ZvrhlaNevinnost
Posted 15.01.2016 by Zvrhla_nevinnost in Nútená nahota, BDSM, Bondage, Spanking, Hardcore, Outdoor, Anal
Repost zo svojho starého účtu na nový pred jeho zmazaním:

Stále neprehovoril. Bez slova vystúpil z výťahu a krokom, za ktorým ona musela takmer bežať mieril k autu. Klitoris ju pálil, v zadočku cítila jeho análny kolík ani jej vysoké opätky jej v tempe nič neuľahčovali. Musela sa ale pre seba usmiať. Dnes dokončí jej trest a možno pokiaľ bude dobrá kurvička tak ju aj odmení za jej svedomitú prácu. Jej kundička priam mľaskala aká bola vlhká.

Nastúpili a Tina ani nestačila zabuchnúť a dať si pásy, keď naštartoval a vyrazil. Keď sa jej to podarilo kútikom oka na neho pozrela, na krku mu pulzovala žila v očiach mal nahnevaný a sústredený výraz a jeho hánky beleli ako zvieral volant.
Pozrela nižšie. Jeho penis bol tak silno stoporený, že mala neodolateľnú túžbu ho na mieste vložiť do úst, chcela aby ju ňou dávil aby sa na nej sebecky a tvrdo uspokojil, chcela ho cítiť v krku a spapať čo by jej dal. Trhalo jej v podbrušku.

Založila si notes s poznámkami do kabelky a položila ju k nohám. Ruky si založila za chrbát a prekrížila pod lopatky ako to má rád. Ticho sedela so sklnonenou hlavou. Keď počula jeho chrčavý výdych a cítila ako auto zrýchlilo prešla ňou ďalšia vlna vzrušenia. Auto zase prudko odbočilo a namierilo na svah. Túžila sa pozrieť ale svedomito držala sklonenú hlavu ako poslušná otrokyňa, ktorou tak túžila byť.

Po niekoľkých minútach auto zastavilo a ona počula ako Dominik odpojil svoje pásy a vystúpil z auta. Roztriasla sa stále v predpísanej polohe. Dvere spolujazdca sa prudko otvorili a on jej tvrdo potiahol vlasy k sebe. Natiahol sa cez ňu a odopol jej bezpečnostný pás. Trhane dýchal keď ju násilne z auta vytiahol za vlasy a prehol o kapotu. Tina slastne vzdychla ako narazila panvou o plechy. Hlavu držala skopenú netušiac vôbec kde sa nachádzajú. Vedela však že sú na nejakej prašnej ceste pri nejakom lesíku a je ešte denné svetlo.
"Ukáž mi ho." Chrapľavo za ňou zasyčal a ona počula ako si rozopína opasok a dáva ho dole. Cítila ako jej šťava steká po vnútornom stehne.
Rozpojila ruky a poslušne si vytiahla sukňu vyššie až ju mala na bruchu a celý jej zadoček vystavovala na obdiv. Zdvihla sa na špičky a ako žiadostivá kurvička s nohami od seba si rukami roztiahla zadok ukazujúc mu jeho diamant v jej zadočku.
Počula ako za ňou chrapľavo dýcha a čakala čo s ňou spraví. Počula jeho krok, cítila jeho ruku na svojom zadku a pomaly ňou prechádzal na bedrá. V tom jej remeňom švihol zo spodu po pyskoch až ňou myklo a roztriasla sa, hánky zvierajúce jej zadok zbeleli ako si ich vryla do pokožky od bolesti.
"To máš za to, že som kvôli tebe musel zrušiť meeting s partnerom aby som prišiel žehliť tvoj bordel."
Povedal a švihol ju po pyskoch znova až tentokrát zavyla od bolesti.
"A toto je za to, že ma dráždiš a som z teba nadržaný hoci si obyčajná špinavá suka, ktorá si nezaslúži moju pozornosť".
Vysilene si položila hlavu na kapotu.
"Ďakujem pane." povedala

