toho sebaukájania...poteším sa. Berie do ruky dútky a švihne ma nimi párkrát po tele. "Vyber to a roztiahni nohy!" Okamžite tak urobím. Dostávam pár dobre cielených rán. "To aby ti to šlo ľahšie", povie a vzápätí mi podáva dútky. "Pokračuj týmto!" Poslušne si strkám koženú rúčku do seba. Ide to ťažšie, je hrubšia ako vibrátor. "Len sa pekne priprav!" Komentuje kým sa vracia do svojho kresla a k svojmu poháru. V zrkadle vidím fenu s obojkom v bielom prádle ako si poriadne hlboko strká rúčku dútok do kundy a dvoch mužov čo ju pri tom sledujú. "Poriadne nech počujem ako si pripravená!" Ďalšie nekonečné minúty ma necháva užívať si to poníženie..."Prestaň!" Vstáva...vyťahuje mi dútky.."Očisti to!" Dáva mi lízať rúčku. Vyberá mi prsia ťahom za bradavky z podprsenky a hneď na nich odskúša dútky. Berie do rúk vibrátor..zapína ..pruko mi ho vráža do kundy a na moje potešenie si sadá na posteľ ...opiera sa chrbtom o jej čelo a mňa si priťahuje k sebe. Jednou rukou ma pridržiava pod krkom, druhou šlahá dútkami kde dočiahne kým nezačnem prosiť, aby prestal. Telo mám v jednom ohni...vo mne intemzívne pracuje vibrátor.."Strč si ich tam tiež!" Hádže mi dútky medzi nohy. Snažím sa ako len viem no ide to ťažko. Hrá sa mi s prsiami...dráždi bradavky..dokonca aj bozkom mi pomôže splniť to čo po mne chce. Vie čo robí...tečiem..otváram sa...zatváram oči...cítim štvoro rúk na tele..
Komentáre- príspevky
Pridal/a marf007 dňa 9.11.2018.
0 Hlasov
Vyborna poviedka
marf007
Pridal/a papulnataaa dňa 6.08.2018.
0 Hlasov
Zrkadlá mám rada...
Tvoje poviedky ešte viac.
papulnataaa
Pridal/a kafenka dňa 6.08.2018.
0 Hlasov
Ďakujem
kafenka