Estel281
Posted 16.02.2019 by Estel281 in BDSM, Spanking, Bondage
Skoré ráno ako každé iné . Všade ticho keď som vychádzala na ulicu opäť len ďalší deň v kalendári –chladné mrazivé ráno ešte nie celkom deň a už nie celkom noc . S Martinom to už bolo prázdne mŕtve , venoval sa svojim koníčkom, počítačovým hrám a všetkému inému viac ako nášmu šťastiu . Už dlhšie som si to uvedomovala a viackrát som s nim preberala ako mi chýba , ako potrebujem jeho spoločnosť a spoločný čas ktorý mi upieral ...........taká bezmocnosť . len volanie do tmy bez žiadnej odpovede .
Muži ma nikdy nezaujímali , vždy som sa k nim chovala tak by si čím rýchlejšie zaradili spiatočku. Mnohí nemali vôbec odvahu ma osloviť a keď to skúsili narážali na betónový múr odporu. Boli takí priemerní, plochí, priehľadní , povrchní , nedokonalí, lineárni .........väčšinou hlúpy. Každý z nich bol iba taký veľký ako jeho penis .
Ranná cesta pešo v mrazivom tmavom ráne má svoje výhody. Keď si nasadím sluchatka , nepočuť zvuk prechádzajúcich áut a ani bežný ruch ulice. Môžem len stretávať známe tváre, pozorovať ich a rozmýšľať aký asi majú život ...Dnes ráno kráčal oproti mne ...ako vždy ... neznámy ....v modrej bunde , ruky vo vreckách . Nazvala som ho ranný nomád . Vždy s ponáhľal a mal sklonenú hlavu , pokojný krok , cez plece koženú tašku , čierne topánky , ponorený do seba . Niekedy sme vymenili letmý registračný pohľad alebo jemný úsmev .
V to ráno sa všade na chodníkoch veľmi kĺzalo , preto som kráčala opatrne, lebo to vyzeralo, že sa stretneme na najužšej časti chodníka a jeden z nás sa bude musieť uhýbať . Moja obľúbená pieseň mi ovládla úplne celý mozog a tak som sa na chvíľu zahľadela niekam do tmy ..stratila som rovnováhu a takmer som vyletela na frekventovanú cestu plnú áut . Zrazu som pocítila ako ma chytil za rukáv a pritiahol k sebe . Pozerala som sa do tých zelených očí a vybrala som z uší sluchatka . Ranný nomád a usmieval a mal hlas taký prijemný ako kroky v tráve . „ Pani , nič sa vám nestalo, ste v poriadku ? „ Chvíľu som sa prekvapene dívala , myslím že to nespozoroval a potom som povedala „ Prepáčte, mrzí ma, že sa tu musíte tak skoro ráno hrať na rytiera, ten chodník je veľmi šmykľavý „
„ To je v poriadku, som rád, že sa vám nič nestalo . Mimochodom som Adam „
Prešlo niekoľko dní a nomáda – Adama som nestretla . Chýbal mi . Potom v jeden štvrtok sme sa opäť stretli na rovnakom mieste ako vždy . Už z diaľky sa na mňa usmieval, klopil zrak
„ Chýbali ste tu , nemal ma kto zachraňovať „ ...začala som
„ Bol som na služobke , a dúfam, že ma nikto nenahradil . Som v tom už dobrý“ .
Obaja sme sa usmiali a prehodili zopár úvodných viet . Predstavila som sa a dohodli sme si kávu po práci. Adam pracoval ako IT technik v jednej firme mimo mesta . Končil v práci po 18.00 a ja o pár hodín skôr. Celý deň som bola ako na ihlách a spaľovala ma nedočkavosť aby som sa s nim znova stretla . Toho muža som stretávala niekoľko mesiacov denne a nikdy som si na ňom nevšimla nič čo by ma lákalo, zaujalo alebo stálo za moju pozornosť . Bol nenápadný, tichý, nevýrazný, úplne všedný....jediné bezvýznamné zrnko piesku ....a predsa.
