SVIZ15
Posted 9.02.2018 by SVIZ15 in Femdom, Bondage, BDSM, Hardcore, Spanking
Konečne prišiel deň stretnutia so Soňou. Už len splniť inštrukcie. Obliekol som si dámske nohavičky ako povedala a legíny. Mal som ich ešte po bývalej. Nohavičky boli nevypraté a trochu ocikané. Šiltovku a slnečné okuliare taktiež. Aspoň ma nebude nik poznať. Bál som sa, že stretnem susedovcov, ale nakoniec som sa plný strachu odhodlal ísť do susedného mesta. Vták ma už veľmi bolel z pásu cudnosti a nohavičky ma tiež tlačili, ale moja chuť bola taká veľká, že som bol ochotný spraviť čokoľvek, aby som uspokojil svoje túžby.

Plný očakávaní som vstúpil do baru kde bolo dohodnuté stretnutie. Bolo to v podzemí. Hneď pri vstupe sa ma vyhadzovač spýtal na heslo. Až keď som ho povedal, ma pustil. Videl som kamenné steny a drevené stoly. Vo vnútri asi 20 zvláštnych ľudí. Podľa oblečenia som hneď spoznal Soňu. Kožená bundička, rifle... Bola krajšia ako som čakal. Veľmi ma to potešilo, ale cítil som sa veľmi trápne. Podišiel som k nej a prihovoril sa. Bola veľmi príjemná a všetok strach zo mňa opadol. Objednali sme si drink a porozprávali sa, čo sa bude diať. Porozhliadal som sa a vidím, že všade sú asi trochu inak orientovaní chlapi a ženy. Vedel som čo ma čaká a ešte nikdy som nezažil taký strach, hanbu a túžbu zároveň. Ale bolo mi to jedno. Po rozvode som mal nezastaviteľnú chuť niekoho na slovo poslúchať. A keď som zbadal Soňu, vedel som, že to bude ona.

Trochu sme popili a zistil som, že všetci tí ľudia sú niečo ako klub. Všetci sa poznajú a je ťažké sa medzi nich dostať. Všetci sú vraj zdraví, diskrétni a dôveryhodní. S pribúdajúcim časom sa začali diať veci. Prisadol si k nám kamarát Soni a ľudia začali byť uvoľnenejší. Vedľa sa bozkávali chlapi a na druhej strane šmátrala nejaká brunetka blondínke pod sukňou. Zrazu tam bolo pár ľudí do pol pása vyzlečených a po chvíli jeden chlap fajčil druhého normálne za stolom. Kolená sa mi začali triasť, lebo som zhruba tušil čo ma čaká. V tom prišla polnoc a zaznel nejaký gong. Zrazu dvaja chlapi priniesli do stredu takú drevenú stenu s otvorom na hlavu. Soňa ma chytila za vtáka, ktorý bol v páse cudnosti extrémne citlivý a vyzliekla si bundičku aj podprsenku a bola do pol pása nahá. Bola nádherná. V tom mi prikázala sa tiež obnažiť do pol pása. Poslúchol som a všetky pohľady sa upierali na nás. Nasadila mi obojok a priviedla ma k drevenej stene. Bál som sa. Chlapi mi dali hlavu do steny a zamkli. Na jednej strane som mal hlavu a na druhej zadok. Mal som na sebe už len legíny a dámske nohavičky. Triasol som sa od strachu, všetci sa na mňa pozerali a chvíľu sa nič nedialo. Bolo nepríjemné, že cez stenu nevidím dozadu, čo sa deje.

V tom prišla ku mne Soňa. Už mala na sebe len nohavičky. Bola prekrásna. Vták sa mi postavil aj v páse cudnosti a tá bolesť bola šialená. Pobozkala ma a do ucha mi pošepkala, že keď budem poslúchať, tak ju získam na stálo a potom príde čas aj na moje túžby. Zrazu prišiel chlap a do úst mi strčil veľkého vtáka. Surovo prirážal a ja som sa len dusil a cítil sa hrozne ponížene. Zrazu mi niekto surovo strhol legíny a po chvíli aj nohavičky. Na zadku som zacítil silnú bolesť. Niekto ma bičoval, že ho zle fajčím. Snažil som sa ako som vedel, ale bičovanie neprestávalo. Už som musel mať celý zadok krvavý. Bolo veľmi ťažké to zvládnuť. Plakal som, vzdychal, ale utrpenie neprestávalo. Krk ma bolel a ústa som mal celé polepené. Chlap sa zjavne spravil v mojej puse. Zrazu prišiel druhý a utrpenie pokračovalo. Nič iné som nevnímal. Ani tie pohľady. Len vtáka v mojej puse. Zrazu bičovanie prestalo a cítil som, niečo studené na análiku. Niekto mi tam napchal značné množstvo lubrikantu. To som sa už veľmi bál, lebo ex ma takto občas týrala aj keď len s malými umelými vtákmi a po dlhej dobe som si na to netrúfal. Zrazu podišla predo mňa Soňa a bola úplne nahá. Mala nádhernú kundičku a dokonca s piercingom. Zase som bol vzrušený. Ale okrem toho mala nasadeného dosť veľkého umelého vtáka. Strašne som sa bál a hanbil.

Zrazu som cítil veľký tlak na análik a vedel som, že je zle. Soňa sa mi ho tam snažila strčiť. Až to nakoniec prišlo. Vôbec som nečakal, aké to bude, aj keď som mal nejaké skúsenosti predtým, ale s menšími. Bolo to veľmi nepríjemné a dosť to bolelo. Vrieskal som tak, že už som prestal fajčiť aj 3 chlapa. Celý som sa triasol, vzlykal. V tom prišla predo mňa nežne vyzerajúca blondínka, že čo toľko vrieskam. Že nemám právo. Bola nahá a tiež pekná. Trošku väčší zadok, pár pohárikov už v sebe, ale pekná. Podišla ku mne, dala mi do úst nejakú sponu, že sa mi nedali zavrieť a vycikala sa mi tam. Do úst, na tvár do očí. Veľmi to štípalo. Nič som nevidel len vzlykal...
Komentáre- príspevky
No Comments. Login or Signup to be first.