Ruzinovcan
Posted 9.01.2017 by Ruzinovcan in Lezdom, BDSM
V Jedno popoludnie v jednej miestnosti
Hra pre tri postavy
1) 20-ročné submisívne dievča, trochu masochistku. 170cm. 55kg. Blonďavé kučeravé vlasy. Študentka
2) Dominantný muž, partner submisívnej ženy.
3) 30-ročná dominantná ženu, bisexuálka. 180cm. 60kg. Bruneta. Ekonómka

Miesto deja: Veľká miestnosť v rodinnom dome upravená pre účely hry
Čas: Hra sa odohráva počas jedného popoludnia

„Tak, čo za kurvu tu máme dneska?“ - opýta sa muž chrapľavým hlasom. „Hneď vám prinesiem papiere,“ odpovie mu žena. Pripúta zatiaľ privedenú ženu s tmavou kuklou na hlave o niečo, čo sa javí byť ako zábradlie. „Tak mi ju ukáž.“ Žena sa jej pokúša vyzliecť nohavice, spútaná však protestuje a lomcuje sebou. To však len do momentu, kým je žena nevlepí facku. „Už budeš dúfam pokojnejšia,“ dôrazne sa jej opýta a rukou jej výstražne tlačí na sánku. Stiahne jej kostýmové nohavice s tmavočiernymi nohavičkami a odopne ju. Privedie ju do stredu miestnosti, aby na ňu bolo lepšie vidieť.

„To je ale porast. Tá kurva nepozná ani žiletku,“ začuduje sa muž. Žena jej necitlivo siahne medzi nohy a zhodnotí, že sa tam neholila „aspoň týždne“. Na mužovo želanie ju otočí a roztiahne jej polky od seba. „Tá ma chlpy ešte aj v prdeli. No to ma poser.“ Žena mu na to odpovie, že „asi nečakala na dnes takú šou, inak by sa upravila.“ „Vieš, čo uprav ju, veď ty vieš ako, a priprav na šou.“ Žena pristúpi k spútanej nešťastnici. „Tak počuj ty kurva. Teraz ťa zbavím toho tvojho rozkošného panenského porastu. Ak sa mi tu budeš motať, tak ťa tam tou žiletkou tak porežem, že tam budeš mať také jazvy, že žiadnemu chlapovi sa už pri tebe ani na sekundu nepostaví.

Ak rozumieš, prikývni mi.“ Vystrašené mladé dievča prikývne a niečo nezrozumiteľne zamumlá. „Dobre, začíname si rozumieť. To je dobré. Rád vidím, že si rozumná.“ Odvedie ju ku polohovaciemu kreslu, do ktorého jej pomôže. Nohy jej vyloží do opierok, ktoré potom roztiahne, čím jej vlastne roztiahne i nohy. „Teraz ťa zbavím toho porastu strojčekom, tak sa hneď neľakaj“. Strojček rýchlo urobí svoju prácu. „No, ako si sa nám pekne odhalila, ty kurva. Máš ju celkom peknú. Ešte si dnu asi veľa chlapov nepustila, čo?“ Odpovede na svoju otázku sa žena nedočká.

„Chceš tie chlpy na pamiatku?“ - cynicky sa opýta žena, no tá na druhej strane stále mlčí a čaká, čo sa bude diať. Nedlho na to ucíti na svojich podstatne odhalenejších partiách vlažnú vodu. A potom ucíti penu na holenie, ktorú jej žena rozotiera po jej partiách. Počas úpravy jej zovňajšku si žena píska odrhovačku jedného letného hitu. Keď je spokojná so svojim dielom, opäť ju vyumýva a potom už len dokončí svoju prácu pár ťahmi. „No, už si tu ako päťročná. … Tak, a teraz tvoj anál. Viem, že to nerada počuješ, ale si tam ako nejaký medveď.“„Prosím,“ zašeptá tichým hlasom dievča. „Čo prosíš?“ „To nie,“ rovnako potichu odpovedá. „Počuj ty kurva, môže to ísť po dobrom či po zlom. Tamto za mnou stoja dvaja chlapi, ktorým tipujem, že už teraz stojí a ktorí veľmi radi zneuctia tú tvoju panenskú piču. A vieš, čo stojí medzi nimi a tebou? Predsa ja. Tak ja ťa teraz rozopnem, ty sa pekne otočíš a vystrčíš, aby som videl ten tvoj chlpami porastený anál. Rozumieš ty kurvička?“ Nechami jej prejde po práve oholenej vagíne. Dievčatu chvíľu potrvá kým si uvedomí, že nemá príliš na výber.