Prišiel na stretnutie priamo z práce a ja už som ho čakala na dohodnutom mieste. Vchádzal pokojne a pomaly kráčal ku stolu , usmieval sa prirodzene . Naše prvé stretnutie bolo veľmi príjemné a Adam na mňa urobil dobrý dojem . Bol skromný, pokojný, kľudný , inteligentný, duchaplný , vtipný, mal decentné, skôr nesmelé vystupovanie , a dalo sa ním hovoriť na každú tému. Zapôsobil na mňa.
Zistila som , že je rozvedený a dlhší čas už žije sám a bez partnerky – nechcela som vyzvedať prečo . Má rad fotografovanie a máme mnoho spoločného .
Po našom prvom stretnutí nasledovali ďalšie . Bolo ich niekoľko ,kým som nadobudla pocit, že mu môžem veriť a začali sme sa rozprávať aj o osobnejších témach . Vymenili sme reštauráciu za komornejšie miesto .....u Adama alebo u mňa doma.
„ Vieš nikdy ma nelákali ti pestrí samci čo sa potrebujú ukazovať a rozhadzovať našuchoreným perím . „ ...začala som pri pohári červeného.
„ Prešla som mnohými krátkymi neúspešnými vzťahmi , aby som zistila čo nechcem . Mala som aj dlhší vzťah, ktorý skrachoval „ ...a teraz som tu , na miesto z ktorého sa už nechcem pohnúť. Je to ťažké „
Sedela som na gauči v šatočkách s jednou nohou vyloženou a pokrčenou v kolene a druhou spustenou na koberci a prstami na nohe som sa prehrabávala medzi chĺpkami jemného bieleho koberca . Adam sedel na zemi opretý chrbtom o sedačku a nohami vystretými pred seba .
„ Si teraz tu ..je to dobré . Cítim sa taký spokojný a všetko je ako má byť . Všimla som si, že Adam sa prehrabával rukou v koberci a bol nebezpečne blízko mojej nohy . Rozmýšľala som , že ju odtiahnem. Nechcela som si s nim nič telesné začínať. V posledných mesiacoch mi bol priateľom, pomocníkom, spriaznenou dušou a nechcela som to pokaziť a zároveň ma lákala predstava , že ....
Aj tak všetko na čo siahnem zhorí . Nevyhovuje mi žiaden muž , ktorého som poznala ..každý chcel mať nadomou kontrolu, alebo ma vlastniť alebo mi udával hranice a nikam to nakoniec neviedlo .
Nastalo chvíľu ticho...ticho s nim bolo ako hudba . Vedela som že je tu a môžem stíchnuť bez vysvetľovania a on ho chápe.
Naraz sa jeho ruka dostala k mojim prstom na nohe a jeho prsty sa preplietli pomedzi tie moje spolu s vláknami koberca ......zobral moju nohu do svojich rúk a odložil víno . Jemne mi nohu masíroval. Začal od malíčka jemne hladkal a krúžil a postupne prechádzal k ďalším prstom . Mala som už nohu v jeho lone a po 3 pohári vína som neprotestovala a čakala ako bude pokračovať. Neodvážil sa na mňa pozrieť a mal hlavu sklonenú a mňa to neskutočne vzrušovalo . Jeho ruky mi hladkali nohu čoraz intenzívnejšie a ja som od slasti zaklonila hlavu a nechala ho. Zrazu som pocítila teplý vlhký jazyk na svojom palci ako krúži popod bruško. Okamžite som zvlhla tak, že som mala pocit , že som sa pocikala . Adam už kľačal na 4 a lízal mi nohu od členku smerom hore . Nevydržala som to a druhu nohu som mu položila na zátylok a pritláčala ho nazad k zemi . Slastne zavzdychal . Rozopla som nebadane opasok na šatách a prevliekla som mu ho popod krk a zapla. Na chvíľu sa prestal venovať mojej nohe a zastal ......nepozrel sa na mňa a čakal .
