Vlado
Posted 6.12.2017 by Vlado
Už predom sa ospravedlňujem za gramatické chyby.

Je leto a aj keď sa už deň začína chýli ku koncu je stále teplo. Ty sedíš doma a premýšľala o tom aký ťa zas čaká nudný večer z tvojim vždy milým manželom. Z myšlienok ťa vytrhne až zvoniaci telefón. Na displeji svieti nápis "Súkromné číslo". Tebe sa rozbúši srdce lebo máš tušenie kto to je musíš chvíľu počkať aby si sa ukľudnila. Zdvihnes a ozve sa známy hlas...

JA: Dobrý deň, komu som sa dovolal?
TY: Dobrý deň, tu vaša kurvička pane. (Tak odpovedáš keď si sama doma aby som vedel že môžem hovoriť.)
JA: Dnes mám na teba chuť.
TY: Pane som vám k dispozícií.
JA: Tak sa úprav. Obleč si tu čiernu sukňu z bielym teielkom, obuj si tie vysoké štekle s tenkým podpätkom a do kabelky si pribal nohavičky. A za 2h ťa budem čakať v parku ako obvykle.
TY: Rozumela som pane.

Po tejto vete zložím telefón. Tebe prebehne mráz po chrbte keďže som sa už dlho neozval. Ale na nič nečakaš a ideš sa hneď pripraviť ako som ťa inštruoval. A tak pomalí ideš do parku. Park nie je ďaleko a tak si v ňom aj piesky behom chvíľky. Už zapadá slnko a tak nie je v parku veľa ľudí. Sem tam niekoho stretneš ale inak je takmer prázdny. Ideš až úplne do zadu kde ťa zvyknem čakať. Z diaľky si všimneš niekoho sedieť na lavičke a pomaly sa k tej postave približujš. Po tomto čo prídeš až úplne k nej zacítiš môj parfém.

TY: Dobrý večer pane.
JA: Aj tebe doby večer. Postav sa prdomna nech vidím či si sa obliekla ako som chcel.
TY: Áno pane.

Obídeš lavičku a zastavíš sa na pár krokov predomnou aby som mal na teba výhľad. Ja si ťa "tým" pohľadom premeram a následne sa postavím a prídem k tebe. Jednou rukou ťa chytím zozadu za pás. Druhou rukou ti zájdem zospodu pod tielko. A pomalí nov idem hore. Keď sa dostanem až na prsia chytím ti bradavku medzi prst a ukazovák. Potom ju pomalí potiahnem na dol a pustím. Keď sa presvedčim že podprsenku nemáš ruku vyberiem a súčasne sa druhou rukou sa po zadku zosmiknem pod sukňou. No tam si všimnem že máš na sebe spodné prádlo. Prísne sa na teba pozriem.

TY: Čo sa deje pane prečo ste prestali.
JA: Ty si nedávala pozor že tie nohavičky si mala mať v kabelke.
TY: Prepáčte pane.
JA: Vyzleč si ich.

Prikazem ti aby si si ich vyzliekla a nastavím pred teba dlaň. Ty si ich pomaly vyzlečieš a dáš mi ich do nej. Ja ťa pobozkam a prikazem otvoriť ústa a nohavičky ti dám do nich. Potom ti poviem aby si ma nasledovala.

Cca 1/4 poviedky je to moja prvá poviedka tak mi do správy napíšte či sa to dá čítať alebo je to nudné a zdĺhavé. Nech viem či sa ju oplatí dokončiť.
Komentáre- príspevky
Pridal/a Q dňa 7.12.2017.
1 Vote
Začíná to pěkně...
Q
Pridal/a kitusa37 dňa 7.12.2017.
0 Hlasov
tesim sa na pokracovanie, ako ju nazyvas a hlavne sa mi pacilo to ked neprisla na stretnutie bez nohavicie a musela si ich dat dole v parku a dal si jej ich do ust. Cakam na dalsie pokracovanie tej poviedky.
Naposledy upravil kitusa37 7.12.2017.
kitusa37
Pridal/a chloe dňa 7.12.2017.
2 Hlasov
Hneď po prečítaní "z tvojim vždy milým manželom." som vedela, že ide o žáner fantasy.
Nabudúce Ti rada urobím jazykovú korektúru textu. Smile
Naposledy upravil chloe 7.12.2017.
chloe
Pridal/a PanDor dňa 23.12.2017.
0 Hlasov
Prečooo? :D nemoze mat niekto vzdy mileho manzela?
(Ta korektura by sa zisla)
PanDor
Pridal/a Tigran dňa 6.12.2017.
0 Hlasov
Je to pekné, teším sa na pokračovanie.
Tigran