TuToJe.sk  


Nekomata
Posted 4.02.2018 by Nekomata
Časom ako mačiatko bolo s ním dúfalo, že on bude ten, ktorý jej nasadí obojok a povie „Si moje mačiatko, moja Neko.“ Ale zo začiatku tomu samotné mačiatko neverilo. Kamarátka, ktorú mačiatko spoznalo vďaka novému kamarátovi, jej vždy dodávala odvahu. Stála pri mačiatku. Akoby vedela, čo bude. Časom čím viac viazali s ním shibari si všímalo mačiatko jeho pohľad, správanie. Raz keď prišlo mačiatko k nemu tak sa ho v ten večer opýtalo či si adoptuje mačiatko. Surovo odpovedal „nie“ čím samotné mačiatko bolo smutné ale vedelo uhrať, že nič sa nedeje. A v tom mačiatko neverilo že o nejaký čas sa stane jeho. Jeho mačiatkom. Aj keď zlobilo. Neko, meno mačiatka, začala robiť žartíky. Zamykala Pána na balkóne. Za čo skončila s reťazou na krku pri topení. Jej drzosť zo začiatku asi mu nevadila, no časom sa jej podarilo aby jej za každú drzosť napočítal nejaké rany na zadok. Týmto tempom sa dostala na pekných 200 rán. Ale Pániček ju vždy šetril a vedela, že si to dovolí opäť. Vodné hranie bolo krásne. Prežila si to čo si priala. Topenie, dusenie, mučenie vodou. Raz keď kamoška Neko vymyslela prezývky na Pánička, zapáčila sa jej Alvin. Veď Pániček nosí červenú mikinu s kapucňou a tak jej to pripomenulo, že ním môže byť. Ale Pániček nenechal na to dlhú odozvu. Schmatol Neko a aj keď nepreferuje remeň tak Neko ním dostala pár rán. Namiesto toho aby bola smutná, že nahnevala Pánička tak sa viac smiala. Veď prečo smútiť ak môže dostať znova a Neko vie vždy dobre, že nikdy to nebude bez spankingu. Čoraz viac sa jej spank páčil. Aj keď vedela, že niekedy je citlivejšia ako inokedy. Teraz má Pánička, s ktorým je šťastná. Pán, ktorý si ju stráži a stará sa o ňu.

Otázka znie, či aj Pán je šťastný, že ma mačiatko. Občas však nevie ako cvičiť mačičku. Preto hry sú vždy také, čo príde na rozum obom.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Laisla dňa 5.02.2018.
1 Vote
Zaujimave ako sa naozaj ludia identifikuju so zvieratkami. Naozaj maciatko. Pripominas naozaj macku. Male vycurane maciatko ktore nenapadne riadi svojho Pana a taha za nitky (ako ozajstne macky,ktore zotrocia svojich dvojnozcov)

Posledny odstavec je nebezpecny v Ds vztahu. Dominant to ma pri macicke vzdy tazke. Treba nekonecnu fantaziu a aj napriek tomu macky vedia znicit co im pride pod pazure. A proste ked sa macicka naserie, tak zdrhne...
Naposledy upravil Laisla 5.02.2018.
Laisla
Pridal/a Nekomata dňa 5.02.2018.
0 Hlasov
Ahoj Laisla.. veľmi pekne ďakujem..
Ide o to že ja som na 50% líška a 50% mačikčka takže vychcanosť tam vždy je a je väčšia ako u klasickej mačky.

V tejto poviedke nie je všetko. Pravdou je , že toto je ešte milo napísané Wink Wink nakoľko tých prezýviek padlo viac. Wink ..

Ja keď sa naserem tak škrabem Wink
Nekomata