TuToJe.sk  


Nekomata
Mačiatko sa prebudilo do krásneho dňa. Vedľa nej spal jej Pániček, ktorý vyzeral, že má tvrdý spánok. Nakoľko bolo okolo 9 hodiny tak sa jej z postele ani nechcelo. Zadriemala. Keď sa prebudil Pániček, tak sa pohol a mačiatko sa prebudilo. Vedela, že dnes v byte ostane sama a tak už v hlave sa jej objavovali myšlienky, čo dnes vystrojí. Usmiala sa na Pána a zaželala dobré ránko. Aj keď mala chuť už ho hnevať a štekliť tak si to odpustila. Veď dnešok ešte len začína. Len tak ležali do 11 hodiny s tým, že sa porozprávali čo a ako dnes. No i keď on tvrdil svoje, mačiatko už v hlave vytvorilo pekný plán a jeho postupnosť.
Pániček sa vybral do kuchyne, dal si „raňajky“, káva a pomaly sa chystal na cigaretku na balkón. No sledoval mačiatko. To malo vždy v úmysle ho tam zamknúť. Veď prečo by nehnevalo. No keď sa pozrel na posteľ, mačiatku trčala len hlava a labka. Ale čertovský úsmev na tvári si nevšimol. Tak si vzal bundu a šiel na balkón. Mačiatko počkalo kým si zapáli cigaretku a kým pôjde trocha nabok. Keď sa to stalo, mačiatko vystrelilo z postele a už stalo pri balkónových dverách, kde jej labka bola na kľučke od dverí. S úsmevom, ktorý hovoril „Dnes sa mi nechce byť dobrou.“ , ho tam zamkla. On sa pousmial no vedel, že mačiatko riskuje pár pekných rán na zadok.
Začala sa pred ním naťahovať len v nočnej košieľke, ktorú doplnila mačacími uškami. Tvárila sa, že ona je nevinná ale to šibalstvo jej priam z tých očí šľahalo.
Keď videla, že už dofajčil cigaretu, tak ho pustila dnu. Vedela, že teraz ju niečo neminie. Už pár pokusov mala ale vždy to bol v jej neprospech alebo prospech? Teraz sa začala pomaly nenápadne vzďaľovať ale to jej nepomohlo. Pán ju i tak chytil. „Vieš čo ťa čaká?“ opýtal sa akoby čakal, že poslušne odpovie. „ Ehmm ... žeby nič ?“ s nevinným hláskom prehlásilo mačiatko a pár krát na neho mrklo. No Pán sa nedal obmäkčiť a tak ju viedol na posteľ kde ju prehol. „Neopováž sa vstať.!“ Zavelil.
Mačiatko len sa vyšplhalo na posteľ a zamotalo do perín. Kým vybral Pániček polymerku, mačiatko sa stratilo v útrobách perín. Keď pozrel na čas vede, že veľa času nemá, nakoľko musel odísť. Keď mačiatko počulo ako všetko odkladá tak len vystrčilo hlavu i s uškami spod periny a čakalo. Videl ten šibalský pohľad. „Nemyslí si, že ťa to minie.“ Dodal kým sa začal prezliekať. Mačiatko len pomaly vyšlo z postele von a zozadu ho objalo. Vedela, že by ju to bolelo no vie, že večer to bude bolieť viac.
Pán sa otočil k mačiatku a objal ho. „Neže mi mačiatko niečo v byte zničí.“ Povedal s iróniou. „Pfff- f-f akokeby som tu niečo niekedy zničila.“ Povedala ironicky. Viac ju stisol a pobozkal. „Už musím ísť. Vidíme sa večer.“ Mačiatko sa len usmialo so slovami : „Uži si to tam.“ A o pár minút ho už nebolo. Mačiatko si dalo teplú sprchu, umylo si vlasy a prezlieklo sa do domáceho úboru. Vytiahlo ingrediencie a začalo piecť cesto. Po nejakej hodinke a pol boli pop cakes hotové a tak ich len napichala na špajle ozdobila čokoládou a napichala do polystyrénu aby pekne sa nikam neprilepili.
„Táaaak, prvá vec je hotová.“ Dodala ale keď pozrela na hodinky uvidela,že čas zletel a už bolo pomaly pol tretej. Utekala opäť do kúpeľne aby sa dala dokopy. Trvalo to síce hodinku ale viac vyzerala upravená. Rozčesala vlasy, ktoré boli ešte vlhké. Mala dosť času to všetko premyslieť. Sadla si do kresla, pustila si hudbu na počítači a začala písať iba do mobilu aby zbytočne potom neškrtala.

