InfernoOrgasm´s
Posted 29.08.2018 by InfernoOrgasm´s in Lezdom, Spanking, Hardcore, Bondage
Kika, moja frajerka, ktorá bola vraj veľmi zamilovaná, sa neskutočne tešila na spoločný víkend v Bratislave, kde sme chceli cestovať na 3 dni, užiť si wellness, a predovšetkým aj noc.
Nás vzťah navonok vyzeralo byt veľmi dobrý, no skutočnosti malo zadrhel, Kika ma podvádzala, čo som zistil pred šiestimi týždňami. Keď som to zistil, skoro ma to jeblo, však ľúbil som ju, no rozhodol som zatajiť to, že to viem. Po šiestich týždňoch jednoducho som už nedokázal ďalej hrať, že je to dobre medzi nami, už som proste musel takpovediac buchnúť na stôl.. Víkend v Bratislave bola dokonalá príležitosť.
Piatok poobede okolo piatej sme urobili check-in v hoteli, na šiestu sme mali rezerváciu v reštaurácií, potom zas v spa. Po večeri sme rýchlo išli na izbu sa prezliecť, a asi na pol ceste do spa len v župane som sa vrátil na izbu, lebo som zabudol dať telefón na nabíjačku. Aspoň som jej povedal, že za to..
Vybavil som, čo som chcel, a išiel som za ňou do spa. V jacuzzi sme sa rozprávali, povedala mi, že je veľmi šťastná, že ma miluje, a že ma radosť, že ma má. Vedel som, že pravdou je opak, no nechal som ju vo svojom svete.
Keď sme išli naspäť na izbu, Kika sa veľmi potešila, prekvapilo ju šampanské na stole, čo tam doniesol room-servise počas toho, ako sme boli v spa.
Dali sme si šampanské, bozkávali sme sa, a hneď som si všimol, že strašnú chuť ma na tvrdú jebačku. Dal som jej jednu jemnú facku, potom ešte jednu, a opýtal som sa: Tešíš sa na môjho vtáka, že? Ona, už jemne vzrušená mi odpovedala, že hej, asi tak, ako ja na jej pery, že ešte dnes ma v pláne robiť somnou veci, ktoré nikdy nezabudnem. Rafinovane som sa usmial, chytil som jej cop za jej krásnou hlavičkou, odpil som si so šampanského, dal som jej odpiť z môjho pohára, pritlačil som ju k sebe, silno som ju pobozkal, pohár spadol na zem, silno som jej chytil zadok s dvomi rukami, oprel som ju o stôl o stôl so šampanským, chytil som ju pod krk, a som jej oznámil, že dnes sa snou udeje to, čo sa ešte nikdy neudialo. Chcel som ju vidiet v sexi pradielku, tak som jej oznámil, že idem dole do baru doniesť hore vodu. Zatiaľ nech si da sexi červene prádlo. Keď som sa vrátil, Kika ležala na posteli v červených tangačoch a podprsenke, a čakala. Položil som vodu na stôl, zhodil som so seba župan a plavky, a vytiahol som z kufra púta a bič. Tieto vecicky dobre poznala. Ako som sa približoval k nej, striedavo pozerala do mojich oči a na môjho vtáka. Bola veľmi vzrušená.. Usmievala sa, vedela, že o dve minuty budem jebat jej ústa, a ona sa pomali začne dusiť vo svojich slinach. Kľakol som si na posteľ, s vtákom blízko k jej tvaru, aby som ju mohol spútať do X-ka, no Kika hneď mi začala oblizovať vajca, aj zalud, čo tak veľmi sme milovali obaja. Trosku som sa nechal uniesť, s dvomi rukami chytil som jej vlasy do copu, ona začala silno fajčiť môjho veľkého vtáka. Honila a fajčila naraz, honila a bozkávala mi vajca. Tvrdo mi stal vták, cítil som na nej jej jemne pery, jej teplý jazyk. Kľakol som si nad jej prsia tak, že mal som medzi nohami podsebou jej prsia, s pravou rukou som som chytil jej vlasy, a začal som jej jebat ústa. Vzrušený som bol, kokot mi stal silno. Veľmi divoko som jebal jej teplu hubu, sliny jej tiekli, dusila sa.
Počas toho som nasadil putá na jej ruky, pevne. Keď ruky mal v putách vytiahol som kokot z jej úst, spútal som jej aj nohy tak, aby jej telo vyzeralo ako X. Ani sa nenazdala, už som si sadol nanu naspäť, dostala facky, a do jej úst som natlačil kokot. Fajčí ty kurva, fajčí môj kokot ty kurva - som jej povedal. Pravú ruku som položil na jej piču, jej tangace som chytil do dlane, a zarazil ich jej do picky. Uvolnil a zas zarazil..
