Stručný popis udalosti:
Stretnutie pre všetkých priaznivcov BDSM, hlavne však ľudí so záľubou v bondage, zväzovaní respektíve znehybňovaní tela. Vstupné sa neplatí. Hradíte si iba za vlastnú konzumáciu. Vstup len pre osoby 18+.
Stretnutie sa nesie v priateľskej a komornej atmosfére. Spoznať tu môžete širokú škálu ľudí, ktorý majú jedného spoločného "koníčka" a to je zväzovanie. Príďte, spoznajte, pokecajte, zabavte sa.

Info pre nováčikov: Človek je tvor spoločenský, preto prelomte spoločenské predsudky a príďte medzi nás. Na stretnutí máte jedinečnú príležitosť stretnúť ľudí so spoločnými záujmami, vymeniť si skúsenosti, či dokonca nájsť si svoju spriaznenú dušu na ceste životom.

Podmienky registrácie:
Registrácia nie je potrebná. Ak však dáte vedieť že prídete, budeme radi.

Pravidlá:
Akékoľvek BDSM aktivity vrátane zväzovania, bez súhlasu zúčastnených, ako aj prizerajúcich sa osôb nie sú možné. Tolerancia voči ostatným, ako aj zachovanie diskrétnosti voči ostatným účastníkom stretnutia je nevyhnutná!

Dresscode:
Žiaden dresscode tu nie je. Vhodné sú odevy na každodenné nosenie. Vhodné nie sú výstredné respektíve príliš poburujúce kostýmy.

Komentáre- príspevky
Pridal/a DSpar.BA dňa 25.04.2019.
0 Hlasov
Caute, mate dnes to stretnutie?
DSpar.BA