Jakubko
Posted 23.08.2018 by Jakubko in Femdom, BDSM, chastity
Šťastný život. V práci sa mi ťažko sústredí po roku bez orgazmu. Nadržaný som ako zajac. Moja žena Romana ma spolu s jej kamarátkou doktorkou Lýdiou dráždia a trestajú do nepríčetnosti. Lenže, bez vyvrcholenia, ktoré mi fyzicky znemožnili. Osobne podozrievam doktorku Lýdiu, že používa čiernu mágiu, ale to by nevysvetľovalo lekársky zákrok, ktorý som podstúpil.
Navyše odvtedy som si prečítal veľa textov o hypnóze a dosť vecí sa zdá byť reálne možných.
Zazvonil mi pracovný telefón.
"Ahoj zlato, hoň si ho." na druhej strane bola moja manželka, prečo mi volá na toto číslo?! Hneval som sa, ale hneď mi stál ako skala a ja som si ho musel honiť. Keďže máme v práci aj kamery, tak som sa to snažil robiť aspoň nenápadne.
Než som stihol čokoľvek povedať, tak zložila.
Stačilo počuť jej hlas a hneď som vedel čo musím robiť.
Musel som ešte odpísať na hromadu mailov, ale jednou rukou sa to robilo ťažko, najmä keď som mal myšlienky niekde inde.
Ťukal som písmenko po písmenku a k môjmu prekvapeniu sa mi to nakoniec podarilo, ale bolo to ťažké.
Keď sa blížila hodina obedu, tak som myslel, že sa manželka zľutuje, ale nestalo sa tak. Stále som sa s ním musel hrať.
Podotýkam, že v práci mi to ešte nikdy nespravila. Vždy rešpektovala, že v práci sa to nehodí.
Doteraz som v nej bol iba nadržaný, ale nepostavil sa mi ani keď som chcel ja. Jednoducho mi to zakázala a basta. No a teraz sa deje pravý opak.
Potom mi z ničoho nič klesol. Napriek tomu sa moja ruka snažila stále. Hypnóza je svinstvo a teraz sa to prejavuje. Môže si so mnou moja pani robiť čo chce a nič proti tomu nezmôžem. Až potom zazvonil telefón.
"No čo nadržanec, užil si si to?" jej nežný spevavý hlas ma vždy milo prekvapí.
"Áno, prosím, môžem ísť na obed?"
"Môžeš" zasmiala sa a zložila.

Keď som dojedal polievku, mi zrazu stál ako skala. Zrazu som v ňom zacítil svrbenie. To nie je možné, on sa mi hýbe akoby sám. Tváril som sa akoby nič a išiel jesť aj druhé jedlo, ktoré mi medzitým priniesla sympatická čašníčka. Brnenie pretrvávalo až dokým som si do úst vložil posledné sústo bryndzových halušiek. Zapil som to kofolou a všetko ustalo.
Ako som už povedal, hypnóza je svinstvo. Jedno magické slovko, dokáže toľké divy.
Evidentne ukryla niečo do slova "môžeš", inak si to vysvetliť neviem.

Pracovný deň som prežil už bez nejakých prekvapení a zvládol som spraviť aj ťažšie úlohy a činnosti, ktoré si vyžadovali moje plné sústredenie.

Po príchode domov som si automaticky nasadil nerezový obojok, po osviežujúcej sprche ostal nahý a čakal na svoju pani. V momente, kedy sa v dverách ozvalo šramotanie kľúča, tak som vystrelil a čakal ju kľačiac na studenej dlážke. Pomohol som jej vyzuť jej voňavé nožičky a bozkal ich. Následne som jej pomohol s nákupmi.

Večer som jej slúžil ako podnožka. Kľačal som na kolenách opretý o ruky a vnímal jej zmyselné dotyky nôh. Teplo z nich ma hrialo pri srdci a za normálnych okolností by mi stál ako skala, čo pre tentokrát nepripustila. Zatiaľ čo ja som si užíval každú stotinu, Romana si čítala knihu a popíjala vínko. Ja som nesmel a tíško som jej závidel. Splnil sa mi sen byť otrokom mojej ženy, stále si neviem v hlave vysvetliť, ako môžem byť takto šťastný. Len tak slúžim ako stolík a necítim nudu.
"Na chrbát!" vyrušila ma z rozjímania.
Okamžite som ju poslúchol. Okamžite jej nožičky, ktoré osviežoval prenádherný krvavo červený lak na nechtoch skončili na mojej tvári. Sem-tam mi kradli dych, ale najmä úžasne voňali. Okamžite mi stál, teraz ťažko povedať, či aj napriek zákazu. Ale pravda je taká, že som bol úplne vzrušený a akoby v tranze. Ľavá nôžka, pôvabná a šarmantná sa pomaly tichučko presunula na penis a kopla. Od nečakanej bolesti som vykríkol, ale márne. Kopla opäť a silnejšie. Namiesto očakávaného dráždenia spravila niečo neočakávané. Postavila sa na mňa, jedna noha stála pevne na bruchu a druhá na hrudi. Mierne sa presúvala, šliapala jemne a predsa som miestami myslel, že to nezvládnem. V jednu chvíľu stála na hrudi oboma nohami a dlhšie než by som si prial. Už som nemohol ani dýchať, nádych by bol nadľudský čin. Z výšin na mňa hľadela plná moci a ja som s pokorou hľadel do jej sebavedomých očí. Ja jej otrok – ona moja pani.
Potom zostúpila zo mňa, ale len preto aby mohla pokračovať znovu. Prišlo mi to ako večnosť. Spotil som sa, potrápila ma, ale pocítil som psychické uvoľnenie aké už dlho nie.

Následne som skončil v jej nežnom náručí, ale aj ona v mojom a užili sme si krásny čas a pekné milovanie. Počas, ktorého som stále nemohol vystreknúť, ale ona si užila viacero orgazmov. Spokojní sme zaspali tvrdým spánkom. Moja hlava spala spokojne pri jej nohách a zohrievala ich.

Zdroj: https://femdompoviedky.wordpress.com/pribehove-serie/hypnoza-3/
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.