„ Je toto v poriadku Adam ? „ ....opýtala som sa neisto
„ Je to v absolútnom poriadku Pani moja ,,,,,,“ ......tuto vetu šepkal a ja som neverila vlastným ušiam .
Slučka z opasku sa Adamovi stiahla okolo krku hladko a tesne a ja som sa posadila na jeho chrbát a vzala mu moje nohy z opatery ,,,,
Stále bol na štyroch a nepovedal ani slovo ,...sedela som na ňom ako na stoličke s nohami prekríženými a prstami na nich olízanými úplne dosucha.
„ Podaj mi víno „ ....povedala som
Bez slova to vykonal........Dopila som svoj pohár a pustila ho prázdny na koberec pred neho .
„ Zdvihni ! „....Adam siahal po ňom rukou .
Zrazu som ho čo najviac silno udrela rukou po zadku až sa prehol a tlmene zastenal ....
„ Zubami ! „ a tlačila som mu hlavu ku stopke pohára . „ Prepáčte, prepáčte Pani moja ...“
Presadla som si z jeho chrbta na konferenčný stolík tak aby som naňho videla .
„Vyzleč sa !! „ .....len čo som to dopovedala vstala som a odišla do kuchyne s oboma pohármi . Tam som sa porozhliadala a zobrala niekoľko varešiek- s krátkou rúčkou aj s dlhou , plochú varešku na obracanie palaciniek, z košíka na ovocie uhorku a z chodby Adamovu šatku na krk , ktorá ním voňala a tá vôňa bola taká omamná že som si ňou potrela krk, prsia a aj rozkrok . Ešte som sa otočila a vzala aj čiapku ......asi niečo z jeho práce, z chodby sviečku a vybehla som aj na balkón po 2 štipce .
Vrátila som sa do obývačky....bola som taká rozrušená, že som myslela že cesta tam trvá celú večnosť .
Adam sa medzitým vyzliekol a rifle , spodné prádlo a tričko hodil vedľa sedačky na zem . Kľačal tam na štyroch na mieste kde som ho nechala a díval sa na zem . Jeho dýchanie bolo počuť už od dverí . Jeho penis stál a bol taký tvrdý a veľký, že v tej polohe ho mal opretý o brucho a poriadne ho tlačil , lebo robil priehlbinku v jeho podbrušku . Opasok mu z krku visel a jeho koniec mal vedľa svojej pravej ruky .
„ Prečo sú tie veci tak pohodené ? „
„ Hneď to uložím pani moja „ ...odpovedal potichu .
„ To teda uložíš!! „ ......podišla som k nemu a obkročmo som si nad neho zastala otočená k jeho zadku . Zobrala som varešku na obracanie palaciniek a najprv jemne po oboch stranách zadku udrela ......Adam zastonal ale držal.....potom nasledovalo asi 5 rán po zadku z oboch strán a jeho zadok zostal krásne ružový .
„ Trest je odmena .....a odmena bude ešte väčší trest „
„ Som celkom vo vašej moci Pani moja ... a urobím všetko čo mi prikážete „
Sadla som si na stolík, ktorý som posunula preč z koberca a on po štvornožky ukladal pohodené veci na úhľadnú kôpku . Dívala som sa naňho a tak veľmi sa mi páčil s tým ružovým zadkom a penisom zatlačeným do brucha, ktorý mu vybiehal pri ukladaní do strán a znova sa vracal do priehlbinky a hlavou sklonenou s mojim červeným opaskom na krku .
„ Nohy!!! „ .....ukázala som na svoje nohy a vareškou ho udrela po temene a pritlačila dolu , aby sa opäť venoval mojim nohám...oblizoval ich dychtivo každý jeden z 1O prstov pomedzi dlhé chlpy koberca, ktoré sa mu plietli do úst . Potom mi nôžky zdvihol držal ich v dlaniach pred tvarou a kľačal oblizoval ich odspodu, medzi prstami a zároveň rukami hladkal ,,,,,,,,,bolo to také oslobodzujúce , mokré, vzrušujúce ... nevedela som či sa mi točí hlava od opojenia alkoholom alebo do neskutočného vzrušenia ktoré už pretieklo cez nohavičky .