Urobil jeden krok, počula ako si rýchlo vyzlieka nohavice a drsne jej vrazil penis medzi jej navreté boľavé pysky. Vrazil jej ho po koreň narážajúc až na jej maternicu na čo sa od bolesti prehla.
"Vystri chrbát ty špinavá kurva!" povedal a plesol ju opaskom po polke. Spravila ako jej povedal.
Natiahol sa na ňu a pretiahol jej remeň cez hlavu ako obojok. Počas každého hrubého prírazu do nej jej sťahoval krk remeňom a ona chrapčala od vzrušenia a bolesti stále si snažiac držať roztiahnutý zadok, po ktorom jej on voľnou rukou žiadostivo prechádzal palcom a zvieral jej kožu ostatnými prstami. Jeho prirážanie sa stupňovalo a ona hekala ako kurva, ktorou práve bola. Zrazu sa celý roztriasol a jeho tempo sa ešte zdvojnásobilo to už celá červená vzdychala a myslela že omdlie. Bola takmer na vrchole.
"Pane ..." chcela požiadať o povolenie vrcholiť na čo on jej ale silnejšie zatiahol remeň okolo krku, silnejšie zovrel bedrá a trhavo zrýchlil.
"Sklapni štetka!"
Behom minúty sa celý triasol a vystriekal jej kundičku za posledných prudkých prírazov a chrapľavého vzdychania.
Vytiahol z nej penis a ona cítila jeho teplé semeno vo svojej kundičke. Odstupil a natiahol si nohavice. Nechal ju tam tak zatiaľ čo zavrel dvere spolujazdca a otvoril kufor. Niečo z neho vybral. Zamkol auto a surovo ju potiahol za remeň na jej krku. Vstala a založila si ruky za chrbát. Posunul jej remeň dopredu, takže ju teraz mohol zaň viesť a zamieril do lesa. Tina ho poslušne nasledovala. Ruky pod lopatkami, sukňa vyhrnutá na bruchu, jej holá kundička hrala všetkými farbami a jej podväzkové pleťové pančuchy boli na vrchu zmáčané od jej štiav a trochu jeho semena, ktoré z nej tieklo. V ihličkách kráčala za ním po zarastenom teréne snažiac sa udržať s ním krok.

Zastali po pár desiatkach metrov. Dominik ju postavil medzi stromy. Dal jej dole remeň z krku a hodil ho k svojim noham. Z malej plátenej tašky, ktorú vzal z auta vytiahol lano a obojok s viacerými okami po jeho obvode. Nasadil jej ho a z pravej a ľavej strany postupne uchytil obojok o dva stromy oproti sebe. Obišiel ju a skontroloval svoje dielo.

