ENVY vás pozýva na ENVY Metro Bondage Night v Bratislave, v sobotu 21.4.2018, v priestoroch podniku Metropol na Špitálskej ulici 61. Oprášte svoje kinkové oblečká, latex, kožu a príďte sa zabaviť na párty v sprievode (ne)spútaných vystúpení zo sveta BDSM.

Otvárame o siedmej a už o deviatej začneme dráždiť vašu predstavivosť. Každú plnú hodinu vám prinesieme napínavé BDSM vystúpenie a o polnoci to naši kamaráti zo slepičárne odpália perfektnou afterparty na čele s DJ B-Complex.

V priestoroch Metropolu sú pre vás pripravené miesta na fotenie a na požiadanie vás zveční náš profi fotograf. Počas vystúpení platí všeobecný zákaz fotenia. Podľa záujmu bude na dotaz pripravená šatňa v prípade, že si vaše oblečenie bude vyžadovať viac "starostlivosti".

Jediné čo treba dodržať je dress kód. Povolené sú latex, lack, koža, školské uniformy, obleky, čierne šaty, steam punk a gothic. Organizátor si vyhradzuje právo zamietnuť vstup v prípade nedodržania dress kódu.

Vstup je od 18 rokov a vstupenky si môžete zakúpiť na mieste za 12,- EUR.

Vidíme sa Wink

Predpredaj vstupeniek za 10,- EUR

link na facebookKomentáre- príspevky
Pridal/a ENVY dňa 3.04.2018.
0 Hlasov
Pre vsetkych co sa od niekoho nieco o nicom dozvedeli. Nie, po zvazeni technickych moznosti a dohode s B-complex sa streamovanie udalosti nekona. Dakujeme za porozumenie.
ENVY
Pridal/a Unstable Substances dňa 29.03.2018.
0 Hlasov
Omg b complex... co ste tinejdzerska mladez ,:D
Unstable Substances