ZvrhlaNevinnost
Posted 28.10.2018 by ZvrhlaNevinnost in BDSM, Nútená nahota, Public
Posted 14.01.2016 by Zvrhla_nevinnost in BDSM, Public, Nútená nahota
Repost zo svojho starého účtu na nový pred jeho zmazaním:

Bez slova nastúpili do výťahu. Za celú cestu autom na ňu neprehovoril. Umierala túžbou počuť jeho hlas. Jediný raz na ňu nepozrel. Bol pondelok 31. a okrem jedinej správy, ktorou pánovi Blatnému potvrdil jeho účasť na ich stretnutí s kópiou na ňu od neho nepočula nič. Vyše dvoch týždňov bola neuspokojená, spávala so spútanými rukami v nepríjemnej polohe a neistota, ktorou ju trestal ju každým dňom vzrušovala viac. Trestal ju bez jediného slova, bez jediného dotyku. Cítila sa ponížená, odhodená, nehodná jeho pozornosti.

Dvere sa zatvorili a Dominik stlačil 13.ste poschodie.
"Vyhrň si sukňu štetka." Povedal tvrdo a nekompromisne ani na ňu pritom nepozrel. Tina za zachvela od vzrušenia počujúc jeho tón. Strach ňou trhal, pozrela úzkostne na číselník poschodia, na ktorom sa nachádzali. Druhé a postupne stúpali, pozrela sa vystrašene na jeho profil. Opätoval jej pohľad. Pozeral sa na ňu ako na špinu. "Mám to zopakovať?" povedal potichu však dôrazne.
Tina naprázdno prehltla a celá sa triasla keď si ju zdvíhala nad bruho. Nemala nohavičky, bola dokonale oholená okrem pásika krátkych chĺpkov presne v strede nad kundičkou, presne 2 cm hruhého. Presne ako to má rád. Stála tam obnažená a čakala.
Piate poschodie, šieste.
Z vrecka vytiahol kovový análny kolík. Tina vlhla čakajúc.
"Otoč sa." Sedmička prešla na osmičku.
spravila tak a pozerala do zrkadla na svoju holú kundičku, na jeho výraz stojac za ňou.
Deviate poschodie.
"Predkloň sa a roztiahni zadok kurva." zasyčal jej do ucha, prešla ňou triaška, na nohách cítila svoju šťavu. Predklonila sa.
Jedenáste poschodie.
Bezohľadne ju pleskol po mokrej kundičke až sa celým výťahom niesol ten zvuk. Tina sa mykla a ticho zasyčala.
Trináste poschodie. Tina zamrzla v zúfastve. Dvere sa otvorili. Dominik vložil dva prsty na jej mokré pysky.
Dvere sa opäť zavreli. Ostali na 13. stom poschodí pokiaľ si ich niekto neprivolá.
"Tečieš ako desaťcentová šlapka." Zasyčal na ňu citeľne chrapľavým hlasom zatiaľ čo ju opäť prudko plesol po pyskoch. Hruho jej vrazil dva prsty do kundy a nabral jej šťavu, okamžite jej ich následne pchajúc do zadočku.
"Neželaj si ma ak tam niečo nájdem." Tina v ráži sýkala od miernej bolesti. Na tento deň si dávala extrémne záležať aby bola čistá, nejedla preto už od včerajšieho obeda aby náhodou niečo nepokazila.
Výťah sa pohol. Niekto ho privolal. Tina sa triasla od hanby a vzrušenia.
"Roztiahni si ten zadok." povedal a začal ju doň prstovať. Tina si zahryzla do pery. Keď vytiahol prsty cítila ako jej do kundičky vložil kolík a následne jej ho vrazil do zadočku. Výťah bol stále v pohybe. Dominik sa otočil a ona tam zúfalo čakala na jeho povolenie stiahnuť si sukňu.

