TuToJe.sk  


Iluzionista
Posted 12.05.2018 by Iluzionista in Ostatné
Ahoj,
ver, že sa mi to nepíše ľahko, ale už takto ďalej nemôžem. Potrebujem ťa, potrebujem ťa každé ráno mať pri sebe. Vstávať s tým pocitom, že si tu pre mňa a ja pre teba. Chcem, aby môj život mal zasa zmysel, lebo takto už ďalej nemôžem. Blúdim svetom bez nálady a hlbšej pointy. V mojich očiach sa už pomaly stráca nádej a ja neviem, čo ďalej. Je to hrozný pocit, žiť, a nemať prečo, pre koho. Sledujem tých ľudí, tie páry, ktoré kráčajú po uliciach a držia sa za ruky. Len tak ruka v ruke sa predierajú týmto skurveným svetom. Ani nevedia, aké veľké majú šťastie. Tak moc im závidím. Je to vari môj osud? Skončiť takto? Sám?

Jebať!!! Jebať tento svet! Tento život! Nepotrebujem to! Vystačím si aj sám....

Ách koho klamem... Nezvládnem to. Potrebujem patriť, potrebujem zmysel. Niekedy sa pristihnem, ako sledujem psov na vodítkach a len tíško im závidím. Viem, znie to hlúpo, prosím, nesúď ma. Oni majú svojich pánov, ktorý im dajú voľnosť a zároveň ich pritiahnu spať a vrátia na správnu cestu, keď z nej zídu. Ách mať tak teba, pani, ktorá by mi ukázala správny smer. Budem trebárs aj tým psom, len ak ťa to spraví šťastnou. Kľudne si navlečiem obojok, budem chodiť po štyroch a budem štekať, len tu buď, buď tu pre mňa, ako ja, tam budem pre teba.

Viem, chcem možno mnoho za to málo čo ti môžem ponúknuť. Moc toho nemám, hlavne nie to, o čo by si stála. Môžem ti dať svoje telo, na ktorom bez tak nezáleží, môžeš si s ním robiť čo chceš. Môžeš ma biť, škriabať, bičovať a ničiť podľa svojej vôli. Môžeš ma ponižovať a vziať si moju hrdosť, pošliapať ju a zahodiť. Zneužívať ma pre svoje perverzné nápady, ktoré nemajú kúska súdnosti, len prosím.... prehlás, že som tvojim.
Na oplátku ti sľubujem, že tu budem pre teba, vždy, keď to budeš potrebovať. Že splním všetky tvoje priania od výmyslu sveta. Budem sa starať o tvoje telo, hýčkať ťa a masírovať. Budeš moja kráľovná, môj jediný zmysel života. Budem ťa oslovovať len tak, ako ti bude po vôli. Budem ti nosiť topánočky a navliekať ti ich na nohy, zatiaľ, čo ty budeš sedieť na svojom tróne v obuvníctve. A je mi jedno, kto všetko nás uvidí a kto si o nás čo pomyslí, bude to len o nás. Sľubujem ti aj to, že ťa budem lízať až kým mi jazyk nestŕpne. Samozrejme len ak mi to dovolíš. Že môj penis bude patriť len a len tebe a žiadnej inej. Že už sa nepozriem na inú ženu tak, ako sa budem každý deň pozerať na teba.

Viem, nie je toho moc, no pre mňa je to všetko... Tak už si ma prosím ťa všimni....
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.