Michal115
Posted 12.11.2017 by Michal115 in BDSM
Po pár hodinách dorazili na miesto určenia. Lenka ani Michal nevedeli kde sú lebo po ceste do neznáma zaspali. Zobudili sa, až na to, ako ich nový majiteľ otvorili kufor na aute a ich ofúkol studený vietor. Nový majiteľ ich kludne odviazal od železných o kovov v aute a zobral ich do podzemnej časti domu. Hneď ako tam vošli zbadali samé dvere. Majiteľ otvoril druhé dvere z pravá a hodil zatiahol ich do vnútra. Miestnosť vypadala, ako čistá maštaľ skoro, ako tak s ktorej pred chvíľou odišli. Mala trošku iné parametre podlaha bola s dosiek, vymaľované bolo, asi len z vápnom a neboli tam žiadne okná. Lenka sa začala po miestnosti rozhliadať nič veľké to nebolo a v tom začal majiteľ rozprávať.
„No som Váš nový majiteľ, pre Vaše dobro budete vkuse chodiť po štvornožky.“
Hneď, ako to dopovedal majiteľ sa otočil a zabuchol dvere. V miestnosti zostala tma len zo škár medzi dverami a stenou prenikalo trošku svetla. Nemohli sa rozprávať v ústach mali obi dvaja náhubky a tak isto sa neobťažoval im dať dole okovy z rúk, ani nôh. Začinali strácať pojem o čase zrazu sa druhé šupacie dvere otvorili. Nejaký hlas na nich zapískal.
„K nohe.“
Aby dokázali prejsť cez ten otvor medzi dverami a stenou fakt museli isť po štvornožky, ako nejaké zviera. Michal hneď ako prešiel na druhej miestnosti chcel sa postaviť na nohy, ako človek. Hneď jak sa začal zdvíhať zo zeme dostal tvrdý kopanec na solár.
„Som ti povedal, že budete chodiť len po štvornožky.“
Dosť ho ten kopanec bolel, ale náhubok bol dosť veľký tak vyšlo len časť zvuku od bolesti von. Druhá miestnosť hneď bola iná. Podlahy boli z betónu a na zemi boli železné oká. Majiteľ najskôr chytil Michala a dotiahol ho k jednému oku a pripol ho na krátku reťaz neho mol sa moc hýbať a nie ešte brániť. Tak isto aj s Lenkou. Behom chvíľky začali na nich dopadať prvé kvapôčky studenej vody. Prút vody bol dosť silný tak spôsoboval aj určitú bolesť. Majiteľ ich dôkladne vystriekal od hlavy cez genitálie, až po nohy. Keď boli celý mokrý a resp. aj čistý Majiteľ odišiel preč Michal ani Lenka nevedeli čo sa deje, že sa nemohli otočiť aby videli kam ich nový triznitel odišiel. Behom pár minút prišiel spať Lenke začal naťahovať na oči masku keď bol zo svojou prácou spokojný tak natiahol aj Michalovi masku. Odopol ich od železných o-kovov zo zeme a pripútal si ich na vodítko. Nič nevideli tak mohli len následovať svojho majiteľa. Keď prišli na do cieľovej miestnosti cítili teplo aj od nôh im prišiel príjemný pocit stály na koberci nebol v tej miestnosti žiaden betón či iba nevybrúsené dosky. Majiteľ ich priviazal o nejakú tičku v miestnosti. A keď zostalo ticho a to bolo smrtelné ticho Lenka či Michal sa začínali bát. Srdce im išlo pomaly vyskočiť a v tom započuli ženský hlas taký, ktorý ešte za posledné dni nepočuli ani nepoznali.
„Ahoj Romanko.“
„Dobrý deň, pani Viera“
„Ukáž čo más dnes na predaj? “

Ako to počuli priviazaný o nejakú tyčku naskakovala im husia koža. Prvé pristúpila k Lenke bola dobre priviazaná tak mohla len o kúsok podskočiť na jednu či druhú stranu. Pani Viera začala obzerať si Lenku prvé skontroloval prsia, potom stačila bradavku Lenka jeme od bolesti nadskočila. Za chvíľku p. Vierina ruka zašla trošku dole a skontrolovala vagínu aj zadoček.

„Pekná je. Je už aj vychovaná?“
„Nie len včera som ju doviezol.“
„A máš tu niečo vychované?“
„Pani Viera nič všetko je to nový tovar.“
„Tak sa ozvi. Keď niečo tu bude už aj vychované.“
„Dobre pani Viera“
„Ahoj Romanko.“
„Dovidenia pani Viera.“

Hneď potom buchli dvere a nastalo ticho.