Milý Pane,

Dávnejšie sa sem zatúlalo jedno malé mačiatko. Veľmi zlobivé, drzé ale i bojácne a vystrašené. Nevedelo, čo ho bude čakať. Strachom sa bilo viac ako za celý život s myškami. Keď Pán prijal zatúlané mačiatko k sebe, tak netušilo, čo sa tým spustí. Asi to nečakal ani samotný Pán. Časom si však mačiatko všímalo ako si Pániček ochraňuje svoje malé zlobidlo. Mačiatko sa viac a viac snažilo nezamotať si hlavu láskou ale i tak časom do toho mačiatko spadlo. Ale i Pán, čo videli všetci naši spoločný kamaráti.
Teraz však je mačiatko šťastné a preto by sa rado odvďačilo. (Dúfam, že aj Pániček je šťastným)
Pri posteli budem čakať ako sa na mačiatko patrí. Aj keď som často ako samotný Garfield, že niekde ležím a tvárim sa ako najväčší leňochod, tak dnes to bude iné. Bolo by mi cťou ak by Pániček ma dnes mal ako mačiatko, ktoré si ..ehm.. vychová. Čo a ako by najradšej mačiatko nechalo na Pánovi. Ale pri tom, že Pániček nevie ako na to tú sú indície.

1) Toto mačiatko nie je ako ostatné. Rado sa učí povely, ako je sadni, ľahni atď...
2) Aport ? sem tam ak sa mačiatku chce.
3) pozor na škrábance na rukách alebo na dreve. Ostré drápky :D
4) Jedlo ? Mištička alebo kŕmenie (ak si trúfaš)
5) Aké jedlo ? Ehm to je pripravené v chladničke a na stole

Dúfam, že ti to pomôže čo a ako s mačiatkom . Akonáhle mačiatku nasadíš obojok, tak nebude hovoriť iba mňaukať. Teším sa ako mačiatko bude vedieť nové povely.
Aj keď je to skoro, tak bude sviatok, ktorý síce neoslavujem ale rada by som ak by som mohla aspoň teba potešiť. Na stole sú darčeky, ktoré majú mašľu, tie sú dnešným dňom tvoje. Opatruj ich aby vždy ti pripomínali tento krásny deň.

S Láskou Neko


Kým to mačiatko napísalo do mobilu a prepísalo, aby to pekne vyzeralo tak ubehol nejaký čas. Dalo to do peknej červenej obálky a nechala tak. Videla, že je najvyšší čas aby všetko sa pripravilo. A tak mačiatko do mištičky nasypalo nejaké piškótky, ktoré položilo na stôl, ktorý naaranžovala na štýl Valentýna. Darčekmi boli jazdecký bičík a roztomilý plyšák. Na stôl mačiatko položilo obojok, reťaz, putá, zámky a kľúče. Pomaly sa blížila 7 hodina večer a tak mačiatko spravilo večeru, dalo rýchlo sprchu. Vložila si chvostík s kolíkom, ktorý miluje. Na hlavu si dala čelenku s uškami a sadla do kresla. Keď sa pozrela bola tam správa spred 5 minút. „ Cca o 15 minút som doma.“ .. „A safra len 10 min aby som všetko dokončila.“ Behala po byte aby všetko stihla. Posledné čo ostáva je nasadiť labky a pripevniť si ich. Na minútu presne to stihla. Bol plná nedočkavosti. Na posteľ sa jej podarilo pekne pripraviť laná a spankingové pomôcky. Kým všetko skontrolovala či je tak ako má byť, započula otváranie dverí. A tak jemným cupitaním sa presunula na miesto.


čo bolo potom je na vás či budete chcieť. Wink
Komentáre- príspevky
Pridal/a Meg dňa 6.02.2018.
2 Hlasov
Jasne že chceme vedieť viac Smile
Meg
Pridal/a Nekomata dňa 6.02.2018.
1 Vote
Uvidíme či teraz bude čas ale určite do konca týždňa by som chcela dať aj hranie Smile
Nekomata