"Obleč sa ty fľandra." Povedal potichu. Tina okamžite stiahla sukňu a stále otočená k zrkadlu sledovala svoju červenú tvár keď sa krátko na to otvorili dvere a dnu nastúpili dvaja páni a jedna šlečna. Venovali im iba krátky pohľad a otočili sa k dverám. Keď vystúpili na ôsmom poschodí. Dominik stlačil opäť trináste a zasyčal. "Nedovolil som vám vyrovnať sa." Tina ako obarená stála na mieste. "Prepáčte pane. Mrzí ma to pane."
"To ešte bude." Trináste poschodie Dominik Zárecký vystúpil z výťahu a ona za ním.

15:26 svietilo na digitálnych hodinách nad recepciou. Pán Zárecký sa ohlásil na jednanie. Recepčná s milým úsmevom oboch zaviedla do stredne veľkej konferenčnej miestnosti a spýtala sa či si dajú kávu.
"Dve čierne pressá bez cukru." oznámil sadajúc si za stôl.
Recepčná odišla a Tina si sadla na miesto naľavo od pána Záreckého. Tina nenávidela čiernu kávu, do kávy si vždy dávala dve mlieka a dva cukre. Nie je vôbec nutné vravieť, že Dominik toto vedel.
Za chvíľu sa recepčná vrátila s kávami a oznámila, že pán Blatný príde za pár minút.
"Prirodzene." usmial sa milo a poďakoval za kávu. Odišla.

"Počas celého jednania budete mať roztiahnuté nohy." oznámil napijúc sa z kávy.
"Áno pane.

Pán Blatný zakrátko vošiel a po úvodnom privítaní si sadol s jeho asistentkou oproti nim.
Tina pod stolom pomaly roztvorila nohy dúfajúc, že si od toľkého vzrušenia, nepremočí sukňu. Predstava toho poníženia ju vzrušila ešte viac. Toto jednanie však musí ísť dokonalo!

Celý rozhovor viedli Dominik s p. Blatným, Tina aj jeho asistentka si robili poznámky, do ich konverzácie sa však nijako nezapájali.
V jednu chvíľu však Tina pocítila ako ruka pána Záreckého prechádza po jej stehne smerujúc ku kundičke. Na chvíľu zamrzla snažila sa však nedať nič najavo. Dominik práve rozprával a bez jedinej pauzy v monológu jej vošiel prednými článkami ukazováka a prostredníka do jej kundičky. Tá bola dostatočne vlhká aby ho prijala a nakoľko sedeli pomerne blízko pri sebe dúfala, že to nevyzerá nápadne. Vzrušovalo ju to však dostatočne na to aby jej opäť šklbalo v podbrušku. Pán Zárecký vytiahol prsty a tvrdo jej stlačil klitoris palcom a prostredníkom. Tinu vystrelo. Pán Blatný na ňu skúmavo pozrel a bez slova sa vrátil pohľadom na pána Záreckého, ktorý ako neprestával v rozhovore tak jej neprestal stáčať jej rozcitlivený klitoris. Vtedy začal ukazovákom po jej stlačenom klitorise prechádzať hore a dolu privádzajúc ju tak pomaly do šialenstva.
Aneta si s Tinou vymenila tichý pohľad a vrátila sa k svojim poznámkam. Hoci dúfala, že sa správa dostatočne prirodzene bála sa. Pán Blatný na ňu opäť pozrel. Nevedela či sa na ňu pozerajú lebo tušia čo sa môže diať alebo je proste iba paranoidná, lebo vie ako šialene nadržaná a blízko vrcholu je.

Rokovanie sa skončilo. Páni sa dohodli na dodatku k zmluve, ktorý bude antidátovo podpísaný a stihnú teda deadline oficíálne načas. Ohli sa niektoré malé dohody na oboch stranách a prvá verzia dodatku bola pripravená na kontrolu. Rokovania zrejme najbližších pár dní pobežia, kríza však bola zažehnaná. Celý ten čas však pán Zárecký držal, stláčal, stimuloval Tinin klitoris a ona neuspokojená na pokraji šialenstva zvierala notes s poznámkami, ktoré kŕčovito zapisovala.
Sledovala ako všetci vstávajú. Podali si ruky a Tina s Anetou čakali v úzadí ako sa ich riaditelia lúčili a dohadovali sa na posledných úpravách.
Po zdvorilom odprevadení a rozlúčení Tina s pánom Záreckým mierili k výťahu.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.