Afrodita
Posted 13.05.2018 by Afrodita in Ostatné, Scenare hratok
Už chcem ísť spať, unavená po ťažkom dni, ale hlavou mi blúdi myšlienka na Teba. Nie si žiadny Don Juan, ani Cassanova. V sebe máš však túžbu ako ani jeden z nich. Chceš tú krásku, mňa, a chceš ju tak veľmi, hoc Ti nepatrí.

Krásna, kypré boky, štíhli pás a bujné poprsie. Sen každého muža. Havranie vlasy po pás. Ale je jeho, nie Tvoja, Tvoja nikdy nebude, je esko ako Ty, patrí svojmu pánovi a Ty v nej vidíš čo on nie...je Tvojou Bohyňou, Tvojou pani, Paňou Tvojho srdca, Tvojich túžob. Chceš jej splniť všetko. Zniesol by si jej modré z neba, aj to čierne, čo tam ostane, len aby jeden jediný krát si jej smel kľačať pri nohách a bozkávať ich.

Naberieš odvahu? Áno, veď si chlap a ju chceš tak veľmi, že podstúpiš tú hanbu, ponúkneš sa a riskneš, že budeš ňou odmietnutí.Nesmelo , ale odhodlane stojíš pri dverách a čakáš kým ti otvorí. Jeho si počul odchádzať a vieš, že sa tak skoro nevráti. Otvorila nesmelo a pozvala Ťa ako kamaráta ďalej. Zámienka, že Ti došiel cukor a je Tvojou záchrankyňou zabrala. V kuchyni kým vyberá dózu s cukrom k nej priskočíš a ponížene prosíš, nech sa nebojí, ale chceš viac ako len ten cukor. Prekvapená pozerá tým milým pohľadom ako na malé dieťa a dodáva Ti odvahu, nech vravíš čo máš ešte na srdci.

Sadáte si v obývačke a rozprávaš jej svoju tajnú túžbu, predstavu, že Ťa ovládne. Je krásna ako sa tomu smeje. Veď ste už neraz spolu sedeli ako kamaráti pri káve a bavili sa, že ste sub a čo kto má rád. Ty však vidíš v jej očiach čo nevidí jej Pán. Vieš, že sa trápi, hoc si to ani ona sama nepripúšťa. Uzavriete dohodu. Nasadí Ti pás cudnosti, budeš ho mať od piatku do nedele a v nedeľu, keď odíde jej Pán na služobnú cestu, smieš prísť a byť jej otrok a ona bude Tvojou Pani.
Komentáre- príspevky
Pridal/a PanDor dňa 13.05.2018.
0 Hlasov
Veľmi dobré.
PanDor