Jakubko
Posted 31.10.2018 by Jakubko in chastity, foot fetish, BDSM, Femdom
Vzťah s Jankou sa vyvíjal adekvátne k našim preferenciám. Po pár týždňoch som sa nasťahoval k nej domov a môj byt dal do prenájmu. Potrebovala ma mať pri sebe a ja ju. Navyše sa začala naplno venovať mojej premene a od mojich predstáv som sa dostával ku skutočnosti, ktorá ma v mnohom prekvapila. Takéto zmeny v živote by som nečakal nikdy.

Zrovna som bol na nákupe potravín, samozrejme, že môj zadok mal v sebe kolík už väčších rozmerov, navyše vibrujúci na diaľku. Janka mi ho samozrejme zapla naplno a zatiaľ sa nemala k tomu aby aspoň znížila intenzitu. Takže aj keď som sa snažil chodiť normálne, určite to tak nevyzeralo naozaj. Podozrivé pohľady ma prenasledovali na každom kroku. Našťastie som už mal väčšinu nákupu za sebou a mieril som k pokladni. Zadok mi tak nehorel ako v začiatkoch a bolo dobre namazaný, takže nepohodlné to úplne nebolo. Ale zabraňovalo to nadržane pozerať na krásne dámy, ktoré som stretal. Už som bol bez orgazmu 31 dní, celý október a tak to aj vyzeralo s mojim správaním.

Janka ma takmer denne dráždila, ale potom opäť ma zamkla do pásu, alebo aspoň mi nedovolila sa s ním hrať. Väčšinou však chcela aby bol zamknutý a nestriekal kade-tade. Navyše ako sissinka som vlastne penis ani mať nemal, je vraj navyše a vôbec ju nevzrušuje, keď stojí. Svedčilo o tom, že väčšina dráždenia, ktoré sa mi dostávalo bolo vibračnou hlavou Vanda. Moja hlava bola v oblakoch, ale kupodivu čím dlhšie som bol bez výstreku, tým viac som sa vedel opäť sústrediť aj na bežné činnosti. Takže v práci sa mi zlepšil zase výkon a dokázal som si aj čítať knihu bez toho aby som myslel len na to jedno.

Čas strávený pri jej nožičkách bol naopak pre mňa potrebný snáď najviac, večere počas ťažkého týždňu sme často trávili tak, že madam sedela na gauči, čítala si a nohy mala vyložené na mne. Mohol som si čítať, alebo pozerať televízor ako mi oči dovolili. Ale úprimne, užíval som si ten pocit, že som len podnožka a mám tu česť mať jej božské nohy na mne.

Momentálne som mal oblečené ružové tangáčiky a rovnako ružovú podprsenku bez kostíc. Bol som úplne depilovaný po celom tele, aj ruky a okoliu sa museli vynímať aj dierky na náušnice. Navyše som za posledný mesiac schudol asi päť kíl, pretože si madam sleduje aby som bola štíhlejšia slečna.

Zrovna pokladníčka pípala potraviny, keď vibrácie v mojom zadku stíchli a ja som si viditeľne uľavil.
“Konečne máte nákup za sebou, vás chlapov to nebaví, čo?” milo sa na mňa usmiala šarmantná pokladníčka s havraními vlasmi.
“Ani neviete ako som rád, že už pôjdem domov” usmial som sa späť, zaplatil a išiel.
O chvíľu ma opäť prekvapili vibrácie. Keď to príde nečakane, tak to spôsobí mierny šok.

Cesta domov trvala peši asi 15 minút, ale ubehlo do dosť rýchlo. Keď som otvoril dvere do domu, tak ma ma Janka čakala s úsmevom. Zobrala mi z ruky tašky a išla to ukladať. Ja som si mohol dať von kolík a spraviť potrebnú hygienu. Mal som rozkázaný aj klystír a musel som sa oholiť poriadne aj na tvári.

Vraj mám potom počkať na kolenách v kúpeľni a keď sa jej bude chcieť príde pre mňa a trošku ma upraví podľa jej predstáv, vraj bola tiež na nákupoch. A mám sa na čo tešiť a vraj sa potom nespoznám.

Už ma boleli kolená, keď sa objavila predo mnou a v rukách držala niečo čo som v útrobách mozgových buniek čakal….

Pokračovanie…

Zdroj: https://femdompoviedky.wordpress.com/pribehove-serie/vzdalovanie-od-predstav-6/
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.