drklrd
Posted 8.02.2019 by drklrd
Narodiť sa v Petržalke v 80. rokoch medzi najsilnejšou generáciou z hľadiska pôrodnosti malo aj svoje výhody. Jedna z nich bola, že ste medzi spolužiakmi a kamarátmi z detstva mali pestrú spoločenskú zmes od dílerov po biznismenov. Skrátka, na všetko bol človek a keď nebol, mal kamaráta, čo mal kamaráta. Kým väčšina rodičov na Slovensku posielala svoje ratolesti hrať sa na čerstvý vzduch, nám to naši zakazovali. V tom období tuším vybuchovali po sídlisku plynové bomby a horeli pivnice. Nielen Dúbravka mala svojich vedcov, ktorí hľadali liek na rakovinu, no vždy im z toho vyšlo piko. Toto zjavne negatívum malo aj svoje plus. Už ako 12 roční sme si stavali vlastne LAN siete a učili sa programovať (a hackovať susedov).Sedel som vzadu v taxíku a v telefóne hľadal číslo. Opäť som narazil na jedného z tých vodičov, ktorým sa papuľa nezastaví. Zjavne mu nevadilo, že ho ignorujem a medzitým telefonujem.

„Haló brááško, čo môj?“
„Miloš, spomínal si mi, že nejaký tvoj kamoš si otvoril raňajkovú reštauráciu. Môžeš pre mňa niečo urobiť?“
„Nová micinka? Pre teba všetko.“
„Áno, ale toto je iné...“

Miloš prednedávnom zháňal dosť veľa Sildenafilu. Asi má moc choré srdiečko. Akiste nielen zo svojej frajerky. A ja zas poznám Soňu, ktorá rieši distribúciu liekov. Musel sa môjmu modrému daru veľmi radovať, inak si neviem vysvetliť, že raňajky mala Dominika skôr na stole, ako som prišiel do firmy.
Onedlho nato mi prišla sms:

„Ďakujem, nabudúce stačí aj polovičná porcia. Dnes večer o 8 u mňa. Tu je adresa ... A dones si kefku. Happy

Vzápätí som sa Milošovi poďakoval. Evidentne sa snažil.Dominikin byt bol zariadení v provensálskom štýle, ktorý mne osobne až tak neimponoval. Ale mal, čo môjmu chýbalo. Veľa zelene a teplo domova. Poprosil som ju o čaj a medzitým skúmal jej knižnicu. Všetko, čo som očakával: Samuelson, Nordhaus, Bodreau, Cialdini, Holbeche, bla bla, Blair Enns - The Win Without Pitching Manifesto – moja obľúbená, až zrazu... Neubránil som sa smiechu - Haaaarrry Potter. Harry Fucking Potter. Dominika už stála za mnou. „Na Harryho mi nesiahaj.“ Od tohto momentu, vždy keď som si robil srandu, alebo len si ju len doberal, hmkal som si tú ústrednú melódiu z filmu.

„Každý máme svoje Guilty Pleasure, čo je tvoje?“
„Ty predsa.“, odvetil som.
„Určite dáke, počkaj, sú tam šľapky a strieľa sa tam - Duke Nukem.“
„Odkiaľ to poznáš?!“
„Mám dvoch bratov.“
„Tipoval som ťa na jedináčika.“
„A sestru.“
„Hmm, kysucký prízvuk nemáš, tak to to ste katolícka sekta?“
„Si zlý.“


Znenazdajky na mňa vyskočila a dala mi pusu. „Už vás nepustím Hermióna.“ „Ani ja vás, Voldemort!“, robiac si srandu z romantických filmov. Celý večer sme sa rozprávali o hraniciach v sexe, o vzťahoch, o tom, ako to budeme pred všetkými v práci tajiť a hrať sa že sa neznášame, o knihách, skratka o všetkom.

Na konci večera sa ma spýtala, či budem u nej spať a či ju konečne pomilujem – len trocha vulgárnejšie.
„To si musíš najprv zaslúžiť.“
„Áno, môj Pane.“(Spoiler Alert: Nikdy sme spolu nemali nič vo firme. Jedna vec sú romantické bdsm predstavy a druhé realita. Prostredie sklenených kancelárií nám neprišlo sexy a ani si neviem celkom predstaviť, ako by sme tam prepašovali naše pomôcky a hračky. A vanilkový sex na stole sme mohli mať aj v čistejšom prostredí. Hovorí sa tomu tuším aj psychohygiena. Ale o tom všetkom možno nabudúce. )
Komentáre- príspevky
Pridal/a ZvrhlaNevinnost dňa 9.02.2019.
1 Vote
Smile Smile v tom sú nádherné predstavy, že sa v nich smie čokoľvek Wink a niekomu (min mne Smile ) pride sex na pracovisku veľmi vzrušujúci Smile

Každopádne veľmi pekné poviedky Smile teším sa na pokračovanie
ZvrhlaNevinnost
Pridal/a drklrd dňa 9.02.2019.
0 Hlasov
Rozumiem tym predstavam. Mna ani len tepli kolegovia nechcu. :-D
Dakujem a prajem pekny vikend.
drklrd