Lily
Posted 11.04.2019 by Lily in Bondage, BDSM, Ostatné, Navody, Scenare hratok, Spanking
„... prosím, nehnevajte sa na mňa... ja... bola som len zvedavá....“ sklopím zrak a stále si pritom hryziem do spodnej pery. Zrýchlene dýcham, no snažím sa to ustáť, nech to nie je poznať. Chytíte ma ukazovákom na brade a jemne zdvihnete hlavu tak, že sa mi dívate priamo do očí. Veľkých, zelených očí, z ktorých sála dievčenská nevinnosť a perverzná pojašenosť.

„ ach Lily... keby si len vedela, aké všetky perverzné veci ma napadnú pri pohľade na teba...“ Premohol ma mierny strach .. „to radšej nechcem vedieť“... rýchlo som sa zohla a oslobodila sa z Vašej blízkosti. Podišla som ku dverám. Bol čas odísť. Rozhliadala som sa vôkol, či som na niečo zo svojich vecí nezabudla, stisla kľučku ale.... dvere sú zamknuté, to snáď nie, kedy to stihol? Prebehlo mi hlavou. Otočila som sa priamo na Vás „pustite ma, okamžite!“... žiadam tak dôrazne, ako to len ide. Ale povedzme si pravdu, v podaní malej nevinnej blondínky to skôr vyznieva rozkošne až smiešne. Vás to akurát tak rozosmialo. „Lily, kam by si chodila? Sama si predsa žiadala o sklonenie hlavy, navyše, ešte ťa musím potrestať. Som prísny a spravodlivý, na tresty však nezabúdam ani ich neodpúšťam!“...

Ani som sa nenazdala a už ste boli pri mne. Veľmi pevne ste mi chytil ruky, zvrtol ma a pritlačil tvárou k dverám. Jednou rukou držal ruky a druhou pevne schmatol za vlasy. Jedným slabším kopnutím do topánok ste ma prinútili rozkročiť sa pekne do široka... cítila som ako sa na mňa tisnete celým svojim telom. O dve ak nie až tri hlavy vyšší muž, silnejší, nemám veľa šancí brániť sa. No ja sa len tak nepoddám, vyzerám ako nevinné dievčatko, ale viem sa biť a brániť ako divá šelma. Z celých síl so sebou metám a bránim sa. Vás to však prestalo baviť. Schmatol ste ma a za vlasy ma vlečiete ku gauču. Priam zo mňa strhávate oblečenie. Po chvíli ma pustíte, to sa však už pred vami skrývam na gauči, iba vo svojom čiernom, polo-priesvitnom čipkovanom prádle. Cez podprsenku je vidno malé, vystupujúce ružové bradavky.

„Tak, a teraz sa mi pekne predveď dievčatko. Ináč ti to prádlo vyzlečiem ja, a to sa ti teda páčiť nebude!“ odstúpili ste ďalej, no ja sa hanbím. Mám strach, ale som neskutočne vzrušená, niečo ma na tom všetkom neskutočne priťahuje. Je to aj cítiť dolu, div, že mi šťava nesteká po stehnách. „...Nie!... A okamžite mi vráťte veci a pustite ma!....“ neskrotla som ani o kúsok.

„Takže maličká sa chce hrať?! Ako chceš!....“ odišiel ste do kuchyne. Po krátkej chvíli ste sa vrátil s nožnicami v ruke a nejakými zväzkami čiernych povrazov. Vrháte sa po mne na gauči, pritisnete ma doň celou svojou váhou a začnete so svojim dielom. Vzali ste povrazy a zviazal ste mi obe ruky k sebe. Šikovnými a rýchlymi ťahmi rovnako aj nohy. To však nestačilo, stále som so sebou šklbala. Zviazal ste si ma povrazom tak, že som bola úplne bezmocná. Nejakým zázrakom ste mi priviazal stehná a lýtka spolu a ruky za chrbát a spojil to. Ostala som úplne bezmocná, to bol pohľad. Ležiaca na boku, metať som už mohla jedine hlavou. Po chvíli prišli nožnice a jemná vyhrážka, že by som radšej už viac nemala hýbať a metať. Inak za tie nožnice neručíte. Jemne kývnem hlavou na súhlas, celá vystrašená, čo idete robiť.