Vystriekam sa ti na tvar, som jej povedal.
Menej ako minútu som jej musel jebat pery, kým som sa vystriekal. Na jej tvar, na ústa, na vlasy.
-Ach, to bolo úžasne. Fuu.. neskutočne. Zatvor trosku oči ešte, a veľmi pomali mi oblizuj semeno z vtáka - som jej povedal, čo s radosťou urobila. Jemnúcko mi oblizovala z vtáka semeno. Milovala to, oči mala zatvorené, užívala. Vytiahol som ho z jej úst, položil som ho na jej pery, a “CVAK”. Prudko otvorila oči, a uvidela môj úsmev, ako som nafotil jej ogecovanú tvár s kokotom pri jej tvári.
-Čo robíš? Sa ma pýtala!
Postavil som sa, roztrhol som jej tangace, s čím som utrel jej tvar, a napchal jej ich do huby. Pritom nechápavo pozerala, a vypytovala sa. Akonáhle som jej ústa naplnil s jej tangacmi od semena, som jej tu hubu zalepil s lepiacou páskou, na oči som jej nasadil masku.
- Vrelo ti odporúčam, aby si sa rozumne somnou bavila, keď ti uvoľním ústa. V opačnom prípade môže sa stat, že tvoje portrét zverejním na facebooku.
Odstranil som jej tangace z úst, ona hneď začala: čo robíš? Čo si blázon? Skočil som jej do reči! - odkedy ma podvádzas?
- čo? Ja ta nepodvadzam!
- Viem, že ma podvadzas.
A takto to išlo dosť dlho, kým sa priznala.
To mi stačilo.
Za som jej zalepil usta, strhol som z nej podprsenku, vybral som z kufra stipce, dostala ich na bradavky. Začal som ju prstovat, potom lízať. Dosť dlho som ju lízal, kým som sa opýtal: aj on ta takto lízal? Alebo inak? Hm? Ešte asi pol hodinky ďalej som ju lízal, potom som jej nastavil vibracnu hlavicu. Hlavica ju masírovala, ja som jej zas začal telo bičovat. Po hodine, keď mala celé telo dosť červene, som jej vybral z huby tangace aby trosku nadýchla. Prosila ma aby som prestal, no ja som vôbec prestať nechcel.. potrestam ta!!
Zalepil som jej naspäť usta, a som jej nahlasil, aby sa pripravila na svoj prvý lesbicky sex. To ju zatriaslo..
Keď pred spa som sa vrátil do izby, skutočne som dal telefón na nabijacku, ale ešte som zavolal aj babám z escortu, povedal som, že potrebujem dve baby na na toto a toto. Povedali, že áno. Dohodli sme sa, že dôjdu o polnoci do hotela. Bolo trištvrte na dvanásť, každú sekundu som čakal telefonát od báb. Kika už viac hodín bola v putách, usta ma zalepene, oci zaviazane, dlho ma stipce na bradavkach, viac orgasmusov prežila vďaka hlavice. Telo ma po bičovani, ma dosť. Zazvoní mi telefón, baby sú na recepcii. Volam na recepciu, aby baby poslali hore. Kým prídu hore, Kike porozprávam, čo ju čaká.
Klopanie. Otvorím dvere nahý, baby tam stali. Dve blondínky, dlhovlasá a kratkovlasa. Celkom pekne. Prišli dnu, uvideli Kiku, ktorá hneď začala vlniť ako počula ženské hlasy. Baby ju začali provokovať, povedali, že aká je chutná, že som mal dobrý nápad, a že som zlý. Som povedal, že Niesom zlý, len láskou sklamany. Baby sa vyzliekli, a jedna hovorí, aby sme sa spolu traja osprchovali. Suhlasil som. Kika najradšej by utiekla, bolo to nanu silne psychické tyranie. Jedna z báb mi naschval povedala, že ma v sprche dobre vyfajčí. Asi 15 minút sme boli v sprche, rozprávali sme sa o tom, že čo majú robit Kike. Smerom von z kupelky jednej babe som povedal, že sa mi veľmi páči. Ona odpovedal, že rozdáme si to. Takze sme išli na posteľ, kratkovlaska, Andrea hneď odstránila Kike hlavicu, šupla jej facku na mokrú vzrusenu piču, a povedala, aby som Kiku vyliezal. Bolo to podľa dohody. Jedna z jednej strany, druha z druhej strany si ku Kike lahli, a začali jej lízať bradavky. Ja som jej lízal piču, pritom sme sa smiali, že tu fotku zverejníme, a že spravíme o Kike viac fotiek. Už veľmi vzdychala. Lizali sme ju asi 25-30 minút, keď som donej strčil vtáka, a začal som ju jebat. Kratkovasa sa postavila, zobrala bič, vrátila sa inej a klakla si tak, že práve koleno mala pri Kikinych prsiach, ľavé blízko k stehnám. Držala bič v ruke. Dlhovlasá Erika tiež prestala, presunula sa ku mne ako sme sa dohodli, klakla si zamnou, nalepila sa namna zo zadu, a začala mi hladkať hruď, proste telo. Povedal som Andi, že teraz. Andi z Kikinych oči dala dole masku, a ona uvidela ako blondínka hladká jej priateľa počas toho ako ju ide jebat. Andi daj jej, povedal som. Začala ju bicovat, ja zas jebat. Plakala..