„ Stačí ....otoč sa „
Adam ostal na štyroch a hlavu si oprel o gauč .....otočil sa ku mne zadkom . Vzala som uhorku ....mala hladkú kožu a nemala žiadne vypukliny . Mala strednú hrúbku a nebola príliš dlhá . Odbalila som ju z plastového obalu a položila na Adamov zadok . Bola studena tak som ňou chvíľu prechádzala po chrbte a popod bruško ,keď sa dotkla penisu omočila sa zo šťavy ktorá z neho vytekala a opäť som sa ňou vrátila . Chvíľu som ju podržala medzi jeho polkami a on pritom tak stenal a zatláčal ich ku sebe a vôbec sa nebránil tomu čo som chcela urobiť . Bol taký oddaný ako malé šteniatko . Po všetkých tých týždňoch zdôverovania sa mi natoľko veril, že mu neublížim a zároveň vedel, že ho potrebujem pre seba použiť .
Naklonila som sa nad jeho zadok a roztiahla ho a poriadne napľula nad dierku a aj na užší koniec uhorky . Nohy som odspodu zasunula pod jeho kolena a roztiahla ich . Stále nevydal zo seba ani hláska a hlavu mal opretú o sedačku . Zľahka som zasunula koniec uhorky do konečníka a Adam sa prehol ešte viac ..tentoraz od vzrušenia , aby urobil viac miesta pre moje úmysly . Ani som vedela ako zrazu bola viac ako polovica uhorky v ňom ....stonal a pomedzi zuby pretiahol vzduch takže to vyznelo ako keď naozaj nevieš rozlíšiť či od slasti alebo od bolesti . Naklonila som sa nad neho a svojim telom udržiavala uhorku v jeho konečníku ...“ Zlatko je všetko o.k ? „ .....len prikývol hlavou a pozrel sa na mňa so psími očami v ktorých bolo vzrušenie, poníženie, bolesť, očakávanie .
Pokračovala som.....pravidelne som vtláčala a vyťahovala uhorku z jeho konečníka a pravou rukou odspodu hladila jeho penis ,,,,,,,bola taký tvrdý a taký mokrý, že celé jeho bruško bolo zatečené od šťavy . Vedľa seba som mala varešky z kuchyne ,,,,kľakla som si zaňho a hrudou zatlačila uhorku do jeho zadku ...medzi nami ostal priestor . Vždy keď sa uhorka vytláčala von som ho plesla vareškou s krátkou rukoväťou po jednej strane zadku a keď som uhorku vtláčala plesla som ho po druhej strane zadku .... Uhorka sa mi pomaly vhupla medzi prsia a tak som musela naprávať podprsenku aby mi nevbehla do jamky .
Jeho zadok bol po každej rane jasnejšie červený a horúci . Neviem koľkokrát som ho udrela a neviem koľkokrát v jeho zadku zmizla uhorka a znovu sa objavila ale keď som to robila jeho stony, vzdychanie a hlasné dýchanie boli ako tá najkrajšia hudba .
Skončila som , vytiahla uhorku zo zadku a skontrolovala penis ,,,,,,,,,stále bol tvrdý a mokrý .
„ Otoč sa a sadni si na koberec „ .......sadol si a hlavu oprel o sedaciu časť sedačky , nohy dal pred seba a ruky vedľa tela . Zviazala som mu ruky nad lakťom šatkou za chrbát. A na bradavky som mu pripla štipce na prádlo , Keď som ho viazala opierala som sa mu rozkrokom o tvár a určite cítil cez šaty, že som celkom mokrá .
„ Neodváž sa ani pohnúť a chytiť sa sám seba „
Vôbec som si nevyzliekla nohavičky a len som nadvihla moje šaty a sadla si na jeho tvar ....1, 2, 3, 4, 5, 6 , 7 , 8. 9, 10 ......počítala som v duchu ........postavila som sa a lapil po dychu . Držala som ho za opasok a zopakovala som to ešte 2 za sebou .