"Chcete byť potrestaná teraz a odmenená potom alebo vaša odmena zmierni váš zostávajúci trest?"
"Potrestaná teraz a odmenená potom. Prosím pane."
Zohol sa k taške a vytiahol z nej náhubok a nasadil jej ho. Pomaly jej potom rozopol blúzku a stiahol jej ju na ruky spojené za chrbtom. Podprsenku jej rozopol v predu a pridal k blúzke. Tvrdo stlačil bradavky až kým nesýkala od bolesti stále na ňu upriejajúc jeho tvrdý pohľad. Zohol sa po remeň. Pozrel na ňu a bez slova ju švihol po prsiach zanechávajúc jej na ňom červený otlačok. Znova. A znova. Tina pri každom náraze ticho zakňučala od bolesti. 5 rán na hruď.
Obišiel ju. Rozpojil jej ruky a vyzliekol blúzku a podprsenku, ktoré odniesol na vak, z ktorého vytiahol ďalšie dve kratšie laná. Oboma priviazal Tinine ruky ku stromom.
"Predkloň sa." Tina poslúchla a v zápätí jej na zadok pristála rana remeňom. Od bolesti sa vystrela. Dominik čakal kým sa vráti do pozície a pokračoval. Po desiatich ranách bol jej zadok úplne červený jej kundička úplne vlhká a Dominik za ňou opäť chrapľavo dýchal.
"Roztiahni nohy."
Na kundičku jej dopadli tri posledné rany. Tina bola vyčerpaná od bolesti. Dominik si rozopol zips na nohaviciach a vrazil Tine penis do zúboženej kundičky, remeň jej pretiahol cez bedrá v predu a držal ich ako opraty keď do nej rýchlo a hrubo prirážal. Obaja dychčali od vzrušenia, po niekoľkých minútach ho vytiahol a odišiel k vaku, z ktorého vytiahol lubrikant. Vrátil sa a pomaly vytiahol análny kolík z jej zadočku, ten si vložil do vrecka, lubrikantom prešiel najprv po jej zadočku, potom si ďalšou dávkou namočil prsty viac a chvíľu ju doň pomaly prstoval. Tina sa triasla a čakala čo s ňou bude ďalej. Namazal si ešte penis a odhodil lubrikant. Tina razom zvlhla v očakávaní. Roztiahol jej polky a postupne jej penisom vrážal do zadku. Keď bol vnútri po koreň Tina prudko dýchala, nevydala však nijaký zvuk. Pomaly zrýchľoval tempo až jej do prirážal celou silou, každýkrát až po koreň rýchlejšie a rýchlejšie.
"Stiahni zadok kurva" zachrapčal a potiahol jej oboma rukami vlasy. Tina zovrela svaly a on značne zrýchlil chrapčajúc od slasti. Šukal ju tvrdo a prudko meniac tempá avšak vždy zasúvajúc svoj penis nadoraz. Ona v snahe ukojiť ho čo najviac sťahovala zadoček ako len vedela. S každým prírazom sa mykla od slastnej miernej bolesti v jej útrobách a pocitu zneužitia. Hekala od vzrušenia.
Dominik jednou rukou pustil jej vlasy a začal ju plieskať zo spodu po pyskoch. Potom ho znova vytiahol a opäť zamieril k vaku. Vytiahol odtiaľ hrubý vibrátor a Tina pri tom pohľade myslela že od žiadostivosti neustojí na nohách, tie sa jej už teraz od vyčerpania triasli. Bola však dobrá kurvička a prijme svoj trest. Znova si nalubrikoval penis a zapol vibrátor tak aby jeho vibrovanie počula. Triasla sa od očakávania zakusujúc do gule na náhubku. Vrazil jej penis do zadku a po pár prírazoch jej vibrátor strčil do kundy, bol nastavený na najvyššie vibrovanie! Tina ledva stála na nohách predklonená zavesená za ruky a krk, tie ju začínali postupne páliť, ale látkové putá si zaslúžia poslušné otrokyne.
Dominik kruto prirážal do jej zadku zatial čo jej vibrátorom ničil kundičku. Tina sa celá otriasala, blížila sa k vrcholu ale s náhubkom nebola schopná požiadať zrozumiteľne o povolenie. Pokúsila sa o to, vyšli z nej však iba nezrozumiteľné zvuky. Dominik neprestával, naopak zrýchlil. Nepovedal však na to nič. Tina prevracala oči a podlamovali sa jej kolená. Odďalovala vrchol všetkými silami, ktoré ju postupne opúšťali.
"Spoj nohy a udrž ho vnútri!" Zavelil nadržaným trasúcim sa hlasom, neprestal prirážať.
Tina z posledných síl spojila nohy a držala nimi koniec zapnutého virátoru, ktorý v tomto sklone priamo vibroval na stenu medzi jej kundičkou a zadočkom. Dominika to privádzalo do šialenstva a prirážal ako zmyslov zbavený až kým trhane nevyvrcholil vystriekajúc jej anál.
Keď skončil zastal a nechal ho dnu užívajúc si pomalé doznevy orgazmu sprevádzané vibrovaním v jej kunde. Tina však stále nebola ukojená! Túžila po tomto orgazme tak veľmi! Pokúsila sa opäť oň požiadať ale on na jej zvuky iba vytiahol penis z jej zadku. Surovo jej roztiahol stehná a chytil vibrátor, ktorý vypadol. Vypol ho a odstúpil nechajúc tam Tinu neukojenú.
Vrátil sa k nej z predu a odopol jej náhubok.
"Špinavé kurvy si nezaslúžia orgazmus. Umy ho!" prikázal jej a dal do úst masívny vibrátor, z ktorého zlízala svoje šťavy. Potom jej pred tvár nastrčil svoj penis a ona umyla poslušne aj ten pozerajúc mu pritom odovzdane do očí.
"Ďakujem pane."
Zastrčil si penis do nohavíc a zapol sa. Čupol si k nej a dal jej facku na líce.
"Ďakujem pane."
Ďalšia facka.
"Ďakujem pane."
Rukou jej potiahol vlasy a vykrútil tvár dohora znechutene na ňu pozeral a prisal sa jej na ústa, jazyk jej vrazil do krku. Odtiahol sa. Tina dychčala.
"Ďakujem pane."
Mykol jej vlasmi nadol a pustil ju.

Obišiel ju opäť a do červeného zadku jej znova vsunul análny kolík.
Potiahol ju za obojok zozadu a postavil do vzpriamenej polohy. Čakala.
Odviazal jej ruky. Obliekol jej blúzku zapol precízne a pomaly každý gombík, stiahol jej sukňu na boľavý zadok. Založila si ruky za chrbát a čakala kým odviazal laná zo stromov a úhľadne si ich zbalil do vaku, nechajúc iba jediný kus pripútaný k jej obojku a stromu.
Keď všetko odložil vrátil sa k nej, odviazal ju od stromu a upravil obojok tak, že oko za ktoré ťahal bolo vpredu. Takto si ju poslušne odviedol k autu.

"Zajtra o 19stej si prídete ku mne po svoju odmenu."
"Áno pane. Ďakujem pane."
Komentáre- príspevky
Pridal/a Monkey_Lu dňa 22.03.2019.
0 Hlasov
Milujem tieto poviedky. Ako sa spomenulo nizsie, je to riskantne citat v praci.... Smile
Monkey_Lu
Pridal/a Q dňa 30.10.2018.
0 Hlasov
Těším se na odměnu!!!!
Q
Pridal/a moart dňa 29.10.2018.
0 Hlasov
dobré Smile priam výborné!
moart
Pridal/a redlic dňa 29.10.2018.
0 Hlasov
pises uzasne, poviedkam nechyba ani ťuk, chyba len upozornenie: necitat v praci, lebo je to vskutku nebezpecneWink perfektne, dakujem za zazitok!
redlic
Pridal/a Serve_Love dňa 29.10.2018.
0 Hlasov
Perfektné Smile
Serve_Love