Lily
Posted 6.04.2019 by Lily in Spanking, Bondage, BDSM, Ostatné, Scenare hratok
Och nie.... a je to tu.... presne to, čoho som sa najviac obávala. Vonku sa už stmieva, vlastne, už o pár minút bude poriadna tma a ja trčím niekde v horách s vybitou čelovkou a batériou v telefóne....tušila som, že sa to stane, ale nie práve teraz. Zostupujem dolu z majestátnej hory, úplne sama, bez signálu na mobile a po tme. Neostáva mi nič iné len nájsť nejaké miesto, kde môžem skloniť svoju hlavu.

Asi po hodine zostupovania si všimnem malý zrub. Už z diaľky vidím ako v ňom svieti tlmené svetlo, pravdepodobne zo sviečok, keďže nepočujem nijaký generátor. S iskričkou v očiach zrýchľujem krok a čo chvíľa stojím pri dverách. Až teraz prišiel strach. Strach z toho, kto je dnu, kto mi otvorí dvere a či môžem prenocovať. Snažím sa upokojiť preto si dookola hovorím „som predsa dobré dievča, určite ma tam nečaká nič zlé“.

Trikrát zaklopem ....... Dvere sa otvoria a mňa mierne osvieti svetlo. Stojím pred Vami. Nizučká blondínka s vlasmi po plecia a prsiami veľkosti väčších B. Veľkými zelenými očami a nevinným pohľadom neskúsenej mladej ženy. Stojím tam a trasiem sa od zimy. „ Ja....ja... prepáčte, idem z túry a stratila som sa. Je už veľká tma a nemám svetlo a vybitú batériu na mobile, nedokážem sa vrátiť. Prosím, smiem u Vás prečkať noc? Nepotrebujem nič, iba sa trochu ohriať, nebudem Vám prekážať......Prosííím“.....

Po chvíľke prekvapenia z nečakanej návštevy ste si to zrejme užíval, hlavne moje prosenie. „Tak poď dnu a zlož si veci, sadni si ku krbu a ohrej sa“. Povedali ste rázne. Zrub je krásny, všade je cítiť vôňu dreva, ale aj veľkého napätia....dala som si dolu ruksak, mokrú bundu. Ostalo na mne iba ružové tričko, čierne obtiahnuté nohavice a čierne spodné prádlo lemované čipkou. Urobili ste mi čaj, priniesli deku a pozorne ma sledujete. Už to nevydržím a pýtam sa na rovinu „prečo ste tu tak sám? Chcete mi ublížiť??? Lebo ak áno, viem sa brániť!“. Rozosmialo Vás to, no odpoveď ma zneistila „neublížim, samozrejme, pokiaľ si to sama nebudeš priať a prosiť o to“.... Hneď si všímate ako ma to zneistilo, zrýchlil sa mi dych a obzerám sa všade dookola.

„Radšej mi pre začiatok prezraď ako sa voláš maličká a prečo sa sama túlaš po horách?“... „som Lily“...odpoviem nesmelo a tak sa začne náš dlhý večerný rozhovor pri krbe. Navečerali sme sa spolu a pripravili ste mi vodu na teplý kúpeľ z čoho som ostala úplne prekvapená. No bola by škoda nevyužiť to. Som však opatrná, zamkla som sa v kúpeľni a obdivovala navrhnutie kúpeľne v horskej chate.

Zhadzujem zo seba oblečenie, rozopínam spodné prádlo a za svetla sviečok vchádzam do vane a ponáram sa celá do vody. Hladím si nahú pokožku, ktorá sa navlhčená príjemne ligoce. Neviem čím to je, ale páči sa mi to, celá tá situácia, do ktorej som náhodou vpadla. Umývam si celé telo a nevynechám ani kúsok.... Zmývam zo seba penu a jemne sa pritom dotýkam končekmi prstov ... Nemôžem zato, som proste taká, vzruší ma najmenší dotyk pokožky, najmenšie vnímanie situácie a tento krát aj tá poznámka “neublížim ti, pokiaľ to sama nebudeš chcieť a prosiť o to“ stále si to prehrávam v mysli .... Prejdem prstami na prsia, na tvrdé postavené bradavky pripravené na hranie. Vezmem ich medzi palec a ukazovák a začnem ich žmoliť, silno krútiť a naťahovať ... Áno presne tak to mám rada, tvrdšie a tvrdšie... Cítim však, že chcem oveľa viac. Moje telo si to žiada. Dvíham panvu hore a jednou rukou si prechádzam po brušku, cez pupček až do hladkého lona bez jediného chĺpku. Nežne sa hladím no znovu ucítim túžbu po tvrdšom zaobchádzaní. Silno si stlačím klitoris, ťahám ho a žmolím. Vnorím si do svojho vlhkého vnútra prst a kmitám s ním tak rýchlo, ako to len ide. Snažím sa byť veľmi potichu, vydávam len veľmi tlmené vzdychy. Výsledok na seba nenechá dlho čakať, tlmeno zapištím, vzdychám a zvíjam sa vo vani v slastnom kŕči, pričom si stále silno stláčam bradavku, do ktorej som si zaborila nechty nech ju cítim viac.

Osuším sa, oblečiem čierne prádlo, nové biele priliehavé tričko a rezervné legíny a vyjdem von z kúpeľne do obývacej časti zrubu. Nikde Vás nevidím, zrejme ste išli po drevo a tak mám čas ukojiť aj svoju zvedavosť....Otváram šuplíky na veľkej čiernej drevenej komode oproti krbu. Pri jej obsahu ma prejde mráz po chrbte... bičíky, rákosky, kožené putá, obojky a mnohé iné veci. Vezmem si do ruky rákosku a hladím ju bruškami prstov. V tej chvíli už stojíte za mnou a ja cítim na svojom krku Váš dych. „Si veľmi zvedavá Lily, a zjavne sa ti určité veci páčia...dal som ti strechu nad hlavou, teplo, jedlo a relax a ty sa mi snoríš vo veciach... toto sa nerobí Lily...myslím, že si zaslúžiš poriadny trest a výchovu“ hovoríte veľmi prísne. Hryziem si do spodnej pery a cítim, že je to niečo pre mňa, cítim znovu veľké vzrušenie......
Komentáre- príspevky
Pridal/a Bradaty dňa 11.04.2019.
0 Hlasov
Lily Lily Lily :D :D málinko si to pozmenila Wink samozrejme k lepšiemu Wink tuc tuc pac pac :*
Bradaty
Pridal/a m2007b dňa 9.04.2019.
0 Hlasov
::035::
Super Smile a čo pokračovanie? Tongue
m2007b
Pridal/a Lily dňa 9.04.2019.
0 Hlasov
Ďakujem pekne, pokračovanie bude onedlho.
Lily
Pridal/a Mladučká Bi Subinka dňa 6.04.2019.
0 Hlasov
Super, pekne napísané.
A nemala by si nabudúce náhodou nejaký D/s príbeh s dvomi babami? ^^
Mladučká Bi Subinka
Pridal/a Lily dňa 9.04.2019.
0 Hlasov
Ďakujem Ti pekne, moja fantázia je veľmi pestrá, niekedy ladená aj v tomto duchu, takže uvidíme čo čas prinesie, resp či to aj na papier (elektronicky) prenesiem.
Lily