„ Oblíž štetka!!! „......s rukami za chrbtom , ktoré som mu zviazala veľmi natesno mi oblizoval šťavu, ktorí dávno prešla cez nohavičky . Bola som taká vzrušená z toho že sa nesmie pohnúť, cítila som ešte stále jeho drsný jazyk na svojich prstoch na nohách a zároveň sa neúprosne predieral cez látku nohavičiek .
Vsunula som prsty pod nohavičkové pútko a naboku som ich roztrhla a vytiahla spredu ....teraz mal prístup .
„ Líž“ ......rukou som mu hrabla medzi jeho jemné krátke vlasy, ktoré sa však dali chytiť pevne do ruky a pritláčala si ho o s voje lono . Len tak som stála s rukou vbok a druhou v jeho vlasoch . Na tvári mal moje šaty nevidel nič ... a ja som sa oddávala prichádzajúcemu orgazmu . Presne vedel kam ma položiť svoj drsný jazyk a lízal mi ju ako pes, dychtivo, vášnivo, impulzívne , prudko a zároveň jemne.
Tá vlna páľavy sa už nedala vydržať , urobila som sa na jeho tvári tak že som príval sťahov nemohla absolútne vnímať mozgom a na pár sekúnd alebo minút som odišla niekam skadiaľ som sa nechcela vrátiť .....bolo to neudržateľné , nekontrolované, spontánne . Keď som dodýchala postavila som sa a utrela som mu tvar šatami .
Jeho penis bol úplne červený moja šťava mu stekala po hrudi a miešala sa s tou jeho . Ledva som sa zmohla aby som si sadla oproti nemu a chvíľu som sa na neho dívala ...natiahla som mu bavlnenú čiapku cez hlavu a tvár a rozviazala som mu ruky.
„ Urob sa !!! „ ........ vzal si do pravej ruky svoj penis a začal ho hladkať . Zorala som varešku s najdlhšou rukoväťou a pravidelne som ho jemne udierala po hrudi, po nohách po bradavkách na ktorých mal štipce. Prechádzala som varechou po jeho tele a zároveň tlačila, aby po nej ostávali stopy . Hlasno stonal a vydával chrapľavé zvuky .
„ Poď kurvička, dokonči to „ .......nohy som mala položene chodidlami na jeho kolenách a mrvila som prstami . Tesne pred tým ako som už počula na stonoch že príde vyvrcholenie som mu strčila pravú nohu do úst a zatlačila aby sa nemohol nadýchnuť a mohol dýchať iba nosom . Vystrekol až po moju nohu s hlasným výkrikom ....strhla som mu z hlavy čiapku a naklonila sa nad neho .....dívali sme sa na seba niekoľko minút bez slova .
„ Vyzleč mi šaty“........vstal a vyzliekol ma .....šatami sme sa poutierali . Vo vani ma poumýval a natrel ....nahá som si ľahla na gauč a zakryl ma dekou. Ľahol si vedľa mňa a zaspali sme v objatí ....snívalo sa mi, že sa nechcem prebudiť .
Komentáre- príspevky
Pridal/a Dogsom dňa 15.04.2019.
0 Hlasov
Výborné a vzrušujúce.
Našiel som sa.
Naposledy upravil Dogsom 15.04.2019.
Dogsom
Pridal/a schumi75 dňa 23.03.2019.
0 Hlasov
Tiež som sa našiel.Veľmi vzrušujúca poviedka
schumi75
Pridal/a Alvares dňa 5.03.2019.
0 Hlasov
Nasiel som sa Smile
Alvares
Pridal/a Esster dňa 27.02.2019.
0 Hlasov
Čítala som to už 3x, vždy ma to fascinuje
Esster
Pridal/a Estel281 dňa 27.02.2019.
0 Hlasov
Dakujem
Estel281
Pridal/a gdpr dňa 18.02.2019.
1 Vote
krása ::050::
gdpr