Fetish play party

www.darkplayparty.sk


Miesto : Metropol Bar, Špitálska 61 (Americké námestie), Bratislava

Dátum: 17.2.2018

Čas: Door open: 19:00-20:30, Program: 21:00

Pozývame Vás na prvú slovenskú fetish play party!


Konať sa bude v Metropol Bare dňa 17. 2. (sobota) o 19h na Americkom námesti v Bratislave. Jedná sa o play party, čiže nahoďte sa, buďte dominantní, submisívni, fetišisti, trpiaci, odovzdaní, prísni, bizardní, dráždiví... ale hlavne vo svojich vášňach slobodní!!! A predovšetkým užite si spolu s nami našu "Dark play Valentine party"!

Súčasťou party budú vystúpenia bondage, spanking, trampling a iné. K dispozícii bude niekoľko miest určených na BDSM hru vybavených SM nábytkom. Avšak fantázii sa medze nekladú. Buďte jednoducho hraví!

Prineste si pokojne vlastné hračky, vybavenie či nástroje. Súčasťou akcie bude aj fetish market, na ktorom sa predstavia viacerí slovenskí výrobcovia.

Jedná sa o party s uzavretou spoločnosťou.

Keďže by sme chceli zabezpečiť pohodlie a príjemnú atmosféru, počet osôb je obmedzený. Preto je potrebné sa prihlásiť zaslaním emailu na darkplayparty@gmail.com. Uveďte prosím meno alebo prezývku a počet osôb. V prípade otázok nás môžete kontaktovať na tej istej mailovej adrese.

Podmienky : 18+ Dresscode- Latex, lak, koža, uniformy, gothic, korzety, trans, kinky alebo aspoň elegant. Šatňa a priestor na prezlečenie bude k dispozícii.

Vyhotovovavnie akýchkoľvek Video Audio alebo Foto záznamov je zakázané.

Vstupné: 15 €

Komentáre- príspevky
Pridal/a papulnataaa dňa 24.01.2018.
2 Hlasov
Organizuje to Benko?
papulnataaa