„No roztiahni tie nohy. Polož si tie kozy nižšie,“ inštruuje ju žena až do momentu, kým nebude spokojná s jej polohou, v ktorej ju potom trochu pripúta. „No vidíš, ako ti to ide. Ty tam máš inak kurva veľa chlpov.“ Najprv ju trochu umyje vodou z hadice, potom nanesie penu a začne holiť žiletkou. „Poviem ti ty kurva, žene som chlpy z riti som dlho neholila. Ku mne chodia väčšinou upravené. Ale ty si taká špeciálna výnimka.“ Netrvá dlho a ani tu nezostane žiadny kúsok chlpu. Znova ju vyumýva a pohľadom zhodnotí svoje dielo. „Tak ty kurva, toto máme. To bola tá príjemnejšia časť.“

„Príjemnejšia“ - vykoktá zo seba vystrašeným hlasom dievča. „Presne tak, teraz ťa musím pripraviť zvnútra.“ „Ako zvnútra,“ nechápavo a trochu bojazlivo sa pýta dievča. „Takto zostaň a hneď uvidíš. Ak pohneš, predhodím tvoju prdel chlapom, rozumieš,“ pýta sa jej predtým, než odíde. Dievča sa zmôže len na prikývnutie. Leží tam vyholená a roztiahnutá a nevie, kto všetko sa na ňu pozerá. Počuje zvuky niečoho, možno mobilného stolíka, ako sa pozvoľna blížia k nej. Snaží sa nemyslieť na to, čo si pre ňu jej tyranka prichystala. Po tvári jej od strachu začnú tiecť slzy.„Ty reveš a ešte nemáš ani dôvod,“ okomentuje to žena. „Poradím ti to, čo som radila všetkým pred tebou. Uvoľni sa a dýchaj.“ Žena si navlečie na ruku modrú rukavicu, na ukazovák si nanesie trochu gélu a začne ním krúžiť okolo dievčatinho análneho otvoru. Ona vycíti, čo sa chystá a začne prosiť o zľutovanie. „Buď vďačná, že ti ho tam rovno nevrazím.“ Pár minút masíruje gél okolo jej análneho otvoru. Po treťom premazaní ide na vec. „Tak, teraz sa uvoľni ty kurva a dýchaj“. Prst jej vsunie do konečníka. Dievča smoklí, vzdychá a plače a to sa ešte zväčšuje ako jej prst preniká hlbšie.

„Uvoľni tú prdel. Povoľ to,“ kričí na ňu žena. Nepočítajúc u lekára, dievča má prvýkrát niečí prst v tomto mieste. Našťastie, pre dievča, netrvá to dlho. Žena vytiahne prst a so slovami „si tam pekne úzka“ dievčaťu necháva čas na oddych. Tá počas tých niekoľkých málo minút prestane plakať a už len tak slabo pofňukáva. Jej „relax“ však netrvá dlho. Žena opäť začne potierať análny otvor dievčaťa znecitlivujúcim gélom. O pár sekúnd na to dievča zacíti, ako by sa do jej konečníka snažilo niečo preniknúť. Ak by to mala k niečomu prirovnať, bol by to asi umelohmotný prst. Dievča sa opäť pustilo do plaču.

Žena to ignorovala, trochu zatlačila a dostala tú „vec“ do jej vnútra. Chvíľu ju vsúvala dnu, až znova trochu viac zatlačila a dostala dnu i nástavec. Pustila záklapku a nechala do dievčaťa prúdiť vodu. Tá sa snažila nezvaného návštevníka natoľko vypudiť, že jej žena musela pohroziť, že to budú opakovať niekoľkokrát. Voda začala prúdiť dievčaťu do čriev – najprv to nebolo nič hrozné, ale s pribúdajúcim časom narastali jej kŕče, ako sa jej črevo napĺňalo vodou. Ako bolesť a nepríjemné pocity narastali, jej plač zosilnel. „Už máš skoro dve tretiny v sebe,“ informovala ju žena.