„Keď Vás nepredám tak si ma neželajte.“

Už tam zase stály nejakú tu dobu a počuli ako vŕzgajúce pánty na dverách zapišťali.

„Dobrý večer pán Martin pani Lucia“
„Dobrý večer Roman“
„Tak mám tu pre Vás nový tovar.“
„No ukáž nám ich“

Začali si Lenku aj Michala poriadne obzerať každý jeden otvor poriadne skontrolovali pri Michalovi sa pár začal rozprávať

„Tento by sa k nám hodil. S neho by bol krásny žrebec“ - Martin
„Bol jeho zoberieme určite.“
„A túto by sme mohli zobrať do domu, ako slúžku.“
„Potrebujeme ju? Veď už máme jednu“
„Ale keď budeme mať dve budú všetko stíhať a môžeme sa s nimi viac hrať.“
„Dobre.“

Ešte si ich chíľku obzerali a vybrali sa za Romanom.

„Tak Roman zoberieme obi dvoch“
„Super. Keď zoberiete obi dvoch dám Vám zľavu.“
„Dobre. Chlapec pôjde s nami hneď a to dievča by si nám mohol vycvičiť, tak isto ako tu minule.“
„Pravdaže pre Vás všetko.“

Po tomto krátko dialógu už len zaplatili za nový tovar Michala odviazali od steny naložili do auta a odišli preč. Lenka zostala zrazu úplne sama. Bolo jej do plaču lebo za tu chvíľku si na Michala dosť zvykla a bude jej chýbať. Došiel za ňou Roman odviazal ju odviedol ju do jej miestnosti kde sa uchýlila do rohu a zo slzami v očiach zaspala. Na ďalšie ráno začal je výcvik. Roman ju zobral do úplne čudnej miestnosti všade boli rôzne oká a čudné veci viseli zo stien. Priviazal ju ku krížu a roztiahol jej nohy a pevne v koníkoch ju priviazal o spodný kríž. Zobral do ruky bič

„Tak každé ráno začneme vždy bičovaním. Postupne si na to zvykneš. Za týždeň keď dostaneš 100 rán budeš len rada že si dostala tak málo.“

A hneď ako dohovoril začal silno udierať Lenku s bičom. Okamžite mala v očiach slzy. Roman ako povedal že to na prvý deň stačilo tak od radosti začala ešte viac plakať. Keby len vedela čo ju ešte čaká. Pristúpil jej od chrbta. Začal jej zavádzať análni nafukovací kolik. Nikdy pred tým nemala análny sex tak prvý krát
To dosť bolý ale Roman bez zľutovania jej ho tam strčil a trošku dofúkol. a tak isto aj s vaginálnim kolíkom. Bola strašne ponížená, ale tak isto bola aj v čudným spôsobom zrušená. Vo vagíne jej to robilo až príliš dobre ale to čo mala v análi zas je spôsobovalo čudný pocit že potrebuje isť na veľkú potrebu. A na krk dostala nový obojok.

„Máš na krku el. obojok okolo domu je nevidený plot keď by si chcela utiecť dostaneš tak silný šok že zaspíš. Teraz ta rozviažem a pôjdeš robiť domáce práce. Za všetko čo pokazíš ale nespravíš dobre dostaneš trest. Ak si rozumela tak iba kývni hlavou.“

Nič iné jej nezostávalo kývla hlavou. Roman ju odviazal od kríža a zobral ju hore do domu. Dom bol krásny aj luxusný. Ukázal jej kde je vysávač, kýbeľ na vodu a podobné veci a nakázal jej upratať celý dom.
Lenke v tej chvíli došla myšlienka na útek aj keď vedela že je úplne nahá, spútaná a zospodu ma v sebe dve čudné veci. Tak ako poslušné dievča zobrala vysávač a začala pracovať hneď ako odišiel Roman z izby Lenka sa dala na útek otvorila okno a s prvého poschodia vyskočila otvorila bránku a v tom zacítila strašnú bolesť a zatmelo sa jej pred očami.

Michala doviezli jeho nový pánovia domov. Keď ho vyložili s auta zbadal krásny ranč, ešte krajší ako ten kam sa hlásil do svojej prvej práci a čoho dostalo až sem. Jeho nová panička chytila za vodítko a silno potiahla. Tak ju začal nasledovať asi po 5 minútach chôdze prišli ku krásnej maštali.

Pokračovanie na budúce....
Komentáre- príspevky
Pridal/a abdlmt dňa 18.11.2017.
0 Hlasov
krásne ale treba pokračovať
abdlmt