Držíte moje prsia, priam ich prehmatávate a silno stláčate. Nad bradavkami sa usmejete, chytíte ich medzi prsti a silno stlačíte a skrútite. Ja sa takisto skrúcam a vrtím, ale páči sa mi to. No radšej na sebe nedám nič poznať. Tvárim sa, že to nechcem a je mi to nepríjemné. Potom natiahnete ramienka podprsenky a prestrihnete. Oslobodíte z nej moje prsia. Ešte chvíľu sa kocháte pohľadom na mňa. Na moje nahé B-čka, vzrušené so stojacimi ružovými bradavkami. Prešli ste aj k nohavičkám. Začnete mi stláčať zadok, hladiť, plieskať po ňom. Tento krát, ale nohavičky ešte viac pritiahnete, nech sa mi zarežú viac do lona a poriadne ťahajú. Mierne zasyčím a cukám sa. Prstom prechádzate po nohavičkách priamo medzi stehná.... Sú už nasiaknuté šťavou... Chvíľu ma dráždite a potom... Rozstrihnete aj tie a napcháte mi ich do úst. Bránim sa, nechcem tam mať svoje premočené nohavičky, je to také ponižujúce. No zároveň sa červenám a hanbím....Vzrušuje ma to stále viac, byť vo Vašej moci.

„Je čas na tvoj trest, Lily!“... obrátite si ma tak, že ležím na brušku. Počujem otváranie šuplíka na drevenej čiernej komode .... „ Sama si si vybrala čím Lily, uisťujem ťa, že si si vybrala veľmi dobre, nato aká si malá drzá kurvička “.... Cítim na svojom zadočku dotyk rákosky...Jemný, hore a dolu po celom zadočku, ako pohladenie prstom ... A hneď nato... Rana... Silná a nemilosrdná. Veľmi ma to prekvapilo a zaštípalo. Zasyčím cez nohavičky a zatnem do nich zuby. Zatváram oči a pripravujem sa na ďalšiu ranu. Tá prichádza tesne po prvej.

Všetko sa to deje tak rýchlo, no pre mňa sa čas zastavil. „ ... A počítaj Lily, dostaneš 30 rán, prvá bola zoznamovacia, tá sa neráta. Len počítaj, ale ak ti nebudem rozumieť z tvojho mumlania, začneme od začiatku!“
Snažím sa.... Jeden Pane .... dva Pane... tri Pane.... celý čas zatínam zuby a snažím sa nevypustiť ani jednu slzu, byť veľmi statočná. Po 12. Rane už to nevydržím a plačem. Po 20tej Vás už prosím.... „Pane, prosím... Už dosť... Budem dobrá“ sľubujem vám hory,doly... vy sa len usmievate..“ Tvoj zaslúžený trest treba dokončiť. Neodpúšťam tresty!“

Konečne 30. Rana... 30 Pane... Ďakujem Vám Pane ...
Plačem, no zároveň sa teším. Prídete bližšie ku mne, zadoček mám krásne červený a pásikavý... prstami prejdete na mušličku, tá je však ešte mokrejšia ako predtým. Áno presne tak, páčilo sa mi to, bolesť spojená so vzrušením.... kto by to bol čakal, od nevinného dievčatka, že tečie pri silnejšom výprasku na zadok? Tu sa spája moja nevinnosť s perverznou dušou. Po chvíľke príjemného hladenia cítim pri doznievaní bolesti veľké vzrušenie, vsúvate mi dnu prst. Najskôr jeden a potom druhý.

“Prosím, toto naozaj dlho nevydržím, urobím sa... Prosím“..... zamumlem potichu skrz nohavičky v ústach. Usmejete sa a šepnete mi do ucha „ Pokojne sa urob .... ešte nekončíme. Čo by si povedala na svorky na bradavkách?“ otočí ma na bok, pevne mi pripne svorky, ktoré sú spojené dlhšou retiazkou k sebe a s chuťou sa zahryznú do mojich malých, tvrdých ružovkastých bradaviek... Vzdychám od rozkoše, prosím ho nech neprestáva... Cíti, že prichádza môj vrchol a tesne pred tým schmatne retiazku na svorkách a strhne ich rýchlo dolu. Je to bolestivé, ale nádherné. Nedokážem sa ovládať, rýchlo do mňa vráža prsty, moja šťava zo mňa priam vyteká. Cíti tlak na jeho prstoch, zakloním hlavu vykríknem opojená silným orgazmom spolu so šťavou, ktorá zo mňa vytreskne.....
Komentáre- príspevky
Pridal/a Hriešnik dňa 30.06.2019.
0 Hlasov
Veľmi pekne napísané. Páči sa mi to ako z nejakej knihy. Len tak ďalej.
Hriešnik
Pridal/a samurai dňa 24.05.2019.
0 Hlasov
dobrá a šikovná Smile
samurai
Pridal/a romantick dňa 19.05.2019.
0 Hlasov
krásne Smile
romantick
Pridal/a Monkey_Lu dňa 10.05.2019.
0 Hlasov
... moje mokre nohavicky hovoria za vsetko
Monkey_Lu
Pridal/a m2007b dňa 14.04.2019.
0 Hlasov
::050::
m2007b