Keď skončili, žena jej pohrozila, že ak to chvíľu nepodrží v sebe, zažije oveľa viac bolesti, než len toto. Dievča radšej poslúchlo, hoci ju to stálo veľa sĺz. Keď už čas nadišiel, posadila žena dievča na stoličku s vyrezaným kruhom v prostriedku, priviazala ju a až potom jej dovolila vypudiť z čriev všetko, čo tam nemalo byť. Klystýr sa zopakoval ešte dvakrát, dokým von z dievčaťa neprúdila už len čistá voda. Neobišlo sa to bez sĺz, vyhrážok, prosenia a všetkého toho, čo bolo po prvýkrát. Keď bola očista hotová, žena podala dievčaťu akýsi liek, ktorý musela prehltnúť. „Probiotikum,“ označila ho.

Až teraz, po tom všetkom, ju žena zbavila aj hornej časti oblečenia, ktorý už medzičasom stihol bez tak navlhnúť. Po prvýkrát tak uvidela jej prsia, ktoré boli „podľa jej gusta.“ Dievča sa kvôli priviazaným rukám nemohlo brániť hre s jej prsiami. Znášala to však podstatne lepšie než vodu v črevách, hoci aj pri tomto nechýbalo sykanie a bolestivé vzdychanie. To už dievča ležalo späť na chrbte, s pripútanými rukami ku kreslu i s nohami, ktoré jej z neho viseli. To žena využila a so slovami „tak teraz sa ukáže, čo v tebe je“ sa začala vyzliekať.Vyliezla na kreslo, zdrapla ženu za vlasy a povedala len jedno „a snaž sa.“ Dievča, ktoré toho kvôli kukle veľa nevidelo, chvíľu nerozumelo, až kým nezacítilo charakteristickú vôňu či zápach ak chcete ženskej vagíny. Tá jej ju položila na tvár a čakala, čo sa bude diať. Dievčin stud rýchlo rozohnalo silnejšie stisnutie prsníka. Otvorila ústa a pustila sa k činnosti, ktorú nikdy predtým nerobila. Nikdy sa nedotýkala intímnych partii cudzej ženy a teraz bola prinútená ju priviesť do orgazmu. To, že jej to ide potvrdzovali ženine vzdychy. Čím sa viac a viac blížila k nevyhnutnému orgazmu, tým viac sa jednou rukou hrala s dievčinými prsiami.

Tá v snahe, aby sa vyhla väčšej bolesti svoju tyranku rýchlo priviedla k orgazmu, tak ako ju kedysi muži. Jej orgazmus bol mokrý a jej tvár to pocítila. „To nebolo zlé na tvoju prvú lízačku. Vieš, čo dáme repete. Ale teraz mi pekne oblížeš anál, dobre ty kurva.“ „Nie, to nie,“ zmohla sa dievča na odpor a pridalo slovo „prosím“. Namiesto túžobne očakávanej odpovede „tak to necháme tak“ sa však žena opäť bolestivo zamerala na jej prsia. „Keď zmeníš názor, tak mi to oznám slovami „rada vám olížem Váš análny otvor, moja pani.“ Dievča chvíľu vzdorovalo mučeniu až napokon kapitulovala a vyslovila tie slová.

Našťastie, lízanie nebolo dlhé. Za pomoci manuálnej stimulácie klitorisu žena dosiahla orgazmus relatívne rýchlo, hoci v čase dievčaťa to musela byť celá večnosť. „Si to ale nevychovaná suka,“ dostalo sa jej. „Mala by si mi pekne poďakovať...“. Dievča zo strachu z toho, čo by sa mohlo stať, ak by zostala ticho čo najpresvedčivejšie ako jej to stav dovolil povedala: „Ďakujem, že som vám mohla olízať váš análny otvor, moja paní“. Dostalo sa jej pochvaly za to, aká je vzorná kurvička. Za odmenu jej žena umyla ústa i zuby. „Už chápeš, že keď budeš poslušná, sa ti dostane aj nejakých výhod?“ Dievča neodpovedalo.

Namiesto ďalších pochvál sa žene dostalo návratu do pozície s odhaleným análnym otvorom. Keď jej žťena opäť premazávala jej otvor, dievča sa chcelo opýtať, čo sa bude diať, no žena ju ohriakla. Opäť nasledovalo neobľúbené vsúvanie ukazováku, ku ktorému sa tentoraz pridal i prostredník. Bolo to nepríjemné, no nie ako po prvýkrát. Horšie to bolo so vsúvaním kolíka. Hoci jej žena vopred povedala, čo bude nasledovať, dievča si nevedelo predstaviť, čo bude cítiť. To, čo cítila bol nepríjemný tlak, ktorý narastal ako kolík postupoval jej útrobami hlbšie a hlbšie.

