Catherine Crowned
Môj život cez deň sa dosť odlišuje od môjho života v noci.
Ráno cesta autom, keď si vychutnávam zväčša pokojnú plynulú jazdu, niekedy len počúvam motor a keď stiahnem strechu, tak aj prírodu, inokedy pustím rádio a keď mám dobrú alebo sexi náladu, spievam - to je taký čas dňa vyhradený len pre mňa a moje myšlienky.
Niekedy nájdem takú dobrú hudbu, že ma naladí na celý deň a pripraví na moje večerné a nočné zážitky.
Keď šoférujem vo vysokých opätkoch, cítim sa silná a zároveň ženská. Zapichnem opätok do podložky a pekne pridávam plyn. S volantom robím rôzne kúsky, spravidla ale šoférujem s jednou rukou. Kamaráti, ktorí boli v úlohe mojich spolucestujúcich, to okomentovali, že "its cool because you look like a doll but you drive like a man" a to si ešte sem tam zvládnem zapáliť aj slimku, alebo keď sa mi nejaká skladba z rádia páči, vyhľadám si ju na androide ak nemám dosť.



Väčšinu mojich dní vypĺňajú mítingy, rokovania, alebo riešenia problémov a hľadanie spôsobov, ako budú veci fungovať. Niektoré dni trávim oblečená v biznis dress kóde a hrám doslova Hru o tróny. Niektoré dni trávim v lietadle. V niektoré dni sa motám okolo robotických buniek alebo v skladoch, sem tam si aj zašpiním ruky a lodičky nahradia oceľové špičky alebo aj celé vytvrdené topánky.
Niektoré dni sú tak náročné, že sa mi zlievajú do jedného celku. Niekedy robím školenia a prednášky, no občas na nejakých aj pasívne sedím, aj keď to mi veľmi nejde, vždy niečo robím popri tom.
Moje večery a noci vypĺňaš ty.
Sex v podzemných garážach nákupného centra, aj na jeho streche. Milovanie v aute nad mestom, či už so strechou zatiahnutou alebo stiahnutou. Či už sedíš na sedadle šoféra alebo spolujazdca, na tebe sedím ja, tvárou v tvár, či už sukňa vytiahnutá nahor a tvoje nohavice stiahnuté, alebo ako naposledy stiahnem nohavičky aj sukňu, a prejdem popred svetlá v čižmách s vysokými ihličkovými podpätkami, a je mi jedno, či aj niekto iný videl môj nahý zadok.
Bozkávanie sa na nadjazdoch a železničných mostoch, až mám opuchnuté pery a lapám po dychu, ani sme koľkokrát nemali čas spýtať sa, aký sme mali deň.
Niekedy zase dlhé rozhovory o hudbe, filmoch, life in general, sny a ciele.
Predstavy.
Jebačka v opere počas prestávky, divoká jebačka na rôznych recepciách a večierkoch a nenápadné flirtovanie naprieč miestnosťou, keď každý je s inou skupinkou ľudí.
Útok na bary a pretekanie, kto tú krásku zaujme prvý. Takéto veci sa ale robia v začiatkoch a v mladosti, to už dospelejší ľudia na nejakej úrovni nerobia.
Milovanie vo vlaku na trase Bratislava - Košice za jazdy aj počas štvorhodinovej prestávky v Žiline. Počas ôsmych hodín nie je čas na spanie a pokračujeme v meste, v mojom obľúbenom podniku.
Rozdiely medzi priväzovaním o kovový rám postele a o drevený rám postele, ani neviem, čo mám vlastne radšej.
Chcem držať tvoju ruku, keď som v situácii, že mám tú možnosť, alebo sa mi to podarí. Milujem pocit, keď ma ty niekedy držíš za ruku. Chcem cítiť, že žijem naplno a nič mi neunikne.
Milujem, keď sa prechádzame a rozprávame, a ty ma prekvapíš pritlačením o stenu alebo potiahnutím za vlasy a ústami a jazykom sa ma zmocňuješ.
Milujem aj tie noci, keď cestu určujem ja a ty ma nasleduješ a nič si nedovolíš, a pravidlá určujem ja.
V noci odchádzam domov taká nabudená, že idem zväčša veľmi rýchlo a agresívne, ale napriek tomu príčetne a bezpečne.
Svetlá ma míňajú, prechádzam nadjazdami, industriálnymi alebo vilovými štvrťami, vstupujem na diaľnicu a prekračujem rýchlosť. Padám do postele.
Moje noci tiež niekedy splývajú a neviem si všetky tie zážitky zaradiť, preto tie ďalšie napíšem nabudúce, keď sa spamätám z týchto posledných.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.