Po desiatich minútach Andi prestala, nasadila si strap-on, celkom veľký a hrubý. Vtedy som prestal ju jebat, s Erikou sme nechali priestor Andi, nech jej da ona. Erika pri posteli sa oprela o stoličku, a ja zanou, a postojačky zo zadu som ju začal jebat.. Andi pritom v ruke mala môj mobil, a natacala ako jebe Kiku. Dosť dlha jebacka to bola, či Erika a ja, či Kika a Andi. Zacítil som, že budem striekať. Eri obišla posteľ, ľahla si ku Kike, vlastne k jej prsiam, ka som si tam kľakol z druhej strany, kokot som mal nad jej prsiami. Dlhovlaska mi chytila vtáka, a silno honila. Striekal som na Kikine prsia. Andi to natacala. Kika už mala dosť, už nevládala. Tak Andi som nakazal prestať, no ona sa vynášal. Klakla si na Kikinu tvar, začala sa robiť. Erike som nakazal približovať mi kokot. Potom si ľahla ku Kiku tak, ako keby chcela 69, ale z boku. Začala ju lízať, nohy mala rozložené pri jej tvári.
Ja som si ľahol na hrbat na konci posela, Andi bola pripravená nasadnúť a zajazdiť. Aj začala. Urobila sa mi na kokote, nie dlho na to striekal som aj ja. Andi mi ho vyhonila na kikinu tvar. Končili sme.. Andi a Eri sa obliekli, odišli. Ja som ešte Kiku chcel potrestať viac. Ešte raz som ju pojebal, a som striekal na jej brucho. Dobre, stačí. Som si zbalil veci, obliekol, a bol som pripravený na odchod. Ona tam ležala sputana, tri výstreky na tele.. spravil ešte pár fotiek, a napísal som z jej telefónu chalanovi, s ktorým ma podvádzal, že kde nájde kartu k izbe, a že kde nájde svoju kurvu, a nech príde pre ňu. Kike som povedal, že keď otomto niekomu povie, zverejním fotky. Odišiel som. Na recepcii som povedal, že nečakane musím odísť, priateľka spi na izbe, ale príde pre ňu jej brat. Niečo ma ešte napadlo.. vybehol som do izby, a opýtal som sa Kiku. Myslíš si, že si si toto zaslúžila? Áno so slzami v očiach kyvala s hlavou, že áno. Povedal som, že dobre, Odpustim jej, keď aj ona mne. Pristúpil som k nej, vybral tanga z jej úst. Plakala, a povedala, že dobre. Dobre rada, tak idem. Príde pre teba tvoj frajer. Ahoj.
- chceš ma tu takto nechať? - sa pýtala.
- Hm, nie, jasne, že takto nie. Prepáč.
Zalepil som jej usta zas, dostala naspäť vibracnu hlavicu, zapnutú na plny výkon, dal som jej stipce na bradavky a dostala naspäť masku na oči.
- takto ta tu nechám!! Ahoj
A odišiel som.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Lenny dňa 29.08.2018.
0 Hlasov
Tomu ver, ze pise neuveritelne riadky.
Lenny
Pridal/a InfernoOrgasm´s dňa 29.08.2018.
0 Hlasov
Asi obaja o tom vieme svoje..
InfernoOrgasm´s
Pridal/a Lenny dňa 29.08.2018.
1 Vote
Je eroticko- jebackovo vasnivo nabity vasen, sex nechyba, ani, hnev, vyborne (: zo zivota.
Lenny
Pridal/a InfernoOrgasm´s dňa 29.08.2018.
0 Hlasov
Viem. Život píše neuveriteľne riadky.
InfernoOrgasm´s
Pridal/a Lenny dňa 29.08.2018.
0 Hlasov
Tie oznacene tangace v ustach rafinovane a spravne blaznive vyborna vsuvka,a inspiracia v intimite super pribeh, dankesonik (:
Lenny
Pridal/a InfernoOrgasm´s dňa 29.08.2018.
0 Hlasov
Bittesonik Smile som rad, že páčil príbeh.
InfernoOrgasm´s