drklrd
Posted 3.03.2019 by drklrd
Napadlo mi, že to budem odďalovať tak dlho, ako to len pôjde. Netušil som, že tým budem trestať viac seba ako Dominiku. Od tejto chvíle sme sa stretávali každý deň po práci. Kládli si všetky tie základne naivné otázky, od obľúbenej farby po politické ukotvenie. Nie som sociálny psychológ, ale asi to má evolučne slúžiť na zistenie, či je pre vás partner vhodný. Nech je to akokoľvek, bolo nám skvele. Oxytocín je (ako) droga.


Ďalší týždeň vo Štvrtok, sme mali firemný team building, alebo krásne ľubozvučne po slovensky - „najebávku“. Ľudia, čo tieto udalosti plánujú na pracovný deň v týždni, sú podľa mňa tiež masochisti - radujúc sa, keď vidia kolegov na druhý deň v práci trpieť.


Všetci sme sa stretli o ôsmej večer v obľúbenej pivárni neďaleko práce. Zaujímavé vidieť kolegov v ležérnom, či športovom. Dominika sa obliekla mimoriadne sexy. Celý večer si ma nevšímala a koketovala s kolegami. Nie, nie - túto hru hrať s ňou nebudem. Nie dnes. Namiesto toho som sa rozprával s kadekým a spoznával nové tváre. Bolo to príjemne. A hral som sa, že si ju nevšímam. To predovšetkým. Ale jedným očkom...


Okolo desiatej som išiel na toaletu. V kabínkach niekoľko našich spolubojovníkov hľadalo kreditnú kartu. Dosť nediskrétne. Isto je medzi nimi Ondro. Vyšiel som a zbadal, že Dominika tu už nie je. Prekvapilo ma, že ma to škrie. Prestaň, hovorím si. Verím, že niekde vo vnútri je také to zlé majetnícke podvedomie, ktoré sa teší keď ti môže ubližovať. A teraz, ako som bol už pripitý, využilo svoju príležitosť. Idem domov! Rozlúčil som sa a vyšiel von na čerstvý vzduch. Kráčal som po chodníku smerom z podniku na Dunajskú. Na ulici ma v tom stiahla ženská ruka priamo do taxi. Nestihol som si uvedomiť, čo sa deje a v ústach som mal jazyk a v rozkroku jej ruku.


Otvorila vchodové dvere jej bytu. Zabuchol som nohou a chytil ju jednou rukou pod krkom. Druhou som jej dal jemnejšie facku.
„Tak ty budeš takto provokovať?“
Pobozkal som ju.
„Už ma pojeb. Čakala som dosť.“
Dal som jej druhú, trochu silnejšiu. Mierne ju to preľaklo.
„Prosííím Pane.“
„Veď preto!“


V šere chodby som z nej strhával šaty. Stiahol som si opasok. Otočil som a oprel o stenu. Opaskom som jej strčil do úst a potiahol si ju k sebe. Viac sa už nedalo čakať. Je taká vlhká. Jednou rukou som ju jemne pohladil po vlasoch a druhou potiahol ešte viac. Odopol som si nohavice a vnikol do nej. Samého ma prekvapilo ako sa mi to v tej tme podarilo na prvý krát. Bez ostychov som začal hneď prirážať. Pekne tvrdo. Vzdychala tak nahlas a zároveň tak jemne. Musím sa sústrediť na niečo iné, lebo to dlho nevydržím...
Komentáre- príspevky
Pridal/a nevoľný dňa 5.03.2019.
1 Vote
preco fackaju D ženy Takých ako som ja?
A necervenaju sa
s radosťou to robia, paci sa mi to inak by som nedovolil
Myslim preto
nevoľný
Pridal/a Lenny dňa 4.03.2019.
1 Vote
To je pôžitok čítať skvelé Smile
Lenny