Muselo to byť niekoľko centrimetrov, než sa zastavila a žena len víťazoslávne skonštatovala: „A je v tebe celý“. Chvíľu trvalo, než si uvedomila, že sama ho von nedostane. Netešilo ju ani to, keď jej žena povedala, že ho tam bude mať až dovtedy, kým sa akýsi „on“ nerozhodne, že jej ho vyberie. Kým si zvyká na nového nepozvaného návštevníka, žena sa jej vypytuje na otázky o jej intímnom živote. „Kedy si naposledy mala v sebe chlapa?“ „Je to pár týždňov.“ „Pár týždňov. To ti to musí chýbať už poriadne.“ Keď sa jej nedostáva odpovede, opýta sa jej či aspoň masturbuje.„Občas.“ „Ako často?“ „Raz či dvakrát do týždňa,“ povzdychne dievča. „Si tam dačo strkáš či len prsty?“ „Len prsty,“ priznáva sa dievča. „No pozrimeže ako sa to len zoznamujeme. Myslím, že oceníš darček, čo tu pre teba mám.“ Nedlho na to jej vsunie dovnútra dva prsty a začne nimi hýbať sem a tam. „Zdá sa, že si pripravená.“ Prsty nahradí umelý penis, ktorým ju pomaly penetruje. Trochu ho povystrčí a prirazí. A znova. Scenár sa opakuje. Spočiatku je to napriek použitému lubrikantu nepríjemné. Ako však čas postupuje, všetko sa mení a v dievčati sa to bije.

Bolí ju telo, no zároveň ju to isté telo zrádza. Nikdy si nemyslela, že by ju mohlo niečo takéto sexuálne uspokojiť. Žena zrýchľuje svoje tempo a prestane až keď dievča dosiahne orgazmu. Jej telom prebehne vlna slovami neopísateľných pocitov. „Tak už si pripravená, mám pocit,“ skonštatuje žena ako od nej vstáva. Zbaví dievča remeňov a všetkých zábran, vezme ju za ruku a vedie ju preč z kresla. Ruky jej priviaže nahor putami k niečomu, čo má okrúhly tvar. Ešte predtým ju vyzlečie kompletne do naha. Prinesie so sebou hadicu, kefu, uteráky a ďalšie veci.

S použitím hadice z vody ženu dôkladne vyumýva, navonia. Využije každú možnosť, aby sa mohla ešte raz dotknúť jej intímnych partii či pŕs. Umyje jej taktiež zuby, vlasy, nalíči ju a pripraví presne podľa inštrukcii, ktoré má. Dalo by sa povedať, že vyzerá možno ešte lepšie, než predtým a to napriek všetkému, čo zažila. Dievča pochopiteľne neprotestuje, keď ju žena navlieka do šiat. „Môžem sa opýtať moja paní, čo sa so mnou bude diať?“ Žena chvíľu rozmýšľa, ako jej čo najlepšie odpovedať. Napokon sa odpovedi flagrantne vyhne a poradí jej len to, nech ho oslovuje titulom „Pán môj“.

Kroky sa približujú. Topánky klopú. Dievča zacíti vôňu. Omamnú vôňu. Žena jej nadvihne šaty nahor a umožní tým mužovi, aby z nej vytiahol kolík. „Ďakujem, Pán môj,“ odpovie subtílne dievča. Muž sa ženy opýta, či je pripravená a či je s ňou hotová. „Áno, všetko,“ dostane sa mu odpovede. „Tak ju teda skontrolujeme a overíme či je pripravená zvládnuť všetko, čo na ňu dnes čaká.“ Žena končí v kresle, kde strávila dnes toľko času. Cíti strach, bolí ju telo, cíti však aj istú mieru vzrušenia prameniaceho zo zvedavosti. Mužská ruka sa dotkne ženiných intímnych miest. Začína to ...

Poznámka: Toto bol môj posledný text na dlhšiu dobu. Je experimentálny ako samotný experiment, je dlhší než